Náhoda? Obec s nejnižší proočkovaností v Nizozemsku má i nejnižší úmrtnost v zemi

Náhoda? Obec s nejnižší proočkovaností v Nizozemsku má i nejnižší úmrtnost v zemi

Snaha globalistických slouhů v podobě vládních politiků a zkorumpovaných „odborníků“ aplikovat maximu lidí genové experimentální injekce za souběžné diskriminace všech, kdo to odmítali, měla jeden zásadní cíl: zlikvidovat kontrolní skupinu.

Čím větší je totiž kontrolní skupina, tím lépe lze odvodit skutečné „účinky“ daných preparátů. A pokud neexistuje kontrolní skupina nebo je extrémně malá, pak prakticky není možné srovnávat.

Nicméně takových kontrolních skupin lze najít docela dost dokonce i v poměrně silně proočkovaných zemích. Hodně se poslední dobou upozorňuje například na tisíce neočkovaných Amišů, kteří žijí v USA zcela mimo systém.

V jejich zcela neočkované populaci bylo obtížné najít někoho, kdo by vůbec „na covid“ či „s covidem“ zemřel, přičemž jejich životy se v posledních letech nijak zásadně nezměnily.

Ani úmrtnost se tam nijak neliší od běžného průměru – a to bez zavádění jakýchkoli vládou nařizovaných nesmyslných opatření. V situaci, kdy je jinde úmrtnost na rekordních číslech, to vypovídá o mnohém.

Nyní se podařilo také v poměrně značně proočkovaném Nizozemsku najít kontrolní skupinu, která se sice početně nemůže srovnávat s tou amišskou, nicméně stejně tak nelze srovnávat počet obyvatel Nizozemska s počtem obyvatel USA.

Jde o Urk, nejméně proočkovanou obec v celé zemi. Tato obec nyní ukazuje další primát v rámci Nizozemska.

Úmrtnost na Urku je – v přepočtu na počet obyvatel (celkově něco přes 21 tisíc obyv.) – nejnižší v celém Nizozemsku.

V obci Urk loni zemřelo jen 97 lidí. Hlavními příčinami úmrtí byla rakovina a kardiovaskulární onemocnění, podle údajů Nizozemského statistického úřadu.

„Nápadné a pozoruhodné,“ říká Andries de Boer, zástupce rybářského průmyslu. „Zejména ve světle značné nadměrné úmrtnosti ve velké části zbytku Nizozemska.“

Autor Steven Arrazola de Oñate se obrací k belgickému virologovi Marcu Van Ranstovi: „Můžete mi jako špičkový virolog vysvětlit, proč má Urk, obec s nejnižší proočkovaností v Nizozemsku, nejnižší úmrtnost v zemi? Předem děkuji za Vaši analýzu a odpověď.“

Virolog zatím mlčí.

Před dvěma lety Volkskrant uvedl, že proočkovanost je nejnižší v Urku. Podle Corona dashboard bylo pouze 30 procent lidí starších 12 let v Urku očkováno proti covidu.

Počet nakažených covidem se v létě 2021 zvýšil všude v Nizozemsku, kromě Urku. Obec byla šedou skvrnou na covidových mapách a byla nazývána nejlepším chlapcem v covidové třídě.

GGD Flevoland nakonec v tichosti uzavřel i očkovací místo v obci. Testovací místo bylo také uzavřeno, protože byl malý zájem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Náhoda? Obec s nejnižší proočkovaností v Nizozemsku má i nejnižší úmrtnost v zemi

  1. kontrolní skupiny se jen tak nezbavi a ta největší je v Africe nemluvě i o Afghanistanu a dalších zemi kde je proočkovanost miziva je to pravý opak EU a USA

    1. souhlasím, a dále stačí důkaz přeživších odpíračů, jak jen mohli ty nezodpovědné hovada přežít tak strašnou bubunemoc, na kterou neumí umřít…

  2. kontrolní skupiny se nikdy nezbavi neumím si představit že by dokazali naočkovat všechny černochy a Arabače po celém světě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout