Seznamte se s „klimatologem“ z NASA, který je zděšen z tohoto světa a prosí Bidena, aby zasáhl

Seznamte se s „klimatologem“ z NASA, který je zděšen z tohoto světa a prosí Bidena, aby zasáhl

Upozorňuji, že to, co si přečtete níže, není žádná parodie. Jde o skutečné výroky jednoho z hlavních klimatologů NASA či o alarmistické výkřiky jeho blízkých kolegů, s nimiž se čas od času zúčastní různých klimatických protestů.

I když po přečtení jeho apelů na svět i Bidena zvlášť mám  dojem, že spíš než na post v NASA patří do jedné pěkně vypolstrované místnosti, kde je klika jen zvenčí…

Ostatně, posuďte sami, ať poznáte, kdo řídí celou „klimaalarmistickou“ pavědu a jaké „osobnosti“ stojí za celou klimatickou politikou green dealu:

Peter Kalmus, klimatolog z NASA:

Jsem vyděšen tím, co se děje naší planetě. …

Této hloubky rozpadu Země se děsím už téměř dvě desetiletí a stejně jako mnoho mých kolegů se vás snažím varovat. Tak tvrdě, jak jsem mohl. Teď je to tady….

Cítím jen vztek na ty, kteří jsou u moci, a bezedný zármutek za všechno, co miluji. Ztrácíme Zemi…

Fosilní paliva způsobují tyto škody. Proto jedinou cestou ven z této noční můry horka je ukončit je. Žádné množství výsadby stromů, recyklace, uhlíkové kompenzace nebo zbožných přání o zachycování uhlíku to nikdy nezmění.

Čím déle dovolíme, aby fosilní průmysl existoval, tím více nevratných škod na Zemi budou lidé, kteří z něj profitují, nadále  vědomě  způsobovat. …

Nepochybuji o tom, že vedoucí pracovníci a lobbisté fosilních paliv – a ti, kteří se rozhodli stát při nich – budou v budoucnu považováni za zločince. …

Každá minuta, kdy existuje fosilní průmysl, každé povolení k vrtání, let letadlem, galon plynu, reklama na fosilní palivalobbistický e-mail, nás zavede dále do nezvratné tepelné katastrofy, společensky i fyzicky….

S využitím exekutivních příkazů a pravidel federálních agentur, a aniž by musel zasahovat do selhání Kongresu, by Biden mohl ukončit nové vrtné pronájmy na federálních pozemcích a vodách, zablokovat nové plynovody a účinně zakázat frakování.

Mohl by rozpoutat historický vzdělávací program proti dezinformacím fosilního průmyslu a využít šikanující řečnický pult k budování povědomí a podpory.

Mohl by zakázat vládní financování zahraniční infrastruktury fosilních paliv, ukončit programy financování fosilních paliv ministerstva energetiky, zakázat prodej nových vozidel na fosilní paliva do roku 2030, stíhat porušování ze strany znečišťovatelů fosilních paliv, zavázat se k vetování zákonů zaručujících imunitu těmto zločincům a další….

Vyhlášení stavu klimatické nouze by uvolnilo další pravomoci, jako je zákaz vývozu ropy a další urychlení výstavby obnovitelné energie v měřítku nevídaném od mobilizace pro druhou světovou válku.

Vyslalo by to neklamný signál investorům, kteří stále žijí v minulosti, univerzitám, které jsou ostudně pomalé při odprodeji, médiím, která nedokázala spojit jednotlivé body, všem nebezpečně zaostávajícím institucím naší společnosti.

A pro klimatické aktivisty by to bylo zoufale potřebné vítězství. …

Biden měl poslední příležitost ze všech prezidentů udržet svět pod 1,5 stupně Celsia. Je tragické, že tato příležitost byla nyní téměř jistě promarněna….

(Pozn.: zde klimatolog naráží na to, že Bidenova snaha byla v tomto směru marná. Navrhovaný zákon, který klimatolog zmiňuje, u Kongresu napadlo asi třináct republikánských států a Kongres tento Bidenův zákon smetl ze stolu).

Planeta zoufale touží po politice, která by vytvořila spravedlivý přechod od fosilních paliv ke klimatickému nouzovému režimu jako společnost.

Jane Pauley: „Spalující horko, masivní požáry, katastrofické záplavy. Jednoznačný důkaz Organizace spojených národů říká, že změna klimatu je skutečná a že lidská činnost je její primární příčinou.

Tak jak zlé to může být?“ Zeptal se Pauley. „Podle některých vědců není vyloučena možnost celosvětového společenského kolapsu nebo dokonce konečného vyhynutí lidstva. Je to přinejmenším drsné varování.“

Jane Pauley představuje vědce NASA Petera Kalmuse, který prohlašuje: „Chci, aby lidé vyšilovali o klimatu.“

Klimatolog strávil roky tím, že se snažil přimět lidi, aby věnovali pozornost katastrofě, která je před námi. Jeho žena je vyčerpaná. Jeho starší syn si myslí, že nemá žádnou budoucnost. A nikdo kromě něj nebude používat venkovní toaletu, kterou postavil, aby zmenšil svou uhlíkovou stopu.

Petr prosil a prosil, aby lidé věnovali pozornost globální nouzi. „Je to moje osobní peklo?“ napsal na Twitteru letos na podzim. „Že musím strávit celý svůj život zoufalou snahou přesvědčit všechny, aby neničili tu zasranou Zemi?“

Klimatolog NASA Jet Propulsion Lab Peter Kalmus prohlásil: „Zde je důvod, proč je rasová spravedlnost a klimatická spravedlnost jedno a totéž: Utlačovatelské extraktivní plutokracie, které kolonizují a zabíjejí černá těla a kolonizují a zabíjejí naši planetu, jsou jedno a totéž. Planeta umírá!“

Kalmus obviňuje kapitalismus z údajné klimatické krize. „Copak to všichni nevidíte? Skutečným padouchem byl celou dobu kapitalismus.“

Peter Kalmus pláče nad klimatem v dubnu 2022:

„Snažili jsme se vás varovat tolik desetiletí, že směřujeme k zas*ané katastrofě. Ztratíme všechno. A neděláme si legraci. Nelžeme. Nepřeháníme. Musíme zastavit financování fosilních paliv. Musíme zastavit nové projekty fosilních paliv. Nezbyl nám žádný uhlíkový rozpočet. Doslova nás to přivede na pokraj civilizačního kolapsu. A musíme to zastavit právě teď.“

„Globální oteplování se děje s rychlostí, která mě nechává beze slov.“

Dr. Kalmus, klimatolog z NASA Jet Propulsion Laboratory v Kalifornii, se zúčastnil protestu organizovaného Scientist Rebellion jako součást globálního dne akcí vědců z celého světa. Jeho protest v LA zahrnoval vědce, kteří se připoutali řetězy ke dveřím budovy JPMorgan Chase.

„Přijdeme o všechno, “ řekl Kalmus ve videu. „A neděláme si legraci, nelžeme, nepřeháníme.“


Tolik „vědec,“ podle kterého (a jeho jemu podobných kolegů) se řídí celá klimatická agenda prosazovaná EU i některými státy USA.

Tato „pavěda“ je ovládána buď podobnými šílenci, kteří jsou skutečně spíš sekta než vědecká obec nebo zkorumpovanými „odborníky,“ kteří se touto činností zabývají pro svůj osobní prospěch.

Až tedy někde v korporátních médiích budete číst další apokalyptické předpovědi o planetě, která je na pokraji „vyhoření,“ pak si vzpomeňte na to, kdo je v čele celé této agendy….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Seznamte se s „klimatologem“ z NASA, který je zděšen z tohoto světa a prosí Bidena, aby zasáhl

  1. Lobotomius Debilius extraKretén v čisté podobě. Svěrací kazajka je pro něj ztráta času. Okamžitě utratit ,ať se netrápí ,teda hlavně ať nás netrápí.

  2. Prosím vás čemu se prosím čemu, vždyť je to američan a to už hovoří samo za sebe. Peníze, peníze a stále jen peníze, oni už v tom jejich krytu jenž nosí na krku mají jen samé zelené žabí kůžičky. Do té místnosti by se všichni nevešli, je třeba oplotit celou tu „jejich“ osadu pustit proud ale hlavně naklonovat Chocholouška neb jeden by tam byl plat prtný.

  3. aj na Slovensku žije jeden kokot, čo sa volá Kalmus, hovorí si „umelec“, zrejme príbuzný toho usáckeho, duševný stav by tomu nasvedčoval…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout