Al-Káida vyzývá muslimy ve Švédsku: „Máte povinnost stínat hlavy nevěřícím“

Al-Káida vyzývá muslimy ve Švédsku: „Máte povinnost stínat hlavy nevěřícím“

Nedávné pálení koránu vyvolalo v celém muslimském světě nesmírné pozdvižení. Mimo výhružek muslimů z mnoha různých zemí a výzev k útokům, jej využil i Erdogan jako bič na EU a NATO s tím, že pokud bude Turecko opět kandidátskou zemí do EU, odsouhlasí také vstup Švédska do NATO.

A nakonec byl jeho nátlak úspěšný, EU okamžitě akceptovala jeho návrh, což víc než cokoli jiného vypadalo jako předem dohodnuté „divadlo.“

Zatímco Erdogan byl víceméně uspokojen, ne tak muslimové. Mimo mnoha masových protestů v některých zemích dochází k bojkotu švédského zboží či k útokům na křesťanské menšiny.

A k jedné takové menšině patřil také Iráčan, který se rozhodl spálit korán před stockholmskou mešitou.

Zajímavé pak v tomto kontextu bylo i zjištění, že tento irácký občan také pracoval pro Mossad.

Objevila se také videa, která odhalují, že patřil ke křesťanskému ozbrojenému křídlu praporů imáma Alího, vojenských šíitských skupin, které obdržely logistickou podporu z Íránu ve válce proti sunnitské  organizaci Islámský stát.

Salwan Momika během rozhovoru v Iráku pod prapory imáma Aliho

Minulost 36letého Iráčana je tedy velmi pestrá a zajímavá, ale do jisté míry také rozporuplná.

Nyní se však v důsledku jeho činu – podobně jako po pálení koránu dánským politikem Rasmusem Paludanem – strhla nebývalá vlna vzteku v islámských zemích, což opět vyústilo k výzvám k útokům na káfiry, zejména pak ve Švédsku…

Muslimská teroristická organizace Al-Káida vyzývá muslimy, aby po pálení Koránu zakročili proti nevěřícím. Al-Káida píše, že je islámskou povinností stínat hlavy nevěřícím, kteří kritizují náboženství.

Poté, co irácký občan Salwan Momika spálil Korán před mešitou ve Stockholmu, byl také zařazen na seznam smrti teroristické skupiny.

Politik Rasmus Paludan, který pálil korán opakovaně jak ve Švédsku, tak v Dánsku, již byl umístěn na seznam smrti před časem a mimo jiné je na něm z aktivních politiků delší dobu také Holanďan  Geert Wilders.

2. července Al-Káida na indickém subkontinentu zveřejnila prohlášení na svém oficiálním kanálu Al-Sahab Media, ve kterém teroristická skupina uvedla, že pálení koránu uráží muslimy, a že tímto Západ vede svatou válku proti islámu. Informuje o tom Institut pro výzkum médií na Blízkém východě (MEMRI).

Teroristická skupina vyzývá muslimy, aby podnikli kroky proti kritikům islámu, kteří ponižují náboženství. V poselství četli, že „je islámskou povinností stínat hlavy nevěřícím a ateistům, kteří se přímo podílejí na takových prokletých a ohavných činech.“

Kromě toho je také povinné vést džihád proti vládám a mezinárodním organizacím, které podporují nebo jinak usnadňují akce kritiků islámu. Ti, kteří osobně nemohou vést džihád, by měli naléhat na ostatní, aby tak učinili.

„Jedinou cestou vpřed, jak zastavit tyto zločiny, je džihád a stínat hlavy takovým ďáblům,“ píše Al-Káida.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Al-Káida vyzývá muslimy ve Švédsku: „Máte povinnost stínat hlavy nevěřícím“

      1. celosvětová válka s muslimy jednou bude chtějí to Globalisti a tak bude a řekl bych že to bude i dobře když bude válka s muslimy a negrama pokud se tím provždy vyřeši otázky rasismu a islámu

  1. Určite podobne zmýšľa aj kovaný terorista vyškolený v Saudskej Arábii a miláčik „našich“ médií Jozef Lenč. Najnovšie dokonca začal spolupracovať s kedysi serióznym ľavicovým denníkom a dnes odpornou bulvárno-korporátno-fašistickou žumpou menom Pravda /naša obdoba českého Práva/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout