Po nuceném zveřejnění 15 000 stran údajů z klinických studií „vakcíny“ Moderna je jasné, že není bezpečná ani účinná

Po nuceném zveřejnění 15 000 stran údajů z klinických studií „vakcíny“ Moderna je jasné, že není bezpečná ani účinná

U Moderny se tak nyní potvrdilo totéž co u Pfizeru, tedy další mRNA genové terapie. Dokumenty Pfizeru, které byly na základě soudního příkazu zveřejňovány již před více než rokem potvrdily, že injekce nejsou bezpečné, účinně a mají mnoho vedlejších účinků.

Tyto nepříznivé účinky jsou u obou injekcí velmi podobné.

Konzervativní skupina hájící zájmy veřejného zájmu Defending the Republic (DTR) získala téměř 15 000 stran údajů o klinických studiích vakcíny proti COVID-19 společnosti Moderna a tvrdí, že data ukazují „naprostý nedostatek důkladnosti“ testů a mají vážné pochybnosti o bezpečnosti „vakcíny“.

V důsledku úspěšného soudního sporu podle zákona o svobodě informací (FOIA) proti americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) skupina nedávno oznámila, že získala – a zveřejňuje – téměř 15 000 stran dokumentů týkajících se testování a nežádoucích účinků spojených s vakcínou proti COVID-19 společnosti Moderna „Spikevax“.

Od roku 2022 je skupina zapojena do soudního sporu proti FDA v souvislosti s produkcí údajů předložených společností Moderna na podporu její žádosti federálním regulačním orgánům o schválení její vakcíny.

V důsledku toho FDA souhlasila s tím, že do konce letošního roku vyprodukuje přibližně 24 000 stran záznamů společnosti Moderna, přičemž v první fázi bude zveřejněno 15 000 stran.

Záznamy, z nichž některé se týkají nežádoucích účinků souvisejících s vakcínou, obsahují důležité informace týkající se bezpečnostního profilu přípravku Spikevax, který byl poprvé registrován pro nouzové použití ve Spojených státech v prosinci 2020 a v lednu 2022 obdržel plné schválení pro dospělé.

„Veřejnost si může být jistá, že Spikevax splňuje vysoké standardy FDA pro bezpečnost, účinnost a kvalitu výroby vyžadované od jakékoli vakcíny schválené pro použití ve Spojených státech,“ uvedla úřadující komisařka FDA Dr. Janet Woodcocková ve svém prohlášení na začátku tohoto roku.

Nová data však tento názor zpochybňují. Advokátní skupina říká, že desítky tisíc stran údajů o klinických studiích zveřejněných FDA podporují závěr, že existují „vážné pochybnosti“ jak o bezpečnosti Spikevaxu, tak o standardech FDA pro schválení.

Ani Moderna, ani FDA neodpověděly na žádost o komentář.

DTR podala žalobu FOIA poté, co FDA zamítla žádosti o předložení záznamů Moderna COVID-19, a své rozhodnutí odůvodnila tvrzením, že neexistuje naléhavá potřeba, aby veřejnost tyto informace přezkoumala.

Dokumenty získané v rámci soudního sporu skupiny proti FDA jsou prvním významným uvolněním dat z klinických studií COVID-19 společnosti Moderna.

Studie odhalují příčiny úmrtí, závažných nežádoucích účinků a případů neurologických poruch potenciálně spojených se Spikevaxem.

Jedním z klíčových poznatků z dokumentů je, že mnoho z těch, kteří zemřeli po podání vakcíny Moderna, nebylo podrobeno pitvě.

Podle jedné studie zemřelo 16 osob po podání vakcíny Moderna. Autoři studie uvedli, že z těchto 16 úmrtí byly provedeny pouze dvě pitvy, pět mrtvých nebylo pitváno a pitevní stav devíti mrtvých byl ‚neznámý‘,“ uvedla DTR ve svém prohlášení.

„Přesto to nezastavilo ty, kteří prováděli tyto ‚studie‘, aby dospěli k závěru, navzdory absenci důkazů, že vakcína Moderna nesouvisí s těmito úmrtími,“ dodala skupina.

Jako příklad skupina uvedla případ 56leté ženy, která zažila „náhlou smrt“ 182 dní po podání druhé dávky vakcíny Moderna.

Příčina smrti nebyla známa a pitva nebyla provedena. Zdá se, že se záměrně rozhodli nevyšetřovat podezřelá úmrtí pro případ, že by příčinou mohla být vakcína Moderna,“ uvedla skupina.

V údajích z klinických studií byly také četné příklady účastníků diagnostikovaných s postvakcinační Bellovou obrnou a pásovým oparem, přičemž mnoho očkovaných účastníků studie zaznamenalo nástup pásového oparu méně než 10 dní po injekci.

Studie také ukázaly, že v očkovaných skupinách byla zaznamenána řada závažných nežádoucích účinků, přičemž řada účastníků zažila infarkt, plicní embolii a spontánní potraty.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Po nuceném zveřejnění 15 000 stran údajů z klinických studií „vakcíny“ Moderna je jasné, že není bezpečná ani účinná

  1. všem Libtardum válečným štvačum Zeleným Zmrdum a aktivistum přejí velice silné vedlejší učinky 😷💉☠ 🤒🤕🥵🥶👨‍🦼💀⚰🔥👹

  2. Mě by zajímalo, co na to řekne takový Maďar, kecálek Hostomský, Ken, Chlíbek (vypadá jak český Bill Gates), Kubek, Válek, Flegr a další velcí experti. To už většina dělá, že nic, ale měli by se přestěhovat do kanálů nebo lépe do útulného detenčního zařízení a tam všem aplikovat 10x dávku “bezpečné” a “účinné” experimentální látky. To nechápu, jakou mají odbornost a kvalifikaci, pokud tohle cpali do lidí? Jsou vůbec schopni kritického myšlení a vlastního úsudku? Paradoxně hodně doktorů se tomu nevystavilo… ani sebe nebo své rodiny a známé, ale do lidí se to rvalo 24/7 na nádražích a různých pochybných místech všeho druhu. Co na to řekne ta banda zlodějů, která vydělávala na rouškách, testovacích centrech, genocidních stánků? Museli mít echo a struktury také připravené předem… není možné takhle rychle zrealizovat takovou operaci. Co na to soudy a tenhle “stát”? To není střet zájmu? Pouze mlčky přihlížet, že? Hlavní je, že se vydělávalo na smrti a mrzačení lidí. Jeden by se z Vás všech zaprodanců a zrádců bez svědomí, pokrytců opravdu poblil.

  3. Kazda vakcina proti cemukoliv je v soucasne dobe sofistikovana biolpgicka zbran, ktera slouzi cerne slechte a globalnim zmrdum na eliminaci lidstva. To je neoddiskutovatelny fakt. Vsichni o smrticich ucincich predem vedeli! Ucinna je, samozrejme ale smerem k depopulaci!! K nicemu jinemu soucasne vakciny neslouzi! Agent Bures estebak Babis propagoval tyto jedy cituji budes mit lehci prubeh a nezemres!!! Verim ze vy vsichni vrazi v bilych plastich budete souzeni za tuto genocidu na lidech vojenskymi soudy!!! A karma je zdarma a nese jmeno bile klobouky a tribunaly s vojsky SHAEF! Pravdu nelze umlcet! Vy se budete zpovidat ze svych zlocinu proti lidskosti! Nechali jste se koupit za penize, za dovolene, za auta! Je to hnus velebnosti DUWENBLEJT!!!

  4. A aky ma toto vsetko vyznam? EU uz objednalo stovky milionom mRNA mnamiek pre buducu plandemiu od troch spolocnosti, vratane Pfizeru a nic sa nedeje !!! Absolutne nic. Media, politici, policia, prokuratura, sudy… proste NIČ ! Kym si ludia nepojdu po tie mlciace bestie s vidlami nic sa nestane a nezmeni !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout