Německo: „Allahu akbar!“ Syřan napadl policisty, kolemjdoucí se zastali džihádisty

Německo: „Allahu akbar!“ Syřan napadl policisty, kolemjdoucí se zastali džihádisty

Reakce kolemjdoucích v případě napadení policistů syrským džihádistou, který za pokřiku „Allahu akbar!“ zaútočil lahví, je další příkladnou ukázkou vymytých mozků.

Současný systém již dokázal některé jedince indoktrinovat natolik, že se pak vlastně ani nelze dovit tomu, jak se například Hitlerovi podařilo postavit na svou stranu celé masy.

A nejinak je tomu u potomků těch, kdo nadšeně hajlovali v davech podobně smýšlejících…

Poté, co Syřan zaútočil na norimberském vlakovém nádraží s výkřiky „Alláhu akbar“ a pak napadl a zranil přivolané policisty rozbitou skleněnou lahví, jsou nyní známy nové, děsivé detaily.

Podle zprávy se několik kolemjdoucích pokusilo napadat policisty během zatýkání násilníka, přičemž jim nadávali.

28letý muž v úterý večer před hlavním vlakovým nádražím francké metropole obtěžoval kolemjdoucí a ohrožoval je ostrou rozbitou skleněnou lahví. Když dorazili první policisté, okamžitě je napadl.

A to tak brutálně, že tři policisté utrpěli řezné rány. Jeden z nich si dokonce musel nechat zašít ruku. Později byl propuštěn z nemocnice.

„Vzhledem k tomu, že muž během zločinu opakovaně křičel ‚Alláhu akbar‘, zkoumá se, zda existuje islamistické pozadí,“ píše Bild. A nakonec jistě seznají, že žádné takové motivy zde nejsou, protože chudáček džihádista je psychicky nemocný.

Nicméně podobné činy jsou již v Německu na každodenním pořádku, takže by vlastně ani tento útok nestál za zmínku.

Co je ovšem na tom všem šokující, je fakt, že při zatýkání se na policisty vrhli kolemjdoucí a snažili se džihádistovi pomoci.

V tomto případě ovšem policisté jasně přišli na pomoc napadeným a zastavili útoky 28letého Syřana. Jejich zákrok tak byl zcela oprávněný.

Skutečnost, že se policisté v takovém případě setkávají s nenávistí, je důsledkem toho, že již několik jejich kolegů bylo za použití nepřiměřené síly vůči džihádistům odsouzeno.

A proti nim se pak samozřejmě strhla i mediální štvanice, zatímco útočící džihádisté jsou podáváni jako frustrovaní, psychicky nemocní chudáci, kteří za nic nemohou.

Ovšem je také pravda, že za covidismu policisté nejen v Německu ukázali, že nejsou na straně lidí, ale systému, který tehdy jednal protiústavně. Velmi brutální bití za nenošení roušky venku bylo jen jedním z mnoha excesů.

A i to je zřejmě důvodem, proč důvěra v tyto instituce tak upadá…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Německo: „Allahu akbar!“ Syřan napadl policisty, kolemjdoucí se zastali džihádisty

 1. Nemcom (Francúzom,Švédom,Belgičanom atď. už niet pomoci! Páchajú samovraždu v priamom prenose!
  My sa ešte zachrániť môžeme ! Stačí sa poučiť od Maďarov.
  Preč z toho chlieva zvaného „Európska Únia“ !!!

  1. bojím se toho že ani ČR se s toho nedostane Babiš odchod z EU absolutně vylučuje a koalici chce s vládni ODS snad aspon vy Slovaci se s toho dostanete my Češi asi bohužel asi ne

  2. Neexistuje dôvod učiť sa od Maďarov. Aj Orbán kategoricky odmieta vystúpenie z EÚ a NATO, nezrušil ani registrované partnerstvá prijaté už Gyurcsányho vládou, nezakazuje pochody úchylov, podporuje legálnu migráciu nielen z Ukrajiny. A to ešte nehovorím o sne revidovať hranice Európy spolu s kamarátmi z Poľska a Turecka, ktorého sa Orbán nikdy nevzdal.

   1. Od Orbána a Szijártóa sa máme čomu učiť! Hlavne tomu,ako treba hájiť záujmy vlastného národa aj proti záujmom dekadentnej EÚ !
    V týchto časoch je potrebné odsunúť stranou historické animozity ,otázky maďarskej iredenty a venovať sa tomu,aby sme nedopadli tak,ako Nemecko …vlastne celá Západná Európa. A v tom nám vzhľadom na to čo nám už 30 rokov vládne môžu pomôcť len politici ktorým bude ležať na srdci osud Slovenska aspoň tak,ako leží na srdci osud Maďarska a Maďarov Orbánovi a Szijártovi!

  3. Z čeho se jako dostaneme? Myslíte si, že se z něčeho “dostaneme”, pokud odejdeme z EU a podobných prohnilých organizací? Západní země… tam přišli už dávno o rozum a importovat je budou ve velkých počtech dále. I kdyby ne, tak už jich je tam tolik, že se budou z daní nás všech množit a množit… až se přemnoží a ovládnou dané země, jejich politiku, instituce a ve finále společnost. Už se to tam “rasově” míchá i s původním obyvatelstvem. Potom si přijdou i pro nás nebo snad ne? Chtělo by to naučit se počítat a znát historickou souvislost. Jejich víra je nástrojem politické expanze, nesvobody, vraždění a dalších praktik zlaté éry sto let za opicemi. Byl někdo z Vás v těch zemích? Máte s tím tady někdo přímou zkušenost? Rozumíte jejich mentalitě a celkovému způsobu života? Znáte prostředí, ze kterého tohle všechno vychází? Předpokládám, že ne… není se tedy čemu divit, že jste tak naivní. Někteří to dokonce uvítají, jako řešení… vtip za stovku… vyměnit jednu totalitu a diktát za nějaký jiný. Tenhle vlak už nikdo nezastaví a na konci cesty nás všechny čeká smrt a zkáza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout