Nejnovější studie ukazuje, že v USA prodělalo 5% lidí záhy po očkování rakovinu

Nejnovější studie ukazuje, že v USA prodělalo 5% lidí záhy po očkování rakovinu

Nedávno jste si zde mohli přečíst o mezinárodní právnické konferenci v Kolíně nad Rýnem, která se mimo jiné věnovala odporu proti pandemické smlouvě a změnám MZP, což jsou pro celý svět velmi nebezpečné dokumenty, které nyní připravuje WHO a schválit by se měly příští rok na květnovém summitu WHO.

Ovšem na konferenci se zdaleka neprobírala pouze pandemická smlouva a změny Mezinárodních zdravotních předpisů. Někteří diskutující se ještě navraceli k tématu souvisejícímu s vedlejšími účinky genových injekcí.

Jedním z těchto řečníků byl i prof. Dr. Werner Bergholz, zkušený manažer kvality, který vysvětlil, jaký je současný stav znalostí o kvalitě a bezpečnosti tzv. „vakcín.“

Rozdíly mezi šaržemi jsou nehorázné a měly vést k okamžitému pozastavení očkování. Nejnovější statistiky navíc naznačují, že poškození vakcínami je podhodnoceno v rozmezí faktoru 100. Stát prostě odmítá jinak nutné kontroly a záměrně se dívá jinam.

Profesor Bergholz je jedním z předních vědců, kteří se snaží objasnit, zda byla pandemická opatření a očkování účinné, bezpečné a užitečné. Výsledek jeho bádání je zdrcující.

První den Mezinárodní konference právníků AfA v Kolíně nad Rýnem přednesl Bergholz prezentaci o stavu výzkumu. Uvedl: Celosvětově lze po očkovacích vlnách pozorovat statisticky korelující vlnu úmrtí. Nadměrná úmrtnost pokračuje.

Studie z Dánska, která se zabývá očkováním mRNA lékem Comirnaty od společnosti Pfizer/Biontech, ukazuje, že počet nežádoucích účinků se mezi očkovanými šaržemi velmi liší. Lze identifikovat tři samostatné skupiny, což je bezprecedentní proces.

Podle Bergholze, který se ve své aktivní výzkumné práci dlouhodobě zabývá zajišťováním kvality a získal za to několik ocenění, je neetické, aby byla vakcína distribuována s tvrzením, že bude fungovat – a pak není efektivní. 

Je však stejně neetické a proti „správné výrobní praxi“, pokud jsou vedlejší účinky šarží tak extrémně odlišné.

Když se Florian Machl zeptal, zda byla kvalita vakcín někdy kontrolována mimo výrobní závody výrobce, Bergholz poukázal na skandální podmínky.

Výrobci říkají, že kontrolují podle 30 kritérií, ale mimo jejich laboratoře byla zkontrolována pouze čtyři kritéria – například vizuální kontrola kontaminace, ale žádná mikroskopická kontrola.

To je samozřejmě skandální, když mluvíte o aktivních přípravcích, jejichž složky jsou mikroskopicky malé – vlastně na molekulární úrovni.

Největší šok přináší nejnovější studie z USA, které pochází z jedné z nejrespektovanějších nemocnic a z armády: tři procenta očkovaných měla vážné problémy se srdcem a pět procent očkovaných prodělalo rakovinu…

Umíte-li dobře německy, můžete se na celý rozhovor podívat ve videu níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nejnovější studie ukazuje, že v USA prodělalo 5% lidí záhy po očkování rakovinu

  1. Neetický je celý experiment, reklamní slogany z rypáků vládních poskoků (proč asi, vole blaho lidu, neptej se), z toho začouzené smlouvičky a žádná odpovědnost (zase blaho ty bláho), solidní společnosti vznikající (pro blaho, už neser) jak rouške po dešti pro rouške i za deště. Atd. kur.a, ani kura se v tom nevyzná. No co se neudělá pro blaho lidu, tak už nikdy, volové.

  2. onko priemysel je genocidny podvod.
    casto je to identifikacia parazita, alebo prekyselovanie. v policii aj rozviedke je dost inteligentov, aby to chapali, len si neplnia svoje povinnosti na ochranu nas a aj ich rodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout