Mel Gibson pomohl odhalit pedofilní skupinu, která pašovala děti z Ukrajiny do Mexika (video)

Mel Gibson pomohl odhalit pedofilní skupinu, která pašovala děti z Ukrajiny do Mexika (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o chystaném 4dílném dokumentu, který aktuálně natáčí Mel Gibson. Mělo by jít o dokument v podobném stylu jako byl film Sound of freedom, jehož premiéra nedávno proběhla v amerických kinech, kde se film stal kasovním trhákem.

Ovšem zatímco ve filmu natočeném podle pravdy hrají role skutečných lidí herci, dokument ukazuje příběhy zneužívaných dětí v reálném čase a dokumentuje celý proces zajišťování dětí pro potřeby pedofilních sítí po celém světě, ale především pak v USA.

Je více než pravděpodobné, že děti, které byly uneseny na Ukrajině, sloužily v Mexiku pro potěšení amerických boháčů, mnohé se pak zřejmě díky otevřeným hranicím dostaly i do USA.

Tim Ballard, muž, jehož život inspiroval kasovní hit Sound of Freedom, se ve čtvrtek večer posadil s Timem Poolem a sdílel zasvěcené podrobnosti o novém filmu.

Ballard také sdílel další svědectví o misích, kde zachraňoval děti od gangů obchodníků se sexem mimo Kolumbii.

Jedna z nejzajímavějších misí zahrnovala legendárního herce Mela Gibsona.

Ballard řekl hercům Timcast IRL, že na začátku ukrajinsko-ruské války měla jeho žena Katherine intenzivní intuici, aby šel na Ukrajinu zachránit sirotky, kteří byli v nebezpečí obchodování se sexem.

Krátce poté, co na něj jeho žena Katherine naléhala, aby jel na Ukrajinu, Mel Gibson zavolal Ballardovi a řekl, že má informace, že ve válečné zóně na Ukrajině jsou děti, které potřebují zachránit.

Poté, co ho jeho žena a Mel Gibson přivedli na Ukrajinu, Ballard spolu s organizací Aerial Recovery byl schopen dostat více než 6 000 žen a dětí do bezpečí a později Ballard dokázal odhalit pedofilní skupinu, která pašovala děti z Ukrajiny do Mexika.

Ballard také naznačil, že celou operaci zdokumentoval Tony Robbins.

Ballard navázal na svůj záchranný příběh tím, že sdílel informace o působení pedofilní sítě nazvané „Čas sklizně“ na Ukrajině, kde jsou děti kvůli válce častými oběťmi obchodování s lidmi.

V některých případech pedofilové dokonce otevřeli falešné sirotčince, aby mohli děti unést za denního světla.

Celý rozhovor najdete ve videu níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Mel Gibson pomohl odhalit pedofilní skupinu, která pašovala děti z Ukrajiny do Mexika (video)

  1. co ine na to napisat… jedine POPRAVIT.
    Tych pedofilov, prevadzacov a vsetkych co s tym suvisia – vedeli o tom, kryli to, pomahali a mali z toho akekolvek prachy.

    A to vratane Picaputovej, Nadcocota a vsetkych SK politikov ktori o tom vedeli.
    PiCaputovej umru obidve dcery – vybrala si.

  2. Toto se deje na Ukrajine uz radu let..jen skoda, ze ten dokument vysel az ted, v dobe, kdy kazdy s Ukrajinou “souciti” a nebude neco takoveho brat vazne..spoustu lidi na socialnich sitich komentuje s tim, ze to je “prorusky” dokument proti Ukrajine..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout