Nové skandální video Bidena, které bylo natočeno ve Finsku, se stalo v USA virálním (video)

Nové skandální video Bidena, které bylo natočeno ve Finsku, se stalo v USA virálním (video)

Od doby, co byl objeven notebook Huntera Bidena, je známo, že jeho otec, Joe Biden, má přezdívku „Pedo Pete“. Pod touto přezdívkou ho měl dokonce Hunter Biden uloženého ve svém notebooku i telefonu.

Před časem se také profláklo, že Biden nutil svoji tehdy malou dceru k tomu, aby se s ním sprchovala, což prozradil její deník. O pedofilních sklonech nejen Joe Bidena, ale i jeho syna, se již psalo mnohé.

Známá jsou také videa Joe Bidena na nichž osahává cizí děti nebo k nim čichá. Někdy se až zdá, že on sám nedokáže odolat. Nyní se v USA stalo virálním video z Finska, kde se Biden opět nedokázal ovládnout, když spatřil malou holčičku.

Lidé se pozastavují i nad její matkou, která zřejmě nemá o Bidenových všeobecně známých sklonech ani tušení. Dítěti však viditelně nebyla přízeň úlisného „Pedo Peta“ příjemná….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Nové skandální video Bidena, které bylo natočeno ve Finsku, se stalo v USA virálním (video)

 1. Přes držku.
  Všem podporovatelům zvrácené dekadence papučí přes držku.
  Zvrácená dekadence se kolektivně projevuje na kolektivním Záchodě. Kolektivnímu Záchodu papučí přes držku.
  Každý, kdo může za to, že ČSSR je nyní považována za součást kolektivního Záchodu, nechť je fláknut papučí přes držku.
  Kdo potkáte Fialu Temnochovou Babišáka a spol, popadněte papuči a flákněte jim přes držku.
  No a za to, že jsem tehdy cinkal, si jdu fláknout papučí přes držku rovněž.
  Páč komouš říkal, že kolektivní Záchod je dekadence, jenže jsem mu nevěřil.
  Blbec.
  Au!

  1. AA, to se asi umlátíme všichni navzájem:o) Ať je pol. systém jakýkoliv, vždy v pozadí zůstane zdravé jádro ultra sviní. V kol. záchodě je to fin. mafie a strašákem je socík i anarchie, tzn. klidně rozvrací kapitalismus jen to nesmí přehnat do anarchie. Socík je mrtvý model, zato diktatura lat. americká nebo asijská je životnější. Oligarchové jsou hybateli změn a stability, ne lůza nebo odbory.

   1. tohle je Gryndýl v praxi, najaté úchyl senila nebo fialové ekonomické diletant je úplně u zadele, když to chtějí obligazrůdy najmou klidně čerta!

 2. Je tu konec 5.veku slnka, ktoré je Jaguàrìm Slnkom plné eruptìvnych škvŕn, ktorych magnetoplazma ničí klímu a počasie, až do prepólovania sa slnka v 2033= Novus Ordo Seclorum a Veľkÿ Jubilejny= 2.Príchod Krista= Slnka znovuzrodeneho, mladého leva… Na konci 5.
  veku slnka set je skorumpovanÿ židomurarmi , materialom a peniazmi.Všetci chcù jest, piť,sùložiť a zabàvať sa. A v tom pride skaza na svet. A o Tom je aj Zlatà, 100 vežatà Praha na prahu medzivekov, po 100 cykle ,mesto na 7.kopcoch“ about Rím či Lisabon. Brazìlske Rio je na 9.kopcoch so Sochou Krista, a ja view prečo! Skara začne v 2025 a potrvá cca 7 rokov do2033!!!

 3. pred židovskou OSN lóžou je ŠELMA APOKALYPSI, od jesene 2022,dar Mexika. Je to Jaguar skrížený s Orlom, solárna Šelma= 666. Jaguar je symbolom antromorfie= prechodu do duchovného sveta duše človeka na krídlach Orla. Nikto sa nenamáha študovať sstronòmie antiky a židomurarov sveta, KRÁLOVSKÚ VEDU ČÍSIEL, DÁTUMOV A SYMBOLOV!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout