„Máte penis?“ Otázka, která padla směrem k tranďákovi v arkansaském Senátu (video)

„Máte penis?“ Otázka, která padla směrem k tranďákovi v arkansaském Senátu (video)

Otázka z titulku padla v souvislosti s projednáváním zákona, na jehož základě by mělo být povoleno nezvratně prznit děti – a to i bez souhlasu jejich rodičů.

Transsexuální lékárník, na kterého otázka republikánského senátora mířila, přišel do Senátu proto, aby tento zákon obhajoval. V podstatě jde o to, že se dětem odmala (většinou již od momentu, kdy dítě svěříte vzdělávacímu systému) vymývá mozek genderovou a trans propagandou.

Součástí tohoto vymývání mozků je bezpohlavní výchova.

Ta v podstatě vypadá tak, že se děti neoslovují jako dívky a chlapci, u dětí ve školkách nejsou hračky rozděleny na dívčí a chlapecké a děti se učí stírání „genderově podmíněných stereotypů“ k nimž patří třeba to, že jen ženy mohou kojit či rodit a jen muži mají penis.

Dětem je také prezentována úchylka jako něco přínosného – proto se také provádějí různé akce s tzv. „Drag queen.“ Mnoho dětí je nakonec zmatených a nejistých vlastním pohlavím.

Přesně takové děti jsou pak vhodné objekty pro změnu pohlaví. Ta je samozřejmě nezvratná a takový jedinec je vyřazen z reprodukce. A aby proti rozhodnutí indoktrinovaného dítěte nemohli zasáhnout rodiče, přijímají se podobné zákony jaké prosazoval tranďák z videa.

Děti bývají rodičům – pokud se změnou pohlaví nesouhlasí – odebírány, projdou hormonální a později i operativní změnou pohlaví.  Po dovršení dospělosti si většina z nich uvědomí, že jsou vlastně normální, ale to je už příliš pozdě.

Přesně tyto zákony tedy hájí transka na videu.

Během slyšení v senátu v Arkansasu se republikánský senátor Matt McKee zeptal lékárníka Dr. Gwendolyn Herziga, biologického muže, který předstíral, že je žena, zda má nebo nemá penis.

Na tuto otázku Herzig odmítl odpovědět, zatímco svědčil o „transgenderových ‚právech‘ a genderově potvrzující (ve skutečnosti mrzačící) péči“ o děti.

Tato otázka by nebyla položena, kdyby lékárník odpověděl na původní otázku o nežádoucích účincích operace „spodku“. Místo toho se jí znovu a znovu vyhýbal.

Pokud se chystá obhajovat hormonální a „potvrzující“ operaci pro děti, pak by měl být ochoten řešit otázku, zda mu bylo uříznuto jeho mužské nádobíčko.

Herzig  hovořil o své touze podstoupit genitální rekonstrukční chirurgii (GRS) během rozhovoru méně než dva týdny před tímto slyšením, což znamená, že penis zatím skutečně má.

Dr. Gwendolyn Herzig popsal hormonální léčbu (HRT), kterou podstoupil během svého přechodu, a vyjádřil přání, aby jednoho dne byly jeho genitálie změněny tak, aby odrážely jeho identifikaci jako ženy.

Vyjádřil také frustraci, že mu Arkansas nedovolí změnit rodný list, aby odrážel jeho zvolené pohlaví, dokud nebude schopen poskytnout důkaz, že podstoupil operaci změny pohlaví…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout