Kdo se ve skutečnosti účastní nepokojů ve francouzských ulicích?

Kdo se ve skutečnosti účastní nepokojů ve francouzských ulicích?

Na mainstreamu – hlavně v diskuzích – jsem se dočetla nesmysly ve stylu „demonstrují žluté vesty,“ „nejsou tam žádní migranti“ a podobně. Nedá mi tedy nereagovat na tyto nesmyslné žvásty lidí, kteří viděli jen pár účelově zvolených záběrů.

Poté, co jsem si prošla stovky videí, několik nemainstreamových francouzských médií a diskuze, ve kterých debatují Francouzi, v jejichž městech k nepokojům dochází, je zcela jasné, kdo je v ulicích.

Předně: zastřelený mladík byl muslim. Jeho otec je čistý Alžířan, matka Francouzka (ultralevičačka). Nicméně žili v muslimském ghettu mezi Araby, kteří jsou jakýmsi „základem“ nepokojů.

Tedy mnoho Francouzů, popisujících stav v jejich ulicích přímo píše o Arabech nebo o muslimech. Jde většinou o muslimskou mládež již ve Francii narozenou.

Na některých videích výtržníků, která samozřejmě mainstream nezveřejnil, můžete slyšet pokřik: „Allahu akbar!“ To snad vypovídá samo za sebe.

Jednoduše: 95% těch, kdo ničí a rabují, jsou muslimové.

K nim se samozřejmě přidávají i černoši (zejména je můžete vidět u rabování) a ultralevičáci z řad původních Francouzů (ti jsou v hojném počtu na demonstracích přes den, v noci je jich venku mnohem méně).

Bylo napadeno mnoho náhodných kolemjdoucích – samozřejmě vždy byli napadeni běloši (nepočítám-li policisty).

Je však třeba také na druhou stranu zmínit, že části muslimů nepokoje vadí. Ale to jen proto, že narušují oslavy islámského svátku.

Média si hodně vymýšlí, případně některé skutečnosti zamlčují. Mlčí o tom, že v ulicích jsou většinou Arabové – tedy muslimové (a u rabování také hodně černochů), které spíš jen okrajově doplňuje ultralevice.

A na druhou stranu zcela zamlčují fakt, že zastřelený mladík byl v pouhých 17 letech již 15x stíhaný za různé přečiny. Také nechodil nikam do školy, jak je v jeho věku ve Francii obvyklé.

Stejně tak se šířila zvěst, že údajně rozvážel pizzu. Jak se zjistilo, tak i to byla lež.

Auto, ve kterém byl zastřelen, bylo ukradeno v Polsku. On sám neměl ve svých 17 letech řidičák.

Jak se na vše dívají Francouzi je patrné i na tom, ke komu chovají větší soucit.

V minulých dnech byly vyhlášeny dvě různé sbírky. Jedna je pro rodinu zastřeleného Nohela, včera pak byla zřízena sbírka pro policistu, který mladíka zastřelil.

I když byla sbírka pro policistu zřízena později, na jeho konto přišlo záhy víc peněz než se do té doby podařilo shromáždit na konto určené pro rodinu zastřeleného mladíka.

I to něco vypovídá o přístupu většinové společnosti.

V současné době již dal Macron provozovatelům sociálních sítí příkaz k mazání videí z nepokojů, takže je pravděpodobné, že nemalý počet bude během dneška smazán.

A nakonec ještě z vyjádření policejních odborů, které dosud Macrona podporovaly.

Jak je situace vážná je patrné z jejich prohlášení, v němž mimo jiné uvádí, že „…je třeba zkrotit divoké hordy, zahájit boj proti těmto škůdcům a diktátu násilnických menšin…“

Tak kdo tedy útočí v ulicích?? Nenaznačilo to i uvedené prohlášení??

Titulní obrázek: Jedna z několika vyhořelých mateřských školek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Kdo se ve skutečnosti účastní nepokojů ve francouzských ulicích?

  1. No vždyť to je jedno jest-li obohacovači, nebo žluté vesty, důležité je, že se hroutí systém Emana Buzny Macaroni, což znamená velmi tvrdý úder Bruselu a na konec EU.

  2. Vedení EU chce přemístit do EU 50 miliónů muslimů (exponentem NWO je například Scholz). V Africe jich nyní čeká na přepravu do EU 1 milión.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout