Dalšímu řidiči ruply nervy: Muž srazil klimatického šílence na zem a kopl ho do hlavy (video)

Dalšímu řidiči ruply nervy: Muž srazil klimatického šílence na zem a kopl ho do hlavy (video)

Čím víc se klimatičtí extremisté zapojují do jejich sabotážních akcí proti společnosti, tím víc problémů způsobují a tím víc lidí je naštvaných. Pak je logické, že budou přibývat i útoky.

Málokdo si uvědomuje, že tito – za svoji podvratnou činnost velmi dobře placení – klimaalarmisté už mají za sebou i nějaké ty mrtvé v důsledku nehod způsobených blokádami.

A nejen to, tyto kreatury se neštítí blokovat například sanitky a je jim úplně jedno, že možná kvůli nim občas někdo přijde i o část platu za zameškanou dobu či dokonce o  práci, pokud se nedostaví na své pracoviště včas.

Někdo jiný pak kvůli těmto škůdcům zmeškal dálkový spoj (letadlo, vlak, autobus), dalším unikl pohovor u potenciálního zaměstnavatele, zkouška ve škole, termín u lékaře, pohřeb blízkého, jiní se dostavili pozdě pro dítě do školy, školky apod…

A to nehovořím o nehodách, ke kterým také v zácpě běžně dochází. Není tedy divu, že lidem už s klimatickými idioty přechází trpělivost…

Deník New York Post ve čtvrtek informoval, že v Londýně byl natočen motorista, jak bije demonstranta z organizace Just Stop Oil jménem Daniel Knorr, který blokoval dopravu uprostřed silnice.

Just Stop Oil se zapojila do takzvaného protestu „pomalé chůze“, který údajně způsobil, že bezmocná těhotná žena nabourala své auto.

Just Stop Oil je radikální levicová skupina působící zejména ve Spojeném království, která se zasazuje o odstranění fosilních paliv v zemi. Skupina se pravidelně zapojuje do nezákonných praktik, jako je vandalismus a bránění provozu.

Video zveřejněné krajně levicovou skupinou ukazuje řidiče, který udeřil Knorra do hlavy a nakonec ho srazil k zemi. Řidič pak do něj kopal i v momentě, kdy již ležel na zemi:

Řidič nazývá extremistu „sráčem.“

Muž se pak vrátil k poškozenému stříbrnému mercedesu a své rozrušené partnerce.

New York Post poznamenává, že auto bylo pravděpodobně poškozeno vzadu na straně řidiče dodávkou, když se pokoušelo změnit jízdní pruh, aby se vyhnulo klimatickým idiotům.

Knorr poté zveřejnil prohlášení, v němž ze svých činů obvinil policii a fosilní společnosti.

Kdyby policie strávila více času pronásledováním lidí nahoře, kteří nás dostali do této šlamastyky – lidí ve vládě a na vrcholu těchto fosilních společností, které ničí životy budoucích generací, stejně jako mediálních magnátů, kteří vytvářejí tento toxický mediální prostor, aby nás udrželi rozdělené, místo toho, aby šli po lidech, jako je tento muž, byl bych mnohem šťastnější. Pak by pochodování po silnici ani nebylo nutné.

Televize Fox News uvádí, že to není první Knorrův střet s narušováním každodenního života. Zrovna minulý měsíc byl v Anglii odvlečen z hřiště  hráčem kriketu poté, co vběhl na hřiště, aby bránil ve hře.

Just Stop Oil vydala pro Daily Mail prohlášení, v němž prohlásila, že Knorr je obětí a že je nutné narušit životy obyčejných britských občanů.

Daniel byl dnes ráno během pochodu napaden a po celou dobu zůstal nenásilný. Narušení je obtížné, ale je nezbytné.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Dalšímu řidiči ruply nervy: Muž srazil klimatického šílence na zem a kopl ho do hlavy (video)

  1. Taková pohádka pro dospělé, z dětské verze Franta Nebojsa, někomu chybí 3 facky jako sůl. Co by těm loutkovým pitomcům udělalo, kdyby občas kolonu uvolnili. Vina je v každém případě policie, která nedbá na plynulý provoz. S jistou pravděpodobností jsou blokováni i řidiči čistých elektrických vozidel a ti pitomci nejsou asi závislí na ropě (reflexní vesta je celá z ropy!).

  2. jednoduše rozkopat hubu až do bezvědomi až je jistota že Debil aktivista už nic nevnima zakončit to tvrdou ranou kolenem do nosu a odnest na chodník než se vzpamatuje bude potřebovat sanitku a na ulici nepujde

  3. Stalin nepoznal zľutovanie s trockistami. A títo „aktivisti“ majú k ideológii trockizmu veľmi blízko, hoci väčšina z nich zrejme netuší, o čo ide… Mimochodom, pred pár dňami bolo výročie Trockého vraždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout