WEF uzavírá „výroční setkání nových šampionů“ v Číně urychlenými plány na globální sociální kredit a digitální dohled

WEF uzavírá „výroční setkání nových šampionů“ v Číně urychlenými plány na globální sociální kredit a digitální dohled

Tento týden proběhl letní summit WEF v Číně, doplňující summit zimní, který se již dlouhé roky odehrává ve švýcarském Davosu.

Každoročně se tak budou scházet  loutky vládnoucích elit pod Schwabovým vedením v zimě v Davosu a v létě v Číně, kde je summit určen zejména pro nováčky ze stáje WEF.

Výroční zasedání nových šampionů Světového ekonomického fóra se sešlo v čínském Tchien-ťinu ve dnech 27. až 29. června, aby diskutovalo o nejnovějších nápadech na podporu „globálního přechodu k zelené a obnovitelné ekonomice„.

Přibližně 1500 účastníků se zúčastnilo 14. výročního setkání s deklarovaným úsilím „posílit multilateralismus a spolupráci v roztříštěném světě“.

Třídenní akce, kterou někteří oslavují jako „letní Davos“, začala bouřlivým potleskem pro samotného Klause Schwaba.

Při představování předsedy KS Číny bylo nadšení předsedy Klause stěží potlačováno.

Pochválil Liovu „vynikající kariéru ve veřejné službě“ a ocenil jeho „instrumentální“ roli při otevírání čínského kapitálového trhu světu.

Ústředním bodem debat na akci byl tlak na národy, aby akceptovaly digitální měnu centrální banky a nositelné senzory pro sběr dat.

Generální ředitel společnosti Circle Jeremy Allaire uvedl, že zatímco Kongres Spojených států nadále diskutuje o způsobech, jak regulovat americký digitální dolar, systém čelí dalším výzvám s úspěšnou implementací.

Oslavy pro celosvětovou globalistickou elitu skončily výzvou k větší solidaritě k překonání globálních výzev.

S tak odvážnými vizemi technokratické budoucnosti světa je pochopitelné, proč WEF v současné době vyvíjí robustnější a inteligentnější metody eliminace nebezpečných dezinformací.

Cenzura tak byla dalším na summitu detailněji probíraným tématem. Závadné jsou zejména tzv. „dezinformace“ o klimatu a covidu (očkování).

NOVINKA – Světové ekonomické fórum Klause Schwaba navrhuje automatizovat cenzuru „nenávistných projevů“ a „dezinformací“ pomocí umělé inteligence krmené „odborníky na danou problematiku“:

Obraz

Je to jen další den v práci v neúnavné misi Světového ekonomického fóra hackovat lidského ducha a eliminovat svobodnou vůli prostřednictvím korporátně sponzorovaného nátlaku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “WEF uzavírá „výroční setkání nových šampionů“ v Číně urychlenými plány na globální sociální kredit a digitální dohled

  1. myslím, že můžeme být v klidu, neboť žádná země na světě není ochotna akceptovat plánované zotročení lidstva tak jak to plánuje ta zrůda Šváb, i když mnohé národní vlády to budou podporovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout