„Vypadni!“ – Válečný štváč Scholz byl vypískán na „Evropském festivalu“ v Braniborsku (video)

„Vypadni!“ – Válečný štváč Scholz byl vypískán na „Evropském festivalu“ v Braniborsku (video)

Snad nikdy žádná vláda v historii Německa nebyla tak neoblíbená jako ta současná „vláda semaforu.“ Důvodem je samozřejmě klesající životní úroveň Němců, ale jak se ukazuje, tak pro mnohé je nepřijatelný i fakt, že Německo patří k zemím, které přispívají (a vlastně i roky předtím přispívaly) k eskalaci konfliktu na Ukrajině.

Německý kancléř Olaf Scholz chtěl podpořit svou soudružku a kandidátku na starostku  během svého vystoupení na evropském festivalu  v braniborském Falkensee. Publikum však Scholzovi mohutným bučením ukázalo, co si myslí o jeho válečném štvaní.

Kandidátka sociální demokracie (SPD) na starostku Cornelia Nietsch-Hachová srdečně zvala na takzvaný „Festival Evropy“ do braniborského Falkensee.

Dokud po jevišti poskakovaly dvě taneční skupiny a bavily přibližně 300 návštěvníků, tak se zdálo, že na akci Peace-Joy-Eggs-Sozen je všechno skvělé.

Poté, co na pódium vstoupil německý kancléř Olaf Scholz s heslem „Olaf dává odvahu,“ však zábava skončila. Ihned se začalo ozývat bučení a nesouhlasné výkřiky. Protest byl namířen hlavně proti podpoře Ukrajiny vládou semaforu.

„Váleční štváči“, „lháři“ a „bandité“, křičeli občané na nohsleda SPD ze středu davu několik minut. Požadovali „uzavřít mír beze zbraní“ a „vypadnout!“ Podle zpráv demonstrantů se nekoordinovali, ale spontánně přišli protestovat proti Scholzovi.

„Válečný štváč je Putin, kdybyste měli ještě mozek v hlavě,“ zaburácel Scholz do mikrofonu. „Putin napadl Ukrajinu s 200 000 vojáky. Zničil vesnice a města, zabil neuvěřitelné množství občanů, žen, dětí, to je personifikovaný výpadek paměti“ pokračoval. „To je násilí se zbraněmi!“

Poté, co Scholz opustil pódium, protestoval i jeho soudruh, braniborský premiér SPD Dietmar Woidke. Neméně odměřený Woidke vyzval občany, aby demonstrovali na Rudém náměstí před Kremlem. „Můžete oprávněně vyzvat Putina, aby okamžitě zrušil všechny zbraně. Ale pak byste poznali Rusko, které tolik milujete, z jiné strany!“ řekl sociální demokrat.

„Takový drzoun. Ale v jedné věci s ním souhlasím. Kdyby lidé měli mozek, byli bychom takového kancléře ušetřeni. Pryč s SPD!“ zněl jeden z komentářů na Twitteru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “„Vypadni!“ – Válečný štváč Scholz byl vypískán na „Evropském festivalu“ v Braniborsku (video)

  1. No co by jste chtěli po nacistickém pohrobkovy, to že jeho rodiče dostali od Rusů po tlamě se asi těžko zapomíná no a holt nacizmus mají v genech, proto jsou s Ukradinskou nacistickou chátrou jeda ruka. No a čeští politici? Jen a pouze pohrobci kolaborantů, stačí se na to podívat. Za 33 stříbrných zradí a prodají i Libuši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout