JAR: Nové předpisy na příděly vody podle rasy by de facto zlikvidovaly bílé farmáře

JAR: Nové předpisy na příděly vody podle rasy by de facto zlikvidovaly bílé farmáře

Nedávno byly v JAR zavedeny kvóty, podle kterých musí být přednostně zaměstnáváni černoši – a v několika odvětvích jsou dokonce jiní než černí úplně zakázáni.

Kontroverzní politika pozitivní diskriminace znamená, že černoši mají na trhu práce přednost před bělochy a donutí mnoho bílých Jihoafričanů opustit zemi podle nejnovější legislativy současného režimu apartheidu.

A to zřejmě k vyhnání bělochů nestačí, takže přichází nový nápad s omezením vody pro bílé podnikatele, kterých se zákon o zaměstnanosti nijak nedotýká.

Domácnosti by omezením vody neměly být nijak postiženy, týká se to velkoodběratelů – většinou zemědělců, ale i jiných odvětví, kde je velká spotřeba vody. Podle nového zákona by byly farmy bílých odsouzeny k zániku, protože běloši by neměli čím napojit dobytek nebo zalít úrodu.

V důsledku to tak může vést k tomu, že země nebude potravinově soběstačná, protože zřejmě není dost černých, kteří by byli schopni případně krachující farmy převzít  a obhospodařovat. Země by se tak dostala do ještě většího úpadku.

Zatímco se tedy Jižní Afrika potýká s rostoucí násilnou kriminalitou, až třemi vraždami za hodinu, zdá se, že vláda je odhodlána zaměřit se na vyhnání bílých Jihoafričanů ze země. V květnu Africký národní kongres (ANC) navrhl předpisy, které by vytvořily rasové kvóty kolem přidělování licencí na užívání vody pro podniky.

Návrh vyžaduje, aby všichni žadatelé o spotřebu vody – kde je voda odstraněna z dostupných zásob bez návratu do systému zdrojů – přidělili podíly černochům na základě velikosti půdy. Podniky, které budou mít větší spotřebu vody, by měly být také alespoň částečně v černošském vlastnictví.

Podle navrhovaných předpisů by majitelé podniků, kteří používají více než 250 000 metrů krychlových vody, potřebovali, aby jejich podniky vykazovaly alespoň 25 procent černošského vlastnictví. Ti, kteří používají více než 500 000 metrů krychlových, by potřebovali alespoň 50 procent černošského vlastnictví. Ti, kteří by potřebovali více než milion metrů krychlových, by potřebovali alespoň 75 procent černošského vlastnictví.

Černoši vlastní v současné době pouze 4% zemědělské půdy v JAR – a to přesto, že tvoří většinu obyvatelstva v zemi (80% černoši, 9%běloši, zbytek ostatní rasy či etnika jako např. Indové).

Bílým farmářům tak nezbývá než část farem napsat na černé nebo farmy prodat a vystěhovat se ze země…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “JAR: Nové předpisy na příděly vody podle rasy by de facto zlikvidovaly bílé farmáře

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout