Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění

Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění

Více covidových injekcí  může vést k rakovině a myokarditidě, říká nová studie. Lékaři, kteří dlouhodobě varují před experimentálními genovými injekcemi, jsou pomlouváni a stíháni. Nyní existují studie, které dokazují, že tato kritika je oprávněná.

Opakované očkování m-RNA s vysokými koncentracemi antigenu může způsobit autoimunitní onemocnění, rakovinu a myokarditidu, ukazuje nová studie.

Nejnovější statistiky příčin úmrtí ze Skotska a USA potvrzují nárůst všech forem rakoviny v důsledku genové injekce.

Riziko rakoviny po očkování mRNA je podle vyhodnocení údajů VAERS v průměru 7krát vyšší. A zde také mluvíme o všech typech rakoviny: rakovině krve, prsu, plic, gastrointestinálního traktu a prostaty.

Tyto údaje bohužel nejsou nové.

Rakovina vzrostla o stovky procent, bylo řečeno na začátku roku 2022 na základě údajů americké armády. A údaje o německém zdravotním pojištění (KBV) také ukázaly nárůst rakoviny  všeho druhu.

Nárůst velmi rychlých forem rakoviny (tzv. turbo rakoviny) u dětí a dospívajících je obzvláště dramatický. Mladí lidé ve věku od 11 do 21 let zemřeli několik dní poté, co se objevily první příznaky!

Povedou nová zjištění k tomu, že injekce mRNA budou konečně staženy z trhu? Stěží.

Společnost Moderna již usilovně pracuje na mRNA vakcínách proti rakovině, srdečním a autoimunitním onemocněním – právě těm onemocněním, která nová studie spojuje s injekcemi mRNA.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění

  1. Pro posileni depopulace. A lide tomu uveri opet a znova!!! Tyto biologicke zbrane jsou vyvinuty pro razantni pokles obyvatel!!! Zadnou jinou funkci nemaji!!! Dnes opet zabodany dvakrat a vyhubly pomalu na kost!! Na otazku kolik si dal sleh tak pry zatim dve!!! A kdyz jsem znameho poucila ze vyrazne schudnul po biozbrani tak me rekl ze to neni mozne protoze se dal zabodat pred rokem!!! Urcite jeho stav nesouvisi s biologickou zbrani. Jeste zapich obhajoval!!! No na slaktrefeni!! Kdo chce kam…. uz tam zanedlouho bude!!! Sanitky tu litaji nepretrzite a to dokonce pro mladou holcinu, ktera sla ze skoly. Kolaps na chodniku bez znamek zivota jak jsem pozorovala!! V sanitce pul hodiny asi resustitace potom odjezd za doprovodu meskacu. Jak to dopadlo nevim ale smutny pribeh!!

  2. Tak či ovak, očkovanci tomu neveria, odmietajú sa baviť o takýchto „hovadinách“ a tvrdia, že v ich okolí vôbec nezomiera viditeľne viac ľudí než v minulosti, a to sa týka aj nárastu rakoviny či zástav srdca… Takže takáto je moja skúsenosť s naivnými a dôverčivými ľuďmi, ktorí neprestali veriť, že „vakcína“ naozaj bola sloboda a chráni… Čo na to povedať? Nuž to, že mnohé z nich darujú krv či sú tehotné a MY sme len nenapraviteľní s diagnózou konšpirátori či hoaxeri ! Čas ukáže, pravda vždy vyjde na javo. Ale im nedochádza ani teraz elementárna vec, že nám nešlo o nikoho diskrimináciu ani nátlak, ale len o zdravie všetkých a pravdu, čo o tých čo strašili a propagovali jedovaté mixy, segregáciu a strach povedať nemožno ! Ani teraz im nedochádza, ako boli porušovanbé základné ľudské práva, objektivita médií a pluralita názorov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout