Byl skutečně Syřan, který útočil ve Francii, křesťan?

Byl skutečně Syřan, který útočil ve Francii, křesťan?

Veškerá tvrzení o tom, že je útočník, který pobodal 6 lidí v parku ve francouzském městě Annecy, křesťan, vychází výhradně z jeho tvrzení, případně tvrzení jeho exmanželky. Nyní se vrší důkazy, které toto tvrzení poněkud zpochybňují.

Je zde totiž stále možnost, že jde o muslima, který praktikuje takíju a hovoří pro to nejen fakt, že ho nikdo ze syrské křesťanské komunity nezná – a nezná ho ani kněz syrské pravoslavné církve.

Neznají ho v žádném kostele a i jeho vzhled byl spíš „typicky islámský“.

Abdalmash H, který tvrdí, že je „oddaný křesťan“, při svém útoku svíral krucifix, který měl kolem krku a křičel „ve jménu Ježíše Krista.“

Zajímavé je, že Abdalmasih znamená „Otrok Mesiáše“ nebo „Otrok Krista“. Ježíš je však v Koránu označován jako „al-Masih.“ Dali mu tedy jeho rodiče jméno vycházející z Koránu, ale označující Ježíše nebo snad jde o jméno, které si – podobně jako mnoho dalších nově příchozích obohacovačů – on sám vymyslel?

Samozřejmě o křesťana může jít, ale Bible ho nikde nenabádá k tomu, aby zabíjel své pravděpodobné souvěrce. Tedy pokud útočil, tak to nebylo založeno na nějakém náboženském vnuknutí jak je tomu u muslimů, kteří jsou přímo Koránem nabádáni k tomu, aby útočili na bezvěrce.

A také jsou nabádáni k tomu, aby na území bezvěrců vedli džihád ve formě takíji, tedy přetvářky. Korán je přímo nabádá ke lhaní.

Zde trošku odbočím a vrátím se asi o tři roky nazpět. Tehdy v britském Readingu v parku útočil na homosexuály Libyjec, který tvrdil, že je křesťan. Měl u sebe dokonce kříž a také chodil v poslední době před útoky do kostela (o případu jste si mohli přečíst například zde nebo zde).

Během vyšetřování se záhy zjistilo, že nějakou dobu před útokem naoko konvertoval. Ve skutečnosti se jednalo o libyjského muslima, dokonce člena islámské bojůvky, který jen praktikoval takíju. To mu mělo zajistit nejen důvěru u káfirů, ale také větší šanci na získání azylu, neboť v částech Libye v té době řádil ISIS (což se děje i nyní).

Obětí řádění ISIS se v té době stalo mnoho tamních křesťanů, včetně cizinců. Možná si sami pamatujete na tehdejší „zmizení“ českého kuchaře, který pracoval v Libyi. S ním zmizeli i další cizinci, z nichž byli nakonec propuštěni jen muslimové. Ostatní byli zřejmě záhy popraveni, i když těla většiny z nich se nikdy nenašla.

V Sýrii, odkud pochází útočník, který zabíjel ve Francii, sice jako v jedné z mála zemí oblasti nehrozí křesťanům ze strany vlády žádné perzekuce, nicméně také jde o oblast nestabilní, kde v části stále občas útočí ISIS podporovaný zejména Tureckem. Mohl tedy předpokládat, že jako křesťan bude mít větší šanci na získání azylu.

Abdalmasih H. může být také skutečný konvertita ke křesťanství, který se později vrátil k islámu, a pak musel udělat něco, aby odčinil svůj hřích odpadlictví před Alláhem, jak ho k tomu nabádá i Korán (Korán 21:47).

Možnost je samozřejmě i ta, že jde o vyšinutého jedince, který se takto zprostředkovaně „mstil“ své exmanželce, s níž má děti ve věku oněch pobodaných.

Abdalmasihovo tvrzení, že pobodal malé děti ve jménu Ježíše Krista, mu přinese velkou pozornost médií, což by se nedělo, pokud by prohlásil, že bodal ve jménu Alláha.

K zabíjení samozřejmě docházelo ve jménu všech možných náboženství, nejen ve jménu islámu. Nicméně vybíjení se vždy týkalo jinověrců a ne pravděpodobných souvěrců.

Ať je to jak chce, důležité je, že útočník vraždil především díky politice otevřených hranic, kterou dlouhodobě praktikuje EU. Pokud by byly hranice uzavřené a neprobíhala by čilá výměna obyvatel, k tomuto a mnoha jiným útokům by vůbec nedošlo…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Byl skutečně Syřan, který útočil ve Francii, křesťan?

  1. Zopakujem to, o čom som už písal: Známy troll na Sorosovej výplatnej páske Václav Vaněk si zaslúži násilnú smrť za schvaľovanie podobných zločinov. Samozrejme, že mu nehrozí zákaz „prispievať“ na idnesové „diskusie“ a Janovi Zieglerovi /ktorý často vyzýva k zabíjaniu Rusov, nostalgikov, chudobných a tiež by si zaslúžil podobný osud zo strany moslimov/ takisto nie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout