Zúčtování s „covidisty“ pokračuje: Texas se připojuje k Floridě při vyšetřování podvodů Big Pharmy a zkorumpovaných vědců

Zúčtování s „covidisty“ pokračuje: Texas se připojuje k Floridě při vyšetřování podvodů Big Pharmy a zkorumpovaných vědců

Jistě již víte, že Florida před časem rozběhla vyšetřování  zločinů „covidismu.“ To znamená, že probíhá vyšetřování všech zločinců, kteří od samého začátku lhali o covidu a takzvaných „vakcínách,“ které vnucovali lidem i přesto, že šlo o experimentální látky a – jak se již jasně ukázalo – i v nejednom případě o přípravky smrtelné či poškozující zdraví.

Florida byla i v době covidové jakýmsi ostrůvkem svobody. Velmi záhy poté, co guvernér zjistil, že jde o podvod, se v zemi pálily roušky a Florida nezaváděla lockdowny jako zbytek USA i většina evropských zemí.

Neočkovaní samozřejmě nebyli na Floridě nikdy perzekuováni tak, jako tomu bylo jinde.

Očkovací pasy pak byly na celé Floridě zakázány – tedy nikdo je nesměl požadovat.

Jiný přístup je také ohledně vypořádávání se s těmi, kdo prosazovali škodlivé genové injekce. Právě s nimi aktuálně probíhá na Floridě soud. A zdá se, že tento slunečný stát nezůstane jediným, který nehodlá nad zločiny Big Pharmy zavírat oči…

Zvítězí nakonec pravda a spravedlnost?

Covid zúčtování tedy probíhá. A do rozjetého vlaku se připojuje stát Texas.

Minulý týden bylo oznámeno, že texaský generální prokurátor zahájil vyšetřování podvodu spáchaného společností Pfizer a dalšími. 

Kancelář generálního prokurátora v Texasu se bude snažit zjistit, zda se výrobci vakcín nedopustili podvodu a nezkreslili účinnost a bezpečnost takzvaných Covid vakcín.

Texaský generální prokurátor Ken Paxton (viz titulek) chce prozkoumat, zda společnosti zkreslily účinnost a bezpečnost vakcín a nezmanipulovaly údaje ze studií vakcín.

Minulé pondělí zahájil Paxton vyšetřování možného porušení zákona o podvodných obchodních praktikách jeho státu ze strany společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson, uvádí exkluzivně v The Post.

Chce také zjistit, zda se farmaceutičtí giganti podíleli na výzkumu zisku z funkce a uvedli o tom veřejnost v omyl.

Ken Paxton je znepokojen tím, že společnosti Pfizer a Moderna porušily texaský zákon o podvodných obchodních praktikách.

Vyšetřování v Texasu navazuje na vyšetřování floridské velké poroty svolané loni v prosinci, aby prošetřila porušení floridských zákonů:

DeSantis tehdy oznámil petici u Nejvyššího soudu na Floridě, aby ustavila velkou porotu, která by prošetřila jakékoli provinění na Floridě ohledně vakcín proti COVID-19.

Guvernér Floridy Ron DeSantis i texaský generální prokurátor Ken Paxton tedy – na rozdíl od mnoha jiných politiků –  správně dodržují zákony svých států, aby zastavili určité nepravosti ze strany Big Pharmy a zkorumpovaných vědců.

Jsme svědky vzniku nového politického klimatu, které upřednostňuje vyšetřování protiprávního jednání souvisejícího s Covidem, odhalování určitých zločinů spáchaných ve jménu „vědy“ a můžeme jen doufat, že se také dočkáme potrestání všech pachatelů těchto  neodpustitelných zločinů.

Nicméně nakonec je třeba připomenout, že zatím ti největší zločinci většinou vyvázli. Vždyť i Norimberský proces nepřinesl potrestání většině zločinců té doby, mnozí z nich naopak skončili na lukrativních postech – mnohdy ve vysoké politice –  a dožili se vysokého věku…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Zúčtování s „covidisty“ pokračuje: Texas se připojuje k Floridě při vyšetřování podvodů Big Pharmy a zkorumpovaných vědců

  1. já jsem dosud neslyšel že by se někde rozjela razie na všechny covidisty to je dost zla zpráva do budoucna a da jím to proti nám bič že si mohou dělat co chtějí když jim to prošlo proč to nezkusit znova že zvláště když na vakcínách se tak skvěle rejžuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout