Vědec pomocí velmi přesných měření odhaluje celý podvod s CO2

Vědec pomocí velmi přesných měření odhaluje celý podvod s CO2

Nejde samozřejmě o první podobnou vědeckou analýzu, několik dalších již bylo zveřejněno dříve, jen se nesmí dostat do korporátních médií, kde by k nim mohlo mít přístup příliš mnoho lidí.

Zásadní problém je, že například celá politika EU se nyní řídí právě klimatickým podvodem. Pod záminkou nutnosti omezení dusíku a uhlíku se likviduje průmysl i zemědělství, zavádí se uhlíkové povolenky, což jsou poplatky, které dopadají na koncového zákazníka a do budoucna se plánují i další omezení, která mají být zaváděna pod vylhanou záminkou nutnosti omezení produkce CO2.

Vyjmenovávat zde vše, co do této agendy spadá, je zbytečné – a především by to vydalo na samostatný článek. O to důležitější je, aby si lidé sami zjišťovali kde je pravda a samozřejmě je třeba se celému podvodu postavit. Politika tzv. zeleného údělu má totiž jediný cíl: zničit Evropu.

Nyní přichází další vědecky potvrzený důkaz, že celá uhlíková agenda je jeden velký podvod.

Dr. Martin Steiner MSc se již léta zabývá tématy obnovitelných zdrojů energie, energetické soběstačnosti a klimatických dopadů. Oficiální vyprávění o CO2 v něm vzbudilo podezření – a rozhodl se, že si raději vše vědecky ověří, než aby slepě věřil danému vyprávění.

Výsledky jsou ohromující a odhalují celý klimatický podvod. Množství CO2 je silně omezeno ve svém účinku v důsledku logaritmické  vlastnosti materiálu. CO2 tedy nemůže být zodpovědný za údajné globální oteplování.

Vyprávění mainstreamu a koupených davů výzkumníků, kteří mají většinou za úkol se shodnout, je jednoduché: čím více CO2 v atmosféře, tím větší globální oteplování.

To není pravda, vypočítává Steiner, který říká, že věda vždy žila z diskurzu, jinak by to už vůbec nebyla věda. Ve skutečnosti se podle Steinera po určité koncentraci v atmosféře retroreflexní efekt CO2 rychle snižuje a stává se irelevantním. Níže uvedená grafika to ukazuje.

Čím více CO2 je v atmosféře, tím menší je účinek dodatečného CO2. Nejedná se o modelové výpočty a tvrzení, ale o měření, která může provést každý, kdo má odpovídající vybavení. I zde se jde cestou vědy: Zformuluje se teorie, ověří se experimenty – a nabídne se veřejnosti k ověření.

Steiner zjistil, že oteplovací efekt CO2 na úrovni 400 ppm v atmosféře již dosáhl 88,4 procenta. Teoretické zdvojnásobení obsahu CO2 by nevyvolalo dvojnásobný oteplovací efekt, ale pouze asi 10,4 procenta. Čím více CO2 bude obsaženo v atmosféře, tím menší bude účinek dodatečného množství plynu – ve skutečnosti je zvýšení na 1000 ppm s dodatečným účinkem 1,3 procenta sotva relevantní.

Abychom pochopili, co je zde v sázce, musíme mít také na paměti, jak velký je skutečně současný podíl CO2 v atmosféře – konkrétně 0,04 procenta – postupně mizející, malý a poměrně konstantní za posledních několik století. 

Steiner logaritmický efekt CO2 sám neobjevil a ani nevynalezl, existují o tom starší vědecké práce, např. následující z roku 2013. O této vlastnosti stopového plynu panuje vědecký konsenzus, je vlastně všeobecně známá.

 

Tato zvýrazněná fráze vysvětluje vědeckou teorii přesně: „Každá nová molekula CO2 dělá méně než ta předchozí!“ 

V roce 1994 nositel Nobelovy ceny Paul J. Crutzen prohlásil: V atmosféře je již tolik CO2, že v mnoha spektrálních oblastech je pohlcování CO2 téměř úplné a další CO2 již nehraje roli. 

To znamená, že množství CO2 by se také mohlo zvýšit dvacetinásobně – a nemělo by to žádný další dopad na možné globální oteplování.

Pokud má Steiner pravdu, je to konečný důkaz, že všechny současné klimatické teorie jsou falešné, zveřejněné jen za účelem přerozdělování národního bohatství.

Nyní tak bylo potvrzení o tom, že jde o podvod, také vědecky zdokumentováno. To znamená, že každá laboratoř na celém světě může znovu test ověřit. 

Steiner oznámil, že již provádí další experimenty a výsledky představí v blízké budoucnosti.

Pozn.: Dr. Martin JF Steiner MSc je absolventem Vídeňské technické univerzity – obor technologie elektroenergetiky – a tématem obnovitelných zdrojů energie, energetické soběstačnosti a klimatických dopadů různých typů elektráren se zabývá již více než 3 desetiletí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Vědec pomocí velmi přesných měření odhaluje celý podvod s CO2

  1. ale tu o pravdu nikdy neislo. cely ucel zelenych je vytvorit energeticku krizu vdaka ktorej by mohli znarodnit energie. ved sa pozrite na nemecko ktore pali uhlie lebo putin. im o ekologiu nikdy neislo. keby ano tak stavaju atomovky vsade. nie, im ide o kontrolu.

    1. navyse CO2 kredity su dan na vyrobcov ktora sa premieta v dodavatelskej a vyrobnej retazi takze jej nikto neunikne a na konci to aj tak zplati spotrebitel ktory nema alternativu.

  2. Emisní povolenky jsou pro bruselské fašisty velmi výhodný obchod s ničím.Jde jen o to,jak poškodit evropské firmy a učinit je nekonkurenceschopnými na straně jedné a namastit si bezpracně kapsy na straně druhé.Pod vedením bruselských dementů za chvíli polezememe po stromech.A o to jim zřejmě jde.

  3. Jak odhalit podvod je jednoduché jako facka. Uz v lexikonu z roku 1890 je uvádena konzentrace CO2 s 0,04%, a dnes je skoro stejná (zálezí na teplote vody v morích), tak kam se ten zatracenej plyn stratil??? Kdo chodil do skoly tak ví (dnes se neví), ze ho spotrebují rostliny k rústu. A ty jsou vdecní za kazdóu molekulu navíc…. a to nasi politici neví?

  4. ponúkam dvojčlánok na to čo sa deje na slnku a s našim počasím, prečo sa kolektívny Západ zbláznil do nevidanej Rusofóbie, čo je pred nami, a ako v spravny čas Rusko uderí nuklearne a skalárne a zičí celý Západ za menej ako hodinu, okolo 2025 až 2028.. Prečo spáchali 11.september, Covid, a teraz ŠVO na U- krajine! Prečo je to jedno veľké Jiddiš Divadlo pre otupené masy, atď. 40 ročný výzkum, ktory vas šokuje, co je vonku a vy o tom vôbec neviete: dvojčlánok zdarma, môžete ho voľne šíriť, upravovať, atď. píšte na : jaro.jaroslav57@gmail.com

  5. Nedávno dávali v jednom dokumentárnom filme, kde vedci tvrdia, že zatiaľ nevedia posúdiť, či zvýšenie CO2 spôsobuje oteplenie, alebo oteplenie spôsobuje zvyšovanie CO2. Treba uvažovať aj s troma dobami ľadovými. Tam boli teploty nízke, ale aj vysoké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout