Ve 170 městech celého světa se v sobotu pořádají demonstrace proti globalistům a jejich politice (video)

Ve 170 městech celého světa se v sobotu pořádají demonstrace proti globalistům a jejich politice (video)

Lidé ze 170 měst z celého světa se přihlásili k hromadné celosvětové akci, která má být protestem proti globalistické politice. Akce se konají v souvislosti s nadcházejícím srazem Bilderbergu.

Snažila jsem se zjistit, kde se u nás tato akce koná či kdo ji pořádá, ale nenarazila jsem na žádnou upoutávku či podrobnější informaci.

Jsme tedy jedna z mála zemí, která se vším co se na nás chystá souhlasí? Nebo se možná pořadatelé jen s případnou demonstrací skrývají natolik, že ji nelze přes běžné vyhledávače najít.

Jsem si vědoma, že se zde neustále nějaké akce organizují, ale není právě ono celosvětové spojení tím zásadním? Není masová celosvětová akce významnější než ojedinělá demonstrace, kterou zaznamená jen pár lidí doma a sem tam nějaké to zahraniční médium?

V situaci, kdy je politika velmi provázána a organizace jako EU, OSN či WHO (tedy spíše ti, kdo za nimi stojí) se chystají převzít moc nad masami lidí z různých zemí světa – v případě EU pak Evropy – je velmi důležité právě ono celosvětové spojení, vždyť pro všechny se plánuje totéž.

Nezapomeňte, že již 95% zemí chystá CBDC a všechny státy G20 souhlasily s jednotným celosvětovým očkovacím pasem! Proklamovaná multipolarita je jen na ideologické bázi, součástí hlavních globalistických plánů je ovšem většina zemí.

Protesty se v evropských zemích konají v sobotu 20.5. většinou ve 14 hodin SEČ.

Pozvánka na akce:

Z videa:

„Více lidí než kdy jindy si uvědomuje, že elita chce sestavit světovou vládu, kde miliardáři vládnou celému našemu životu. Prohráli jste to,“ říká globalistům organizace We Are Ready (jsme připraveni).

„Víme, co na nás chystáte. Jsme připraveni. Je nás mnoho. Jsme spojeni. Uvidíme se 20. května.” 

„Klub Bilderberg se o nadcházejícím víkendu sejde v Lisabonu. Bude tam i We Are Ready. Je to celosvětová událost, ne protest. Epicentrum je v Lisabonu.

Bojovníci za svobodu z celého světa se shromažďují ve svých zemích nebo cestují do Lisabonu, aby vyslali jasný vzkaz: je nás mnoho, jsme jednotní a jsme připraveni.

Před třemi lety byly miliardy lidí uvězněny v domácím vězení a byla jim odebrána práva. Lidé byli bombardováni propagandou strachu a nuceni volit mezi svou prací a experimentálními vakcínami.

V roce 2023 jsme konfrontováni s nebetyčně vysokou inflací, rostoucími cenami energií, klimatickou propagandou, zrušením kultury, dozorem a nadměrnou úmrtností.

Už toho bylo dost. Už se nebojíme vás a vašich zlých plánů….“

Více informací naleznete zde .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout