V představení Shakespearovy hry hraje Richarda III. černoška (video)

V představení Shakespearovy hry hraje Richarda III. černoška (video)

Šílený „wokismus“ je již zejména v USA a Velké Británii všudypřítomný. Projevuje se nezměrným prosazováním různých menšin – a to jak rasových, tak sexuálních. To je ostatně podstata neomarxismu, který se přeorientoval z proletariátu na menšiny.

Ovšem woke ideologie se již postupně dostává také do dalších zemí západní Evropy, velmi se jí začíná dařit například v Německu, Švédsku či Francii.

A zdá se, že již poměrně zdatně začíná kotvit i u nás, kde se začínají po vzoru západních zemí před dětmi producírovat transky v podobě tzv. „Drag Queen,“ aby – podobně jako jinde – postupně přešly od čtení LGBTQI pohádek k mazlení s dětmi.

A zřejmě je jen otázkou času, než se také u nás začnou v rolích evropských historických osobností objevovat barevní, čemuž zatím zřejmě brání pouze fakt, že jich u nás mnoho není.

Nicméně v multikulturních zemích tento problém nemají, takže mohou udělat černocha z kohokoli – od Beethovena, přes Ježíše, Spartaka či d’Artagnana až po Kleopatru.

Další postavou, která změnila nejen barvu kůže, ale dokonce i pohlaví, je Richard III. v představení stejnojmenné hry od Shakespeara. Předpokládám, že autor se při pohledu na to, kam až došlo jeho dílo, musí v hrobě obracet.

Ostatně, posuďte sami:

Šílený wokismus zdá se nezná mezí. Nyní se tak můžeme ptát, která historická postava bude na řadě příště.

Třeba se budou tímto dílkem inspirovat i naši „woke“ umělci a natočí představení, ve kterém bude do role Karla IV obsazena například jejich současná ikona – angažovaná eurosoudružka Holubová…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V představení Shakespearovy hry hraje Richarda III. černoška (video)

  1. já jsem měl nejradši Krimi Dextra aspon jsem pak měl pěkné sny jak bych oddělal i ty naše Zmrdy s politické sebranky nevím proč mě Prymula připomina Trinitiho

  2. Keby „britská“ vláda na čele s Cigánom zakázala na celom území UK hrať napr. Othella len pre „politicky nekorektný“ dej a vykreslenie titulnej postavy, nijako by ma to neprekvapilo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *