Švédsko poslalo 50 tanků na Ukrajinu, včera projížděly Německem (video)

Švédsko poslalo 50 tanků na Ukrajinu, včera projížděly Německem (video)

Podle všeho by dnes měly tanky, které můžete vidět na videu níže, během dneška projíždět přes Českou republiku a pak přes Slovensko na Ukrajinu.

Záběry jsou ze včerejška z Bavorska, přičemž tanky mířily na východ, takže trasa je celkem jasná.

Na záběrech výše je vidět obrovský vojenský konvoj s desítkami švédských bojových vozidel pěchoty CV90 projíždějící německým vlakovým nádražím.

Švédsko již v lednu oznámilo, že dodá Ukrajině 50  tanků CV90 (Stridsford 90) a 8 samohybných děl Archer. Jde tedy právě o tyto tanky, které jsou na cestě na Ukrajinu.

To samozřejmě jen potvrzuje, že Švédsko bylo vždy neutrální jen na oko. Podobně se účastnilo i většiny okupačních misí po celém světě, včetně Afghánistánu nebo Mali.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Švédsko poslalo 50 tanků na Ukrajinu, včera projížděly Německem (video)

  1. Ani počas II. svetovej vojny sa nedalo hovoriť o neutralite, Švédsko bolo dôležitým dodávateľom železnej rudy aj dreva pre Hitlera… nehovoriac už o poskytovaní zbraní Saudskej Arábii pre masakrovanie nevinných ne-sunnitov v Jemene.

  2. Rusové budou mít opět na čem vyzkoušet své moderní zbraně, to zas bude šrotu. No a co se týče neutrality který stát byl a je skutečně neutrální za druhé světové podporovali Hitlera a po 75 letech se nic nezměnilo, podporují nacisty dál. Nacisti budou vždy podporovat nacisty.

  3. Dúfam, že ich RF pozorne sleduje!!! Mali by ich začať ničiť hneď ako vstúpia na územie Ukrajiny!!! A Švédom by to RF mala nejakým spôsobom oplatiť. Tu je teraz jasne vidieť prečo USA rozširovali NATO!!! potrebovali debilov ktorí by sponzorovali ich dobrodružstvo proti RF!!! Dúfam, že tento boj RF vyhrá a porazí opäť fašizmus ktorý sa opäť začína zmáhať v Európe!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout