V europarlamentu tento týden vystavili satanská protikřesťanská umělecká díla s LGBTQ Ježíšem

V europarlamentu tento týden vystavili satanská protikřesťanská umělecká díla s LGBTQ Ježíšem

Již před časem se objevila satanistická socha v USA nedaleko Nejvyššího soudu v New Yorku, v Bostonu pak před týdnem proběhl největší satanistický sraz v historii a nyní se k satanismu poněkud nepřímo hlásí také podvratná EU.

Symbolika je jasná, i když asi jen málokdo ji pochopí. Jednak je zde zcela odkryto propojení EU s US Deep state, ale také reálná politika USA a EU, která prosazuje vše zvrácené, včetně výměny obyvatelstva zemí, jimž velí.

Včera jsem se někde dočetla, že v případném referendu by většina našinců hlasovala pro setrvání v EU. To ostatně potvrzují i každé volby, v nichž drtivá většina lidí volí eurohujerské politické strany.

Jak by na tom byly jiné země si netroufám odhadovat. Konkrétně například o názoru většiny Holanďanů, kteří do jejich parlamentu vyslali hned 2 politické strany požadující odchod z EU, se nejpozději do půl roku, kdy by se mělo konat referendum, dozvíme.

Ale zpět ke zvrácenosti této instituce, která plánuje vyměnit obyvatelstvo kontinentu a zavést nejtvrdší klimatickou politiku na světě. Tuto zvrácenost EU jasně prokázala výstavkou děl, která oslavují LGBTQI a satanismus a mají cílit proti křesťanství.

Lze snad přiznat svoji reálnou politiku ještě výmluvněji?

EU tento týden v parlamentu vystavila satanské umělecké dílo protikřesťanské aktivistky Elisabeth Ohlsonové.

Její dílo má za cíl zesměšňovat křesťanství a urážet křesťany svou vulgární povahou (obrázek v titulku je „Poslední večeře“). A zde jsou další díla zobrazující LGBTQI Ježíše:

Obraz

 

Ve videu se můžete podívat na autorku, která své dílo obhajuje:

Katolická tisková agentura k uvedení výstavy oznámila:

Umělecká výstava v budově parlamentu Evropské unie v belgickém Bruselu vyvolala kritiku konzervativních politiků v Itálii za rouhavé zobrazení Ježíše Krista a apoštolů.

Umělecké dílo, série fotografií lesbické švédské fotografky Elisabeth Ohlson, zahrnuje muže, který má představovat Krista v bílém rouchu a svatozáři z hvězd nad hlavou. Muž je obklopen sedmi muži, kteří mají na sobě fetišistické oblečení na bázi kůže spojené s fetišismem BDSM.

Ohlsonová řekla, že fotografie mají zobrazovat Krista podporujícího práva homosexuálů.

„Existuje mnoho obrázků Ježíše s heterosexuálními lidmi,“ uvedla Ohlsonová na Twitteru. „Miliony, miliardy obrazů, slavní umělci. Ale tohle je jen 12 obrázků Ježíše milujícího práva LGBT, takže 12 obrázků by pro ně nemělo být tak děsivých.“

Fotografie se setkaly s odporem konzervativních poslanců Evropského parlamentu, z nichž někteří obvinili obrazy z neuctivosti.

Výstava, která byla zahájena 2. května a trvala do 5. května, byla zahájena recepcí pořádanou Malin Björk, poslankyní Evropského parlamentu za švédskou levicovou stranu.

Někteří italští zákonodárci na sociálních sítích vyjádřili své námitky.

„Umění?“ Italský vicepremiér Matteo Salvini na Facebooku uvedl: „Ne, jen vulgarita a neúcta.“

Tolik ještě vyjádření ze strany katolíků, kterých se perverzní obrazy švédské lesby nejvíc dotkly. Nicméně velmi by mne zajímalo, zda by autorka podobným způsobem zobrazila také  Mohameda.

O tom velmi silně pochybuji. Podobné obrazy by pak v EU nikdy nevystavili a fotografka by se rázem dostala na pranýř nejen v EU, ale i doma ve Švédsku, kde se již chystají  zatknout „ničitele koránů“ Rasmuse Paludana v případě, že opět vstoupí na území Švédska.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

7 thoughts on “V europarlamentu tento týden vystavili satanská protikřesťanská umělecká díla s LGBTQ Ježíšem

  1. Odpovedzte si na jednu zásadnú otázku!
    Prečo chcú satanisti zničiť len kresťanstvo, zosmiešniť a potupiť verejne Krista – ďalšie ukrižovanie (nejde len o katolícku cirkev), zničiť všetky prikázania a hodnoty atď., pričom iné náboženstvá a ideológie ako napr. islam IM nevadia? A deje sa to od franc. revolúcie, kedy slobodomurári (vyznavači Lucifera) začali postupne kontrolovať a vládnuť svetu !

  2. Jakože těžko uvěřit že ta absolutně nejvyšší elita našeho světa ti vládci co posílají rozkazy naší vládě jsou do jednoho úchylové, odporný homosexuální odpad, který ani neví jestli je muž nebo žena když se to ráno probudí, oni jsou smutní, oni nechtějí být sami tak se snaží z co nejvíce lidí udělat podobný hnus aby se necítili tak sami. To musí bejt ten největší zdegenerovanej absolutně vypatlaný rozmazlený arogantní odpad. Zabití těchto lidí není vražda ale dobrý skutek, když zabijeme malou část pro většinu celé planety tak to není vražda. Pamatujete si na tu pohádku jak na prameni sedí žába, lidi žábu zabili a voda znova tekla, to je tento případ.

  3. Naší povinností je vystoupit proti těmto odporným satanistům a neposlouchat ty zmetky. Nesmíme se jich bát, brzy budeme mít příležitost říci na rovinu, že jsou zvrhlí satanisti!!! A dát najevo, že my, normální lidé se jich štítíme!!!!!!! Bůh je potrestá, nenechá se vysmívat. My, jeho lidi, se nesmíme bát se těmto satanským zmetkům postavit. Samozřejmě, že v Boží síle, ne v té své. Neposlouchat ty zmetky a šmejdy je naše povinnost!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout