Lewis Hamilton si vezme na závody F1 v Miami duhovou přilbu na protest proti zákonu, který na Floridě chrání děti před LGBTQI propagandou

Lewis Hamilton si vezme na závody F1 v Miami duhovou přilbu na protest proti zákonu, který na Floridě chrání děti před LGBTQI propagandou

Připomínám, že guvernér DeSantis přijal na Floridě velmi přísné zákony na ochranu dětí – včetně trestu smrti pro pedofily či zákazu indoktrinace nezletilců LGBTQI propagandou.

To je samozřejmě zcela proti tomu, co podporuje vláda na celostátní úrovni, neboť v některých státech vedených demokraty je již možná změna pohlaví i u dětí – a to bez souhlasu rodičů, přičemž LGBTQI a zejména trans propaganda je vedena již od školky.

Tuto politiku prznící děti podporuje i mnoho celebrit – ať už z kultury nebo sportu. Nyní se rozhodl proti zákonu chránícím děti protestovat i známý britský závodník F1 Lewis Hamilton.

Lewis Hamilton z formule 1 bude nosit duhovou helmu při Velké ceně Miami na protest proti floridskému zákonu o rodičovských právech ve vzdělávání.
Hamilton, jediný černošský jezdec F1, pravidelně nosí duhovou helmu, když závodí v zemích s kontroverzními zákony LGBT.

V rozhovoru pro agenturu AP Hamilton přirovnal Floridu k Saúdské Arábii, kde je stejnopohlavní sexuální aktivita nezákonná.

„Stojím za těmi, kteří jsou v komunitě. Doufám, že budou i nadále stát pevně a tlačit na změnu. Budu mít duhu na helmě. Není to jiné, než když jsme byli v Saúdské Arábii,“ řekl Hamilton.

Na otázku, zda si myslí, že by F1 měla bojkotovat stát Florida, Hamilton řekl, že rozhodnutí není na něm.

„Není na mně, abych o něčem takovém rozhodoval,“ řekl Hamilton. „Slyšel jsem a četl jsem o některých rozhodnutích, která tady ve vládě padla, a nesouhlasím s tím a nepodporuji to. Opravdu pokračuji v postoji LGBTQ komunity a tento víkend nosím na helmě duhovou vlajku a opravdu chci pokračovat v podpoře zdejší komunity a dát jim vědět, že stojím při nich a doufám, že proti tomu budou i nadále bojovat.“

„Nejsou to lidé v Miami, kteří dělají tato rozhodnutí, jsou to lidé ve vládě a to je problém,“ dodal. „Myslím, doufejme, že vše, co mohu udělat – sport tu bude, ať už jsem zde nebo ne – ale to nejmenší, co mohu udělat, je pokračovat v podpoře a jen být tady a mít to na helmě, doufejme, že to mluví dobře o tomto tématu.“

Jezdci F1 mají zakázáno mluvit o otázkách sociální spravedlnosti na akcích.

Státní zákonodárný sbor schválil původní zákon o rodičovských právech ve vzdělávání, neboli HB 1557, v březnu 2022.

Podle této politiky nemohou učitelé poskytovat lekce o „sexuální orientaci“ a „genderové identitě“ dětem na základní škole ve třetí třídě nebo mladším. Učitelům je zakázáno diskutovat o tématech způsobem, který není vhodný pro věk nebo vývoj dětí v souladu se státními standardy.

Zákon je odpůrci přezdíván „Neříkej gay“, přestože se slovo „gay“ v textu vůbec neobjevilo.

Zákon se v současné době vztahuje na výuku veřejných škol až do třetí třídy, ale podle nového rozšíření, které má podepsat guvernér Ron DeSantis, zakáže tento typ výuky až do osmé třídy. Nově bude zahrnovat i charterové školy a soukromá předškolní zařízení.

Kromě rozšíření stupňů, na které se zákon vztahuje, návrh zákona uvádí, že „bude politikou každé veřejné vzdělávací instituce K-12, která je poskytována nebo oprávněna ústavou a zákony Floridy, že pohlaví osoby je neměnným biologickým znakem, a že je nepravdivé připisovat osobě zájmeno, které neodpovídá pohlaví takové osoby.“

Usnadní také odstranění knih nevhodných pro děti z regálů školních knihoven.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Lewis Hamilton si vezme na závody F1 v Miami duhovou přilbu na protest proti zákonu, který na Floridě chrání děti před LGBTQI propagandou

  1. kokot poloNeger je čím ďalej väčší aktivistický kokot, uz len chýba, aby sa pred pretekmi prilepil na dráhu na protest proti neekologickému duchu samotnej F1 ohrievajúcej planétu a jeho čím ďalej viac buzerantský Negerský vymäknutý mozog!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *