USA: Další „dáreček“ pro Kamalu Harrisovou z Texasu sužovaného invazí (video)

USA: Další „dáreček“ pro Kamalu Harrisovou z Texasu sužovaného invazí (video)

Již asi rok posílá guvernér Texasu Abbot plné autobusy migrantů do velkých měst, které jsou baštami demokratů. Jde především o Washington, New York nebo Chicago.

Již několikrát zastavil u domu Kamaly Harrisové autobus plný migrantů, kteří byli vyloženi přímo na její zahradě. Zdá se, že v této praxi hodlá texaský guvernér i nadále pokračovat…

Texas poslal další autobus plný nelegálních cizinců do rezidence Kamaly Harrisové ve čtvrtek ráno.

Hlava 42, politika Trumpovy éry, která nutila migranty žádající o azyl, aby zůstali v Mexiku, dokud jejich imigrační případ neprojde systémem, vyprší o čtvrteční půlnoci.

Podle NBC News asi 30 nelegálních cizinců – mužů, žen a dětí – dorazilo před rezidenci Harrisové ve Washingtonu.

Většina ilegálů pochází z Venezuely.

„Autobus byl plný mužů, žen a dětí, kteří se setkali s dobrovolníky ze SAMU First Response a Mutual Aid. Byli naloženi do jiného charterového autobusu a zamířili do dočasného „útočiště“, aby si vyjasnili své potřeby a vymysleli další kroky.“ Informovala o tom televize NBC News.

Proč je prezidentka nepohostila ve svém domě?

A jaká je aktuálně situace na hranicích USA? V Texasu sice vyslali na hranice posílené hlídky, ale to zřejmě nestačí, stále se najdou místa, kudy se dá projít. Zásadním problémem je Bidenova administrativa, která probíhající výměnu obyvatel podporuje (což je ostatně totožná politika jakou praktikuje EU).

Záběry z hranic hovoří samy za sebe:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Další „dáreček“ pro Kamalu Harrisovou z Texasu sužovaného invazí (video)

  1. Německo: V roce 2022 došlo na nádražích nebo ve vlacích ke 336 útokům nožem. Místní obyvatelé protestují proti plánu přivést 400 migrantů do německé vesnice s 1 600 obyvateli
    Ministerstvo varuje před cestami do Švédska kvůli zvýšené hrozbě terorismu. to je zase nějaká metafora, když nám dekády namlouvali, že multikulti postupuje vítězně vpřed, pane oni jsou hlava.. fialovej hnus.
    V Tunisu se po střetu s policií odpálil islamista. V mešitě bylo 10 kg výbušnin. eurohnus stále financuje sebevražednou vítací politiku. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout