Také Ford se přidal k LGBTQI propagandě (videa)

Také Ford se přidal k LGBTQI propagandě (videa)

V současné době již zřejmě neexistuje korporace, která by se nezapletla do ideologické propagandy. Zatímco v Evropě jde především o propagandu klimatickou, ke které se přidaly dokonce i některé české firmy, přičemž výrazy „udržitelnost“ a „uhlíková stopa“ se již staly celkem běžnou součástí reklam, v USA je v popředí zejména reklama propagující LGBTQ.

Další z mnoha firem, které se snaží své zboží prodat pod duhovou vlajkou, je Ford.

Jedna z nejslavnějších amerických automobilových společností se ocitla na pranýři konzervativců poté, co se podbízela woke LGBTQ lůze.

Manažeři Fordu byli na sociálních médiích kritizováni a společnost je nyní srovnávána s Bud Light poté, co v červnu 2022 provozovala „Very Gay Raptor“ na velké motoristické události v anglickém Goodwoodu.

„Ford bude tento týden pokračovat v demonstraci svého spojenectví s LGBTQ+ komunitou na Festivalu rychlosti v Goodwoodu a přiveze s sebou ‚Very Gay Raptor‘ a Next-Gen Ranger Raptor,“ uvedl Ford v tiskové zprávě loni v červnu.

Výše je video, které uniklo online. V reklamě vystupuje Rob Kearney, první otevřeně homosexuální soutěžící v soutěži World’s Strongest Man.
Ve videu mluví o „spojenectví“, které objevil na akci v Anglii.

Nákladní automobil „Very Gay Raptor,“ který je pomalován duhovou vlajkou,  stojí více než 56 000 dolarů. To není zrovna vůz, který si lidé mohou jen tak dovolit.

Jiní konzervativci zveřejnili nedávná propagační videa a fotografie „velmi homosexuálního raptora“:

 

„Very gay Raptor“ byl vytvořen společností Ford již v roce 2021. Společnost tvrdí, že tak učinila v reakci na negativní komentáře na sociálních médiích.

„Very gay Ford“ se již prodává také v Německu:
Na nedávný počin Fordu již odpůrci reagují i různými memy jako třeba tímto:
Obraz

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Také Ford se přidal k LGBTQI propagandě (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout