Americký herec přichází s přelomovým filmem o obchodování s dětmi: „Blíží se velká bouře a oni to vědí“ (video)

Americký herec přichází s přelomovým filmem o obchodování s dětmi: „Blíží se velká bouře a oni to vědí“ (video)

Již dlouho se hovoří o rozsáhlé pedofilní síti, ale i síti, která využívá děti na tzv. adrenochrom, do níž je zapojeno mnoho politiků, umělců, majitelů korporací, bankéřů…

Tato síť zneužívá děti, které kradou v místech vojenských konfliktů, ale některé údajně kupují i od jejich vlastních rodin.

Vše je opět zasazováno do sféry konspiračních teorií a to přesto, že na toto téma již upozornil nejeden zainteresovaný člověk, zejména z prostředí Hollywoodu.

Když před rokem natáčela herečka Anne Heche film, v němž hrála matku dcery unesené pedofilní sítí, začala se o toto téma zajímat hlouběji. Při pátrání pak údajně narazila na velmi výbušné informace – a záhy za velmi podivných okolností zemřela.

A není zdaleka jediná, kdo se rozhodl do tohoto vosího hnízda píchnout. Na to, co se děje v nejvyšších kruzích vládnoucích elit i celebrit, upozornili i další herci…

Hollywoodský herec Jim Caviezel natočil film o dětech, které skončí v sexuálním obchodu. Film je založen na skutečném příběhu.

Řekl Stevu Bannonovi ve War Room, že na hranicích zmizelo 85 000 dětí. Caviezel je přesvědčen, že se s těmi dětmi něco stalo.

Herec si začal všímat, že články v médiích o obchodování s dětmi často zmizely po jednom dni. „To je zajímavé.“ Viděl tisíce takových článků zmizet. „Něco se děje.“

 

Poté, co začal mluvit, byl bez práce. „Všechna studia jsou kontrolována centrálními bankami. Opravdu si myslíte, že Biden je prezidentem Spojených států? Opravdu si myslíte, že řídí naši zemi?“ řekl Caviezel.

Jeho film způsobil docela rozruch. „Blíží se velká bouře a oni to vědí. A tak mi vyhrožují.“ Herec vyzývá všechny bojovníky, aby vyšli ven a řekli pravdu.

Dříve Caviezel na konferenci řekl, že dostávají adrenochrom od malých dětí. Jen některé děti jsou zachráněny. „Berou děti z nejhlubších zákoutí pekla, od hlupáků a ze všech možných míst,“ řekl s odkazem na podzemní vojenské základny.

Podle Caviezela je adrenochrom odstraněn z dětí takto: „Když se bojíte, stoupá vám adrenalin. Když dítě ví, že zemře, je v něm vylučován určitý druh adrenalinu, pro který se používají různé termíny. Je to ta nejstrašnější věc, jakou jsem kdy viděl,“ řekl herec třesoucím se hlasem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 81 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Americký herec přichází s přelomovým filmem o obchodování s dětmi: „Blíží se velká bouře a oni to vědí“ (video)

  1. Zacalo to v r. 2016, kdy vyslo najevo Pizzagate – sex s detmi, pak Adrenochrom, krev deti z nadledvinek, jako omlazujici lek pro elity. Deti takto zemrely. Ted ty svine potrebuji uzakonit, ze sex s detmi neni pedofilie, aby elita nebyla trestana. Kazdymu pedofilakovi by bylo potreba penis urezat – jedina lecba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout