Tajně natočené záběry odhalují informace o příštím finančním krachu, které se nikdo neměl dozvědět (video)

Tajně natočené záběry odhalují informace o příštím finančním krachu, které se nikdo neměl dozvědět (video)

Na internetu kolují záběry ze schůzky amerického regulátora FDIC, která se konala v listopadu.

„Je to shromáždění, které nechtějí, abyste viděli,“ řekl nedávno bývalý moderátor Fox News Clayton Morris ve své show Redacted News.

Kromě členů FDIC byli u stolu také právníci a bankéři. Během setkání přiznávají, že finanční krach je na spadnutí. Nesmí se tomu věnovat  velká pozornost, protože lidé si pak budou vybírat peníze od finančních institucí.

Na schůzce také se smíchem říkají, že nemají důvěru v bankovní systém. Dále zmiňují, že toto všechno nesmíte vědět, a že by měla být informována pouze vybraná skupina, tj. bohatí.

„Pokud bychom to odhalili, lidé by se vyděsili a vybrali by své peníze z banky. Pak by nebylo možné použít peníze lidí na záchranu jiných bank,“ říkají.

„Současná bankovní krize větší než v roce 2008,“ řekl ve čtvrtek ekonom Peter St Onge:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Tajně natočené záběry odhalují informace o příštím finančním krachu, které se nikdo neměl dozvědět (video)

  1. Pfuuuuuha… tak zial, predsa len vsetci ti, co posledne tyzdne a mesiace tvrdili ze to bude omnoho horsie nez v 2000 a 2008, ze budu mat pravdu to ma dost nasr…dilo… A aj ze v EU ta blba centralna ECB ze cele roky nielen pocas ECB predsednictva mafiana Draghiho uplne opakuje to iste co americky FED a FDIC (a aj tlacia takisto nove nekryte peniaze uplne zo vzduchu nekryte ani zlatom ani obchodnou bialnciou ani hrubym narodnym produktom ani vo vztahu ku dlhovemu zatazeniu), tak toto bude pekna protuberancia !!! Otazka je ze kedy to oficilne vypustia do vyduchu, dovtedy totiz vsetci bohaci, politici a ini kolaboranti budu chciet nazhromazdit zlato, drahokamy a ine nepenazne zdroje azakopat sa niekde v bunkroch na Novom zelande ci v Gronsku,Norsku alebo Aljaske… Ale to uz nebude iba „run on banks“ – to uz budu v Europe aj Amerike horiet najprv banky a potom cele ulice a nanutia nam vynimocny stav a narodne gardy zavedu novy krasny poriadok.. Boze to je ked zakerni a vysoko manipulativni ludia ktori vobec nei su elitou ani v inteligencii ani v moralke s dostanu ku ovladacim pakam ludskej spolocnosti. Dalujeme za blbe iluzie mila zapadna demokracia plna hodnot (ten zonam skutonych hodnot by bol uplne iny a dost dlhy).

  2. Tady se nedá věřit ničemu, falešná nebo umělá inflace lidi okrádá, Green deal je také podvod, jako ten smrtící virus, pandemická smlouva, která nemá oporu v zákonech, migrace černých doktorů a inženýrů do EU, a dalo by se pokračovat, jak pod vedením neschopného establischmentu zemí EU a poskoků USA se Evropa rozkládá. .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout