Ed Dowd o biozbrani Covid19 a přicházející hluboké recesi (video)

Ed Dowd o biozbrani Covid19 a přicházející hluboké recesi (video)

Ed Dowd byl finančním manažerem na Wall Street a stále je zdatným matematikem. Pracoval pro Black Rock a vydělal miliardy dolarů tím, že uměl data správně zanalyzovat.

Nyní Dowd aplikoval své dovednosti na úmrtí a vážná poškození zdraví související s vakcínou Covid19. Před námi vidí temnou a znepokojivou budoucnost.

Dowd vysvětluje: „Po měsících shromažďování dat jsme připravili naši zprávu o poškození vakcínou. Existují tři kategorie. Jsou tam mrtví, invalidé a zranění.

Mrtvé je snadné najít… je to nadměrná úmrtnost. V letech 2021 a 2022 to bylo více než 300 000 úmrtí a to je pravděpodobně podhodnocené.

Očkování udělalo invalidy z 1,36 milionu lidí, což je však konzervativní číslo. A poškozeno zdraví mělo po očkování 26,6 milionu lidí. . . .

Všichni hlásí zaměstnance, kteří jsou chronicky nemocní. Skutečným problémem jsou údaje o pracovní době. V roce 2022 to bylo 13 směrodatných odchylek nad 20letou trendovou linií.

Odchylky se zvýšily v roce 2020, poté znovu v roce 2021, ale počty explodovaly v roce 2022, dlouho po viru. Toto je ohromující událost.

Postiženo je 10 procent celkové populace, ale 30 procent práceschopné populace. Pracovní síla se pohybuje kolem 100 až 110 milionů lidí. Se zraněnými, invalidy a mrtvými je to kolem 28,9 milionu.

To je asi 30 % pracovní síly, která zemřela, je invalidní nebo chronicky nemocná. To bude mít obrovský dopad na budoucí produktivitu (zde samozřejmě Dowd analyzuje jen USA, nicméně totéž platí ve všech podobně proočkovaných zemích). 

Pokud jde o americký dolar, Dowd říká, že v dohledné době nepůjde dolů. Dowd tvrdí: „Předpovídáme deflaci, která bude pro dolar dobrá. To je dost špatné pro jakoukoli jinou třídu aktiv.“

Ohledně probíhající bankovní krize Dowd říká:

„Akcie regionálních bank jsou ničeny (pozn.: v poslední době v USA denně hlásí krachy menších regionálních bank).  Pokud zvýšíte úrokové sazby o 500 bazických bodů nebo 5 % za něco málo přes 12 měsíců poté, co jste byli na 0 % po dobu 14 let, zanechá to obrovské smykové stopy a bohužel za skluzem jsou místní banky, protože vlastní spoustu komerčních nemovitostí. To není konec krize, je to jen začátek.“

Dowd vidí, že přichází hluboká recese. Také říká, že to bude přinejmenším stejně špatné jako krize úspor a úvěrů na začátku 90. let, ale říká, že všechno je možné, pokud Fed ztratí kontrolu nad ekonomikou. To je také velmi pravděpodobné.

Dowd říká, že je opravdu znepokojivé, jak všichni odpovědní ignorují rozvíjející se katastrofu biozbraní, jak nazývá tzv. vakcínu Covid19. Dowd je překvapen, že v Kongresu neprobíhají žádná vyšetřování ani slyšení a je také překvapen, že se nikdo neptá na jeho zajímavá data o vakcíně CV19.

Dowd říká:

„Všichni doufáte, že to zmizí, ale nezmizí to, protože čísla jsou tak velká. . . Moje kniha Cause Unknown byla napsána pro ty, kteří věří, že je vše v pořádku. Když se podíváte na čísla, musíte si položit otázku, proč o tom nemluvíme. Nyní máme čísla pandemie. Oproti roku 2020 je to mnohem více.

Máme pandemii. Je to pandemie očkovaných. . . . Myslím, že pokud něco brzy neuděláme, země je ztracena. Nikdo nic nedělá.“

Umíte-li anglicky, tak v 39minutovém rozhovoru se můžete dozvědět více:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Ed Dowd o biozbrani Covid19 a přicházející hluboké recesi (video)

  1. Jsem velmi zvedava kdo poda tresti oznameni na Flegra a na agenta Burese stb Babise za vyrok o ockovani proti covid 19, cituji budes mit lehky prubeh a nezemres!!! A za vyrok v reklame Ctvrtnicka cituji ono to funguje!!! Ano ano vrazdeni pomoci biologickych zbrani v primem prenosu bez potrestani vsech pochatelu kteri se na tomto zabijeni lidi podileji. Jedno je jiste. Tito zmrdi dokazali v lidech vyvolat ohromny strach. A jak vime strach zabiji! A tyto sofistikovane biozbrane odvedly skvele vysledky! Nadumrti, poskozene zdravi, ztrata reprodukcni schopnosti.Viz Babisovy fertilni kliniky vsude po cele zemi!!! Vedeli o zadoucich nezadoucich ucincich techto biozbrani a podle toho se zaridili. Je to hnus velebnosti DUWENBLEJT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *