Londýnské divadlo: Bílí nejsou na představení vítáni

Londýnské divadlo: Bílí nejsou na představení vítáni

Umíte si představit, že by divadlo v jakékoli evropské zemi zakázalo vstup černým? To by okamžitě vyvolalo pozdvižení, které by vyústilo v tvrdý trest pro autory podobného nápadu. A dotčené divadlo by samozřejmě bylo okamžitě uzavřeno.

Nicméně v pokrokovém Britanistánu je protibělošský rasismus podporovaný a tiše s ním souhlasí i mnozí „woke“ běloši, kteří mají pocit, že tímto souhlasem s rasismem kompenzují koloniální minulost země.

Jenže bez oné koloniální minulosti by možná mnozí černoši, kteří nyní žijí v Londýně, dnes přebývali v africké chatrči bez elektřiny…

Londýnské divadlo vyzvalo bělochy, aby nechodili na představení, protože věří, že jeho publikum by mělo být „osvobozeno od pohledu na bílé.“

Divadlo Theatre Royal Stratford East ve východním Londýně uvedlo, že bílí návštěvníci by neměli 5. července chodit na představení Tambo & Bones.

Organizátoři uvedli, že organizují tuto jedinečnou událost „Black Out“, aby vytvořili „bezpečný a soukromý prostor pro publikum, které se identifikuje zcela a výhradně jako černé, aby prozkoumalo otázky související s rasou.“

Ačkoli webové stránky divadla uvádějí, že „nikdo není vyloučen“, propagační materiál jasně ukazuje, že bílé publikum není vítáno.

Popis představení je následující:

„Večer Black Out si klade za cíl prozkoumat otázky související s rasou: Večer Black Out je záměrné vytvoření prostředí, ve kterém může černošské publikum zažít a diskutovat o události v oblasti divadelního umění, filmu a kulturních prostorů, bez bílých lidí.“

První černošský policejní komisař ve Velké Británii událost odsoudil a varoval, že vytváří politováníhodný a nebezpečný precedens a naléhal na divadlo, aby akci zrušilo.

Připomínám, že tato akce není ojedinělá. Úplně stejná akce s vyloučením bílých – a za tichého souhlasu systému – proběhla také v Kanadě. Očividně se tedy jedná o akci mezinárodní, záměrně konanou v zemích, kde jsou zatím běloši ve většině…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Londýnské divadlo: Bílí nejsou na představení vítáni

 1. Mimochodom, v Saudskej Arábii s výnimkou pár koncertných siení neexistujú žiadne zariadenia na šírenie západnej kultúry – múzeá, diskotéky, bary, galérie. /A nebudú existovať ani v plánovanom megameste, ak vôbec vznikne./ O pár rokov realita aj v islamizovanej Európe.

  1. tzv. elity sú všetko biele. Nie je to náhoda,bieli by robiť problémy. Čierni tancovali ako im kolonizátori pískali. Aj keď im škodili.. Ideál

 2. Je to zcela v pořádku, pokud ovšem budou i taková místa, kde se budou moci bílí cítit bezpečně a nebudou vystavováni pohledu na černé. Jenom bych prosila, aby mi nějaký ten aktivista vysvětlil, co tedy vlastně bylo špatného na apartheidu v Jihoafrické republice.

  1. Na apartheidu bylo spatne to, ze pokud negr nepracoval dostal do tlamy. pripadne se mohl samostatne rozhodnout chipne hlady v busi.
   V britanistanu je to mnohem lepsi, negri berou davky a jako prividelek kradou a prodavaji drogy. Pracuji jen hloupi belosi.

  1. Ja myslím že by to šlo kdyby Afriku přestal „civilizovaný“ svět drancovat ze zdrojů a , nedodával zbraně a nedělal rozvraty. Ale o to zřejmně jde aby černochy rozhodili mezi bělochy .Globalisté mají i v Africe na klíčových pozicích dosazené své lidi, kteří rozhodují podle příkazů aby v Afrických zemích nebyl klid . Kdyby ji „civilizovaný „svět staletí neokrádal o zdroje Afrika by byla velmi bohatá země .Proto se tam dodávají zbraně a vyvolávají umělé nepokoje aby domorodé obyvatelstvo nemělo energii si to spočítat .
   Cituji z wikipedie „Světadíl má bohaté zásoby nerostných surovin. Odhaduje se, že v Africe se nachází 90 % světových zásob kobaltu, 90 % zásob platiny, 50 % zásob zlata, 98 % zásob chromu, 70 % tantalu,[13] 64 % manganu a jedna třetina zásob uranu.[14] Mimo to se zde nachází diamanty, zemní plyn, tuha, měď a další suroviny.“

   Kdyby jim chtěli pomoct nevozili by je do Evropy , neposílali tam zbraně přes různé překupníky a bandy, nepodporovali nepokoje a války, nechodil by tam B.Gates zkoušet nové depopulační fakcíny které jim mrzačí hlavně děti. Jsou to lidi jako my se svou vlastní kulturou a svou zemí která je odlišná od naší. Tohle je velká hra kabaly s národy a rozeštvávání lidí,kultur aby neměli čas koukat na to jak je zdírá a vede do otroctví ,koncentráků .Všichni jsme obětmi těchto hajzlů, tak se na to dívám já.

 3. Rasistická divadla už tím, že jim vadí něčí barva pleti, jsou dementi a zdegenerovaní idioti, neschopní myslet. Podle toho budou vypadat i jejich představení. Diváci opravdu o nic nepřijdou. Horší je, že je to precedens a brzy se tak mohou rozhodnout i ochody, provozovny služeb, restaurace, kavárny a později dokonce i zaměstnání. Je nutnost to zarazit hned zpočátku, strach není na místě, naopak je třeba ukázat odvahu. Jinak bílí Angličané dopadnou jako Židé za Hitlera. Museli nosit potupné žluté hvězdy, nesměli téměř nikam, dokonce ani do parku, nakupovat směli jen ve vyhrazených obchodech a vyhrazených hodinách. Veškerá zábava jim byla zakázaná. Nesměli mít radost ze života. Ale ani tím to neskončilo. Víme, jak to dopadlo. Brzy po té byli chytáni a převáženi nejprve do ghett a nakonec deportování do koncentračních táborů.
  Tak skončí bílí Angličané, pokud se nevzepřou. Je to varování i pro nás. I tak končí migrace. V Anglii je hodně migrantů afrického původu, proto to jde. Pokud by jich by jich bylo hodně i u nás, naše demoliční vláda a její lidé by prosazovali to samé.

 4. Co se deje v Anglii je vysledek zakazu vsech druhu zbrani, jehoz dodrzovani je vyzadovano na bilych. Napred odzbrojit, potom zotrocit, funguje to a je to osvedcene. Souhlasim se separaci cernych od bilych, je to jedina cesta k zachrane civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout