Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně

Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně

Ne, nebojte se, nepovažuji vousatou osobu s penisem za ženu, i když vzhledem ke všem těm genderovým šílenostem, které EU prosazuje, se již najde spousta „pokrokářů,“ ve stylu našich Pirátů,  kteří si myslí, že pohlaví je jen konstrukt.

Nicméně titulek o vousaté ženě v sauně se objevil v rakouském tisku. Ano, všichni okamžitě akceptovali, že osoba, která se prohlásila za ženu, je žena, i když vzhledově definici ženy příliš neodpovídá.

„Návštěvnice s plnovousem seděla v dámské sauně,“ jak tvrdí rakouské noviny. Ostatní návštěvnice se samozřejmě rázem začaly dožadovat vysvětlení, protože v ten den měly být v lázních jen ženy a normálně myslící jedinec nepovažuje osobu s plnovousem za ženu.

Jenže podle pravidel lázní to žena byla – bez ohledu na to, jak bujný má plnovous a co má mezi nohama. Důležité je, co se uvádí v dokladech. A v těch měl onen údajně trans muž uvedeno, že je žena. A to Němka.

V Německu již totiž nějakou dobu platí zákon, podle kterého je každý tím pohlavím, jakým se cítí být. A takové pohlaví je také uvedeno v dokladech.

V Rakousku tento zákon zatím neplatí, ale zase tam platí, že každý je takového pohlaví, jaké je uvedeno v dokladech. A tento vousatý úchyl měl uvedeno, že je žena.

V Německu si navíc na základě prohlášení může každý změnit pohlaví 1x ročně. Za rok tak může tento Němec přijet do Vídně znovu  – a tentokrát již jako muž. I s patřičnými doklady. A za další rok může být opět ženou…

Něco podobného se samozřejmě může stát i u nás, vždyť i my sousedíme s Německem a také u nás by se mohl podobný jedinec cpát do dámské sauny, šatny či na WC.

Podle informací šlo navíc o muže. I když byl přímo v sauně zakryt, ve sprchách se pak ukázalo, že jde o biologického muže se vším všudy. Jen se prostě prohlásil za ženu.

Nicméně pokrokové vedení města Vídně v tom, že byl tento jedinec v sauně zároveň s ženami, nevidí problém.

Šéf obvodu Vídeň-Neubau Markus Reiter ze Zelených řekl rakouským novinám:

„Zařízení města a čtvrti mohou využívat všichni lidé a jsou tu také pro všechny. Všichni lidé mají právo žít stejně, bezpečně a svobodně. Transgender, intersexuální a nebinární lidé jsou však stále konfrontováni s nevýhodami a vyloučením ve svém profesním a každodenním životě.“

Až se tato vousatá trans „žena“ rozhodne v některých šatnách nebo na toaletách znásilnit nějakou skutečnou ženu, jistě i pak najde zastání zhruba v tomto stylu:

„Nemůže za to, protože při genderové dysforii je prostě tato utiskovaná chudinka zmatená a psychicky nemocná.“

Předpokládám, že podobné jevy budou stále častější. Zvykejte si, tato politika se nyní začíná prosazovat i u nás. V tom kontextu již ženám příliš nedoporučuji využívat podobných veřejných zařízení.

Kdykoli totiž můžete i u nás narazit na „vousatou ženu.“ V Německu jich je stále víc a zejména v blízkosti hranic jistě dřív či později na nějakou narazíte….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně

  1. Sousedův pes má malý mozek a myslí spodkem. Je to muž nebo žena? Každopádně je to živý tvor a chce stejná práva pro všechny živočišné druhy na Zemi. Dědovo prase na mě mrklo a řeklo příště sežeru já tebe, aby bylo jasno. Bude to vyvážené.. Kam se ztratil zdravý selský rozum, kam až budeme uhýbat každému kreténovi?

  2. Nerozumím tomu, proč, když se má každý cítit stejně bezpečně, je toto právo upíráno většině žen. Kdyby se mnou ve sprchách chtělo pobýt něco vousatého a k tomu s penisem, nakopu to zcela bezpečně do koulí. Protože pokud něco, co má plnovous, leze do dámských sprch, je to prostě úchyl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *