Erdoganova dcera: „Půlměsíc zvítězí nad křížem Západu“

Erdoganova dcera: „Půlměsíc zvítězí nad křížem Západu“

Erdogan se nikdy netajil svými sny o velké Osmanské říši, která by obsáhla takřka celou Evropu. Roky na tom také aktivně pracuje, vždyť několik největších evropských mešit financovalo právě Erdoganovo Turecko.

Ale podobného smýšlení je samozřejmě i celá Erdoganova rodina, což nyní připomněla i jeho dcera. Zajímavé je, že svoje prohlášení nenapsala turecky, ale arabsky.

Dcera Recepa Tayyipa Erdoğana, Esra, zaútočila na Západ a křesťanství.

Esra ve svém příspěvku na Twitteru v arabštině prohlásila, že islámskému půlměsíci zbývá málo, aby „rozbil“ západní kříž.

Na obrázku v tweetu je vidět i volební urna, čímž chce zřejmě Erdoganova dcera naznačit, že to může zajistit její otec, pokud bude opětovně zvolen.

Pod tweetem má velkou odezvu, zejména od Arabů.

Dcera tureckého prezidenta je socioložka. Přidává mnoho příspěvků na sociálních sítích a vyjadřuje se k politice země a komentuje spíše arabsky než turecky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Erdoganova dcera: „Půlměsíc zvítězí nad křížem Západu“

  1. Tupá nána, čo žije mentálne stále v stredoveku a je hrdá, že podľa islamu nie je ani človekom, len vecou! Západu už dávno nevládne kríž, ale slobodomurári a viera v Lucifera ! A Kristusa s kresťanstvom žiadny tupí islam či zvrátený falošný prorok neprekonajú, ani brány pekelné, ale naopak ! Nuž ale nevysvetlíte ovciam od detstva vymývaným bludmi a k tomu nevzdelaným, obzvlášť pokiaľ ide o ženy !

  2. P.s.: MOslimácke ofce, najmä ženy v krajinách troška emancipovanejších v islamskom svete si myslia, že získaním základného vzdelania, či vzdelania na islamskej vysokej škole ich muži berú za rovnocenné a vzdelané… Ach jaj…

  3. Verím,že CIA urobí v najbližších dňoch všetko, aby ten islamofašistický netvor /neprávom obdivovaný pre svoje falošné spojenectvo s Putinom/ prišiel raz a navždy o svoju nikým neobmedzenú moc – a možno aj o život. Erdogana treba zvrhnúť násilným sekulárnym prevratom a pokiaľ možno aj zabiť, jeho najlepších kamarátov Orbána a Kaczynského tiež musí stihnúť podobný osud.

  4. Západ už kříž nevyznává a žádné křesťanství už nemá. Kdyby na Západě byli nějací křesťané a duchovní potomci křižáků, islám by si tady ani neškrtl. A přítomným chytrolínům říkám narovinu, ať se neohání křesťanstvím, pokud jsou protestanti. Protestanti vždy v historii pomáhali Turkům dobýt Evropu. Stačí si jen přečíst dějepis. https://www.radekpokora.cz/news/turci-a-protestanti-spolecne-proti-evrope/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout