Eurofašista Verhofstadt vyzval členské státy, aby předaly zbytky suverenity pod kuratelu EU

Eurofašista Verhofstadt vyzval členské státy, aby předaly zbytky suverenity pod kuratelu EU

Guy Verhofstadt patří k nejfanatičtějším představitelům EU, ale také je jedním z těch, kdo odráží skutečnou politiku fašistické EU. Dlouhodobě prosazuje jeden velký superstát s víceméně nevolenými, předem pečlivě vybranými eurokraty. Tedy uskupení, kde by se nakonec ani nepředstíralo, že zde existuje něco jako demokracie.

Verhofstadt však také opět připomněl nedávno schválený návrh na ukončení voleb do EU tak, jak  je známe. Připomínám, že ve schváleném návrhu se uvádí, že by již nikdo nevolil vlastní europoslance, ale EU by vybrala z každé země několik zástupců.

Jednalo by se o mezinárodní mix, ze kterého by měl každý občan EU volit několik europoslanců, ale již ne z vlastní země, ale ze zahraničí. Mezi vybranými politiky by samozřejmě byli jen ti „ideologicky správní,“ čímž by se eliminovala možnost, že by například Evropané zvolili do euroříše příliš mnoho europoslanců, kteří se zasazují o likvidaci tohoto molocha.

Verhofstadt však především apeluje na rychlé předání pravomocí národních států na EU, neboť se obává toho, co by se stalo, kdyby byl v USA zvolen Donald Trump.

A to se zdá být stále jistější, všechny průzkumy ukazují značný náskok před Bidenem, což by znamenalo, že ani sebelepší manipulace by tentokrát zřejmě ke druhé výhře Bidenovi nepomohly.

Jednotlivé národní státy musí dát EU ještě více pravomocí, aby pomohly odrazit možný návrat Donalda Trumpa, tvrdí Guy Verhofstadt.

Prominentní arcieurofederalista Guy Verhofstadt prohlásil, že jednotlivé národní státy v Evropě musí nyní předat více pravomocí EU, aby mohly bojovat proti návratu Donalda Trumpa.

Verhofstadt, muž s vášnivou nenávistí k Brexitu, pravidelně tlačil na to, aby Evropská unie získala více pravomocí, a opakovaně vyzýval národní vlády, aby se vzdaly svých suverénních pravomocí ve prospěch nevolených byrokratů v Bruselu.

komentáři k „Dni Evropy“ – oslavě vysněné evropskými pohlaváry v polovině 60. let – Verhofstadt vyjádřil vážné obavy, že prezident Donald Trump by mohl být americkými voliči dosazen zpět do úřadu v roce 2024, a dodal, že progresivisté v EU musí nyní pracovat na boji proti vlivu, který by potenciální 47. prezident mohl mít na blok.

„Donald Trump bude příští rok jistě republikánským kandidátem na amerického prezidenta,“ napsal v článku zveřejněném v pondělí Euractivem a dodal, že unie nyní musí brát reálnou možnost „Trumpa 2.0“ vážně.

„Musíme připravit Evropu, která je suverénní a schopná bránit své zájmy,“ pokračoval s tím, že státy nyní musí být ochotny vzdát se ještě více své vlastní suverenity ve prospěch nevolených představitelů EU.

V rámci takového předání moci Verhofstadt napsal, že země musí přestat pořádat demokratické volby za účelem volby zástupců států do EU, čímž občané přeruší národní spojení se svými zástupci.

Místo toho by se evropští občané zúčastnili větších, nadnárodních voleb, kde by jednotliví občané museli hlasovat pro kandidáty celoevropských stran zbavených místních kořenů. Mělo by jít samozřejmě výhradně o probruselské strany.

Bývalý vyjednavač proti  Brexitu také vyzval k tomu, aby bylo vládám zakázáno vetovat zákony a předpisy zaváděné v Evropské unii, což by v podstatě umožnilo Bruselu vnucovat zákony členským státům bez jejich souhlasu.

Nakonec obhajoval tvrdý zákrok proti takzvanému „demokratickému úpadku“ v rámci Evropské unie, čímž měl na mysli, že by se mělo zakročit proti zemím, které se příkazům EU jakkoli vzpírají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Eurofašista Verhofstadt vyzval členské státy, aby předaly zbytky suverenity pod kuratelu EU

  1. Tento jedinec nezomrie prirodzenou smrťou… Jaternica by mu však aj pečené holuby do huby… aj s jej úradníckou šorošovskou vládičkou, skur´točne čokoľvek podľa chuti urobila !

  2. DÓLEŽITÉ!!!
    Vypočujte si rozhovor s českým generálom (aspoň posl. 15 minút): https://protiproud.info/politika/7180-hovory-s-nepodvolenymi-v-primem-prenosu-ostre-otazniky-doby-vymknute-z-kloubu-pred-kamerami-ti-ktere-ct-urcite-nepozve-odvazni-a-odhodlani-jdou-nam-po-krku-ale-plati-zadny-plan-nikdy-nevyjde-a-dokud-dycham-doufam.htm (RAND corporation zverejnila podobné analýzy – 2022-2023 sú posledné roky kedy sa môžu USA postaviť Rusku) a dajte si to do súvislosti s náhlou demisiou vlády a týmto: https://skspravy.sk/slovensko/vlada/vlada-na-sliaci-ma-vzniknut-nove-stojisko-pre-takticke-lietadla/ ! A nezabdnite na najväčšie vojenské cvičenie NATO taktických lietadiel myslím v júni 2023 (s jadrovými nosičmi) ! Nejako to príliž všetko do seba zapadá… snáď z toho nevyjde to najhoršie… už nám zostáva sa len modliť…

  3. Tento eurofašistický ultrafanatik, tak ako jeho spriaznené duše typu Šefčovič, Jourová, Lajnová, Ylva, Dombrovskis, Borrell – a tiež nižšie postavení eurobyrokrati, resp. europoslanci, mnohí z nich Židia – by si zaslúžil jediné: aby ho moslimovia zajali a po dobytí Bruselu zaživa rozsekali na kusy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout