Jeden ze čtyř amerických teenagerů se identifikuje jako LGBTQI

Jeden ze čtyř amerických teenagerů se identifikuje jako LGBTQI

Možná si říkáte, co je nám v tomto směru po USA. Jenže přesně tutéž politiku, která mládež v USA tak drsně indoktrinovala, nyní tvrdě prosazuje EU.

K podobnému stavu dovedla americkou mládež všudypřítomná LGBTQI propaganda, která tam probíhá u dětí již od nejútlejšího věku. Velmi malé děti jsou již od školky vystavovány různým Drag Queen, nabádány ke změně pohlaví a zejména v demokratických státech je již v předškolních zařízeních povinná genderově neutrální výchova.

Přesně totéž podporuje i EU a lze předpokládat, že po celé Evropě již v nejmladší generaci spoustu takto zmatených dětí najdeme.

Jde samozřejmě o jednu ze součástí depopulační agendy, což je i důvod, proč je v poslední době tak silně propagován transgenderismus.

Zatímco ty děti, kterým se vsugeruje, že jsou homosexuální, i když tomu tak není, mohou v pozdějším věku procitnout a založit rodinu, tak děti, které projdou tzv. „trans přechodem,“ sestávajícím z blokátorů puberty, podávání hormonů a operací, jsou navždy eliminovány z další reprodukce.

Přesně to je tedy důvod proč jsou nyní plné reklamy transek a proč se v jedné zemi za druhou schvaluje zákon, podle něhož si mohou měnit pohlaví i děti…

Průzkum amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), zaměřený na středoškolské studenty v zemi, ukazuje, že  jeden ze čtyř studentů (konkrétně 26%) uvádí, že se identifikuje jako LGBTQI.

Podle stejných údajů 7,2 procenta dospělých Američanů nyní říká, že se identifikují jako něco jiného než heterosexuální, což je rekordní hodnota ve srovnání s předchozími údaji. S využitím  dat z roku 2021 nyní agentura také zveřejnila odpovídající shrnutí týkající se sexuální identity mezi studenty středních škol v zemi.

Nejnovější údaje naznačují výrazný nárůst podílu mladých lidí, kteří se neidentifikují jako heterosexuální. CDC uvádí, že počet studentů, kteří se identifikují jako různé varianty LGBTQ, vzrostl z 11 procent v roce 2015 na 26 procent v roce 2021.

Z nich se asi dvanáct procent považovalo za bisexuální, zatímco něco přes tři procenta se identifikovalo buď jako gay nebo lesba. Devět procent označilo „jiné“ – což může zahrnovat ty, kteří se identifikují jako jakákoli další z mnoha již schválených genderových identit. Asi 1,8 procenta respondentů uvedlo, že nerozuměli otázce.

Průzkumu se zúčastnilo 16 271 studentů ze 152 škol.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Jeden ze čtyř amerických teenagerů se identifikuje jako LGBTQI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout