Zatímco německý mainstream se plní zprávami o škodlivosti genových injekcí, naši propagandisté mlčí

Zatímco německý mainstream se plní zprávami o škodlivosti genových injekcí, naši propagandisté mlčí

V Německu již nebylo možné racionálně vysvětlit obrovskou nadúmrtnost, kterou tam hlásí již nějakou dobu.

Prvotní snahy svést vše na klima, různé potraviny, sladidla, odhazování sněhu v zimě, či v létě na přílišné vedro, samozřejmě nikam nevedly a každý, kdo zaznamenal, že se nadměrná úmrtnost začala projevovat v roce 2021 a vloni kulminovala do rekordních výšin (kde se stále drží), si dokázal dát vše do souvislosti.

S tím, jak se mimo mainstream objevovaly informace o případech poškození genovými injekcemi, docházelo nejen k probouzení mas, ale zároveň se začali první mainstreamoví pisálci odhodlávat k tomu, aby alespoň naťukli pravdu.

Časem se začaly informace o lidech poškozených mRNA přípravky objevovat stále častěji, což také mnohým postiženým umožnilo spojit si jejich problémy právě se škodlivými injekcemi.

Minulý měsíc dokonce německý ministr zdravotnictví a dříve proslulý „svědek covidův“ Karl Lauterbach poskytl pozoruhodný rozhovor, v němž odsoudil „přemrštěné“ farmaceutické zisky, odsoudil „děsivá“ poškození očkováním a vyzval výrobce, aby vyčlenili finanční prostředky pro ty, kdo byli poškozeni.

Učinil tak uprostřed rostoucí vlny zpráv o poškození očkováním v německém tisku – vlny, kterou jeho prohlášení nyní změnila v tsunami. V následujících týdnech se poškození zdraví způsobená očkováním a vedlejší účinky staly dominantním tématem německého tisku o injekcích, od místních novin až po celostátní média.

Byl to vážný posun, který se ovšem začíná objevovat i v dalších zemích, například v Itálii nebo Švédsku se již také zcela otevřeně o poškození genovými jedy psalo či hovořilo na mainstreamu.

Ovšem Německo nyní v tomto směru rozhodně vede, i když mainstreamoví pisálci samozřejmě nejdou nijak „do hloubky,“ nicméně nebojí se alespoň naťuknout to, o čem jiní zarytě mlčí.

Níže najdete mainstreamové informace z posledních asi osmi týdnů. Upozorňuji, že v seznamu je uveden výlučně mainstream, nenajdete tam ani jedno německé alternativní médium. Ta samozřejmě o této problematice píší neustále již od roku 2020:

 • Z bulvárního deníku BILD: Ztratil zrak: Dietmar S. žaluje Biontech (výrobce injekcí Pfizer) o 150 000 eur. Dietmar S. po očkování proti Covidu oslepl na pravé oko. Nyní jde případ k soudu.
 • Z Der Spiegel: „Problémy jsou ututlávány“: Marburgský kardiolog Bernhard Schieffer léčí lidi, kteří trpí dlouhodobými příznaky po očkování proti Covidu. Kritizuje nedostatek podpory – a ministra zdravotnictví Karla Lauterbacha.
 • Hessische/Niedersäschsische Allgemeine, regionálních novin: Očkovaný: „Můj život už není jako dřív“ – Nemocný po očkování proti Covidu. Proti nemoci Covid-19 bylo v Hesensku očkováno téměř pět milionů lidí. U některých se poté rozvinula vážná onemocnění. Jedním z nich je Dieter Gebert z Kasselu.
 • Z místního Frankfurter Neue Presse: Lupus po očkování proti Covidu: Mladá žena z Hesenska je léčena na speciální klinice v Kolíně nad Rýnem. 19letá Juline z Butzbachu byla vážně poškozena očkováním proti covidu a nyní vyžaduje drahou imunoadsorpci.
 • Od státního mediálního kolosu ZDF: Poškození vakcínou proti Covidu: Čelí výrobci odpovědnosti? Každý, kdo utrpěl poškození vakcínou, může podniknout kroky proti výrobcům vakcín a požádat o státní dávky. Překážky pro odškodnění jsou však velké.
 • Z tagesschau, hlavní státní mediální zpravodajské služby: Brzy začnou první soudní spory: V celém Německu existuje téměř 200 občanských žalob proti výrobcům vakcín proti koronaviru, jako je BioNTech. Žalobci tvrdí, že byli očkováním poškozeni.
 • Z regionálního Schwäbische Zeitung: Injekce s následky: Muž ze Sigmaringenu utrpěl mrtvici po očkování proti Covidu. Krátce po druhé injekci zkolaboval Bernhard Strobel. Následky pociťuje dodnes. Teď se chystá k soudu.
 • Opět z BILDu: Poškození po očkování! 1. případ před soudem: Oxana G. (35) je po očkování proti Covidu upoutána na invalidní vozík. V celém Německu probíhá 185 občanskoprávních sporů kvůli škodám způsobeným očkováním proti koronaviru. Oxana G. (35) je jednou z poškozených. Skutečnost, že se soudy konečně zabývají jejím případem, považuje žena z Halle za úspěch: „Přišla jsem o život jak jsem ho znala z dřívějška. Doufám, že moje rodina a já konečně dostaneme odškodnění a pomoc.“
 • Z hessenschau, publikace regionálního Hessischer Rundfunk: Nemocní po covid vakcinaci:  Přibližně 5 milionů lidí v Hesensku bylo očkováno proti covidu. Někteří v důsledku očkování vážně onemocněli. Postižení mají často problém najít lékaře. Cítí se opuštěni zdravotnickým systémem a státem.
 • největšího německého týdeníku Die Zeit: Co víme o poškození vakcínou proti Covidu: Karl Lauterbach slíbil obětem poškození vakcínou rychlejší pomoc.
 • Výzkumník vakcíny proti Covidu z Berliner Zeitung: „Obvinění musí být okamžitě vyšetřena.“ Výzkumník vakcín Carlos A. Guzman hovoří o výhodách, omezeních a vedlejších účincích vakcíny proti Covidu – stejně jako o obviněních z nesrovnalostí ve schvalovacím procesu.
 • Ze zpravodajského portálu se sídlem v Bamberku Franken: Důchodce (87) umírá osm měsíců po očkování proti covidu – žaloba jeho syna neuspěla. Poté, co starší muž zemřel během několika měsíců po očkování proti Covidu, jeho syn podal na lékaře žalobu. Nyní neuspěl u zemského soudu.
 • Opět ZDF: Utrpení obětí vakcíny Covid: Po covidové infekci mohou nastat dlouhodobé problémy. Očkování má před tím chránit, ale může mít i vedlejší účinky. Co bude dál s očkováním?
 • Z Tagesspiegel: Možné poškození srdce po očkování proti Covidu: Žena žaluje BioNTech o náhradu škody. Společnost čelí své první civilní žalobě za údajné škody způsobené vakcínou….

Tento trend je tak dominantní, že potlačuje všechny ostatní zprávy o Covidu a vakcínách.

Stále se samozřejmě v německy píšícím tisku objevují i články, které jsou otevřenou propagací genových jedů.

To je zejména běžné v Rakousku, kde byla aplikace genových injekcí nařízena povinně. Příkladem je tento článek z vídeňského Standardu,který se ptá, zda se od nynějška budeme muset očkovat proti covidu každý rok.

V Německu je pak příkladem otevřené propagace covid vakcín  reportáž ZDF o úspěšných studiích fáze 1 německé nosní vakcíny.

Existují zde nicméně jasné, povzbudivé vzorce. Zprávy původně obklopovaly žaloby podané proti výrobcům vakcín, ale postupně nabývaly obecnějšího zaměření. Regionální a místní noviny přinášejí velký podíl těchto příběhů, přičemž hlavní státní média hrají podpůrnou roli.

Samozřejmě, že tyto příběhy o poškození tzv. covid vakcínou byly vždy zveřejňovány, ale ne na mainstreamu.

Ta samá mainstreamová média však souběžně přesto pokračují s propagací covid injekcí – například zveřejněním propagandy WHO, že vakcíny zachránily milion evropských životů, a nekriticky opakují tvrzení hloupých regulátorů, že „očkování bylo rozhodujícím faktorem“ při ukončení pandemie.

Big pharma vydělala spoustu peněz, ale jejich mRNA vakcíny selhaly. Německý Institut Roberta Kocha přestal aktualizovat svůj přehled očkování po téměř čtyřech měsících zcela stagnujícího využívání; jeden z předních propagátorů mRNA, Bill Gates, označil injekce za zklamání a prohlásil, že byly stejně neefektivní jako roušky; a BioNTech, který čelí poklesu tržeb o 70 procent, oznámil blížící se návrat k léčbě rakoviny založené na mRNA.

Ovšem zatímco v Německu vidíme velmi pomalé, leč viditelné změny, tak například americký mainstream přitvrzuje. Tedy konkrétně mediální magnát a jeden z vysoko postavených globalistů – Ruppert Murdoch – sesadil velmi populárního moderátora Tuckera Carlsona, který je známý po celém světě.

Včera byl vyhozen z Fox news právě na příkaz Murdocha. Vyhozen byl i přesto, že jeho pořady byly jednoznačně nejsledovanější. Podle informací byly tlaky na jeho vyhazov již dlouhodobé, ale poslední kapkou prý bylo, když na rovinu prozradil proč mainstream po celém světě lobboval za genové jedy.

V pořadu z 19.4 prohlásil:

Mainstreamová média brala stovky milionů dolarů od velkých farmaceutických společností a pak propagovala jejich produkty v éteru a mezitím pomlouvala každého, kdo byl skeptický k těmto produktům. Přinejmenším to byl morální zločin. Bylo to nechutné, ale bylo to univerzální. Stalo se to napříč americkými (ale v podstatě také všemi evropskými) zpravodajskými médii. Všichni to dělali.

Takže v tomto bodě otázka zní, kdo je ve veřejném životě zkorumpovaný? Je jich příliš mnoho na to, aby se to dalo spočítat. Otázkou je, kdo říká pravdu? Těch není mnoho. Jedním z nich je Robert F. Kennedy Jr., který brzy věděl, že vakcíny proti covidu jsou neúčinné a potenciálně nebezpečné, a řekl to na veřejnosti v rozsahu, v jakém mu to bylo povoleno. Věda od té doby dokázala, že Robert F. Kennedy Jr. měl pravdu. Jednoznačně.

Ale Kennedy za to nebyl odměněn. Byl očerňován. Byl cenzurován, protože se odvážil kritizovat jejich inzerenty, média nazvala Bobbyho Kennedyho nacistou a pak zaútočila na jeho rodinu, ale on to dělal dál. Nenechal se zastrašit a my jsme byli rádi, že se jich nebál. To je jeden z těch okamžiků, kdy je hezké mít kolem sebe vypravěče pravdy. Je to užitečné, protože najednou je v sázce velmi mnoho.

Tento proslov měl být údajně poslední kapkou k tomu, aby dal Ruppert Murdoch příkaz k jeho okamžitému vyhazovu. Carlson se naposledy objevil na Fox news 21.4. a záhy po jeho vyhazovu došlo k razantnímu poklesu akcií tohoto média, které se již s Carlsonovým odchodem stane běžným mainstreamem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 109 Průměrně: 4]

6 thoughts on “Zatímco německý mainstream se plní zprávami o škodlivosti genových injekcí, naši propagandisté mlčí

 1. Je znamo ze existuje 26 000 sarzi vakcin pardon smrticiho koktejlu. A jsou rozdeleny do dalsich tri sarzi podle ucinku. Jednicka je s opozdenejsim ucinkem a zadoucich nezadoucich ucincich. Dvojka je o trvalem poskozeni zdravi cloveka s trvalymi nasledky pokud prezije a trojka je ostra s fatalnimi ucinky v radu minut po zabodnuti nebo hodin max nekolika dni po zapichu. Tak jsou ty jeduvky expedovany a rozdeleny. Od kazde sarze par kousku ampulek. Drive se vsazelo na tvrzeni tech zmetku cituji Nezabijejte je vsechny najednou!!! At jim neni divne proc je tak vysoka nadumrtnost!!! Dnes uz to vi skoro vsichni protoze pravda se neda dale manipulovat. Drive ci pozdeji stejne musela vyjit napovrch. Kazdodenne vidim nastenky plne parte. Dva i tri pohrby denne i v sobotu a nekdy i v nedeli. Informace od znameho hrobare. A spousta lidicek ktere znam take meli vazne zdravotni komplikace. Ale urcite tyto komplikace nemaji nic spolecneho se zapichem!!! Nedej boze tem postizenym neco povedet!!! To je okamzity ohen na strese!!! Mluvim o tech co jsou jeste nazivu ne o tech mrtvych!!! Ti zemreli v radu nekolika dni po vcelicce! A nedali si rici a nedali!!! A to prosim ti postizeni si pujdou pro 5 tou slovy PATOU DAVKU!!! Jejich volba jejich zivot!!! Kdo chce kam uz tam je!

 2. Stačí sa pýtať dobrý známych lekárov (nie oficiálne), aký obrovský nárast je rakoviny (hyperrakoviny s rýchlym nástupom, mozog, pečeň, pľúca, prsia a gynekologické…), autoimúnnych či kardiovaskulárnych ochorení, a to najmä u ľudí 35-50 rokov ! Samozrejme, že čím viac dávok, tým rýchlejšie ochorenia… Smutné je však to, že veľa očkovaných si nahovára, že ak to doteraz prežili, tak sú za vodou, namiesto toho, aby sa dali vyšetriť a sledovali sa… či podstúpili detoxikačnú kúru. Nuž každý má slobodnú vôľu a vlastný rozum, a tak sa aj správa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout