Jarní zasedání MMF: „Každý by měl mít digitální ID, bankovní účet a chytrý telefon“

Jarní zasedání MMF: „Každý by měl mít digitální ID, bankovní účet a chytrý telefon“

Právě fakt, že digitální ID a na ni  napojenou CBDC zavádí většina zemí světa, ukazuje, že globalistické cíle se snaží plnit většina zemí, bez ohledu na to, ke které straně multipolárního světa se hlásí.

To se ostatně potvrdilo také na posledním summitu G20, kde všechny země – bez výjimky – souhlasily se zavedením mezinárodního očkovacího průkazu, platného pro cestování po celém světě.

Ostatně, právě země BRICS patří k těm, které jsou se zaváděním digitální diktatury nejdál…

Indický architekt digitálních ID řekl panelu MMF, že každý by měl mít digitální ID, bankovní účet a chytrý telefon, protože to jsou nástroje nového světa  pro digitální veřejnou infrastrukturu.

Nandan Nilekani, spoluzakladatel Infosys a bývalý předseda Unique Identification Authority of India (UIDAI), řekl na panelu o digitální veřejné infrastruktuře (DPI) během jarního zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) 14. dubna, že země potřebují tři věci k vybudování jejich DPI:

Každý by měl mít digitální ID, každý by měl mít bankovní účet a každý by měl mít chytrý telefon ,“ řekl Nilekani.

Pak můžete dělat cokoliv. Všechno ostatní na tom staví .“

Moderátorka CNN International Julia Chatterley souhlasila s Nilekanim a řekla:

Tři základní věci: chytrý telefon, bankovní účet a digitální ID – to je místo, kde musí každý národ začít.“

Digitální identita zahrnuje téměř vše, co vás dělá v digitálním světě jedinečným, včetně vašeho chování.

Právě nedávno bylo na půdě europarlamentu schváleno zavedení jednotného ID pro celou EU. Počítá se s tím, že do roku 2027 se již ID budou vydávat namísto stávajících dokladů, ale obsáhnou mnohem víc než tradiční doklady.

Je to systém, který dokáže shromáždit všechny vaše nejintimnější osobní informace, jako například: jaké webové stránky navštěvujete, vaše online nákupy, zdravotní údaje a co zveřejňujete na sociálních sítích.

Systémy digitální identity mohou také používat veřejné a soukromé subjekty k tomu, aby určily, jaké produkty, služby a informace máte k dispozici, a samozřejmě je mohou stejné subjekty použít také k tomu, aby vám tento přístup odepřely.

Zpráva Světového ekonomického fóra (WEF) o digitální identitě z roku 2018 uvádí:

Tato digitální identita určuje, k jakým produktům, službám a informacím máme přístup – nebo naopak  – co pro nás zůstává nedostupné.

Digitální identita je také klíčová pro spuštění digitálních měn centrálních bank (CBDC), které budou napojeny na ID.

Výroční ekonomická zpráva Banky pro mezinárodní platby (BIS) za rok 2021 uvádí:

Identifikace na určité úrovni je proto ústředním prvkem návrhu CBDC. To vyžaduje CBDC, který je založen na účtu a nakonec je spojen s digitální identitou.

A dále: „Nejslibnějším způsobem, jak poskytovat peníze centrální banky v digitálním věku, je účet CBDC založený na digitální identitě s účastí veřejného sektoru.“

To znamená, že CBDC podle návrhu neumožňují anonymní transakce, protože ke svému fungování vyžadují digitální identitu.

Kromě nedostatku úplné anonymity v transakcích je klíčovým rozdílem mezi fyzickou hotovostí a CBDC programovatelnost.

Zástupce generálního ředitele MMF a bývalý viceguvernér Čínské lidové banky (PBoC) Bo Li řekl o CBDC na kulatém stole na vysoké úrovni  ve Washingtonu, DC v říjnu 2022:

CBDC může vládním agenturám a subjektům ze soukromého sektoru umožnit programování chytrých smluv pro umožnění cílených politických funkcí. Jde například o výplatu sociálních dávek, konzumních poukázek nebo stravenek,“ uvedl Li.

Naprogramováním CBDC lze tyto fondy zacílit přesně na to,  jaký druh lidí je může vlastnit a na co lze tyto peníze použít,“ dodal.

Nakonec by CBDC ve spojení s digitálním ID mohlo vládám a podnikům umožnit udělovat oprávnění k tomu, co si můžete koupit za své vlastní peníze, včetně dat vypršení platnosti a toho, kdy a kde máte peníze utratit.

Zástupce guvernéra Ruské banky Alexej Zabotkin uvedl reálný příklad toho, jak by mohla vypadat programovatelnost CBDC, když hovořil na výročním školení kybernetické bezpečnosti Cyber ​​​​Polygon v roce 2021.

Tam Zabotkin prohlásil:

Tento digitální rubl poskytne lepší sledovatelnost plateb a peněžních toků a také prozkoumá možnost stanovení podmínek pro přípustné použití konkrétní měnové jednotky.

Představte si, že byste mohli dát svým dětem nějaké peníze v digitálních rublech a pak je omezit na nákup zdravého jídla.

To by byla užitečná funkce pro zákazníka a samozřejmě můžete přijít se stovkami podobných případů použití.“

V loňském roce Nilekani – muž, který se zasloužil o vybudování masivního indického systému digitálních ID, Aadhaar – řekl Pracovní skupině pro rozvoj skupiny G20, že by měla prozkoumat různé způsoby využití dat o sociálních a ekonomických aktivitách, aby pomohla dosáhnout cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030.

Nyní žijeme ve společnosti, která je stále více digitalizovaná, a každý aspekt našeho života je spojen s digitální technologií,“ řekl Nilekani v prosinci 2022.

Uvědomujeme si, že to vytváří obrovské množství dat o našich sociálních a ekonomických aktivitách, a měli bychom hledat různé způsoby, jak tato data využít pro rozvojové cíle,“ dodal.

Kmotr indického digitálního průkazu totožnosti dále řekl:

V nadcházejících letech budou moci jednotlivci používat svá vlastní data k získání úvěru, lepších finančních služeb, lepší zdravotní péče a lepších pracovních míst.“

Nilekani, který byl v letech 2009 až 2014 předsedou UIDAI a spoluzakladatelem technologického gigantu Infosys, vedl nejen indický systém digitálních ID, ale také zastával vysoké pozice ve společnostech Reuters , Světovém ekonomickém fóru a I D4D (Identification for Development), což je iniciativa Světové banky .

V poslední době se na našem mainstreamu objevují informace o tom, jak báječná je bezhotovostní platba. Také se nám propagandisté snaží vnutit, že hotovost je přežitek

Úplně stejná propaganda jde ruku v ruce v mainstreamu po celém světě. To jistě není náhoda. Aby totiž bylo možné zavést digitální diktaturu podle představ globalistů, je nejprve potřeba donutit občany, aby se zřekli hotovosti.

Jakmile zmizí hotovost, pak již nebude žádný způsob jak žít svobodně, protože systém vás rázem plně ovládne. S programovatelnou CBDC při současném odstranění jiných platebních metod to bude velmi jednoduché.

A tomu, komu systém zablokuje veškeré platby – jak si to již vyzkoušeli například na kanadských kamioňácích – nebude zbývat žádný další platební nástroj.

Snad vyjma výměnného obchodu. Vrátí se tak odpůrci systému do dob, kdy šlo o běžný způsob získávání jakéhokoli zboží?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

13 thoughts on “Jarní zasedání MMF: „Každý by měl mít digitální ID, bankovní účet a chytrý telefon“

 1. Jedinečné chování bude mít ten kdo se zařídí už teď tak aby přežil těžké časy bez jejich digitálního koncentráku . Spoléhají na to že většina vklouzne do řetězů pomalu a bez odporu. Mají to připraveno ,vymyšleno pro stádo ale žádný plán není dokonalí. Všechno zlé jednou pomine a lidi budou svobodnější /pár tipů je na rok 2029 / .Záleží jak dlouho se pak budou lidi chovat tak aby nedovolili další diktatúru nad sebou a vážili si získanou křehkou svobodu .Historie se opakuje a lidi se nepoučí z chyb ,neváží si svobody a toho co mají .

 2. Není nic jednoduššího, než lidstvo , jako oběť digitální měny vypnout nebo omezit kredit jen k nakupovaní jedo-potravin se cvrčky, pesticidy, herbicidy , viz už rok dodávaná technická pšenice do mlýnů a pekáren, přebalovaná kuřata a vajíčka z UA . Covid k vyvraždění nevyšel, nevadí, jedou po několika kolejích dál k total control s total deratizací lidstva. Naštěstí žádný plán nevyjde. Ať jsou šťastné všechny bytosti, byť každá po svém.

 3. Připomíná to tento fiilm se sandrou bulock

  Pro Angelu Bennettovou jsou počítače celý svět. Živí se jako odbornice na počítačové viry, s okolím komunikuje pouze pomocí počítače a jediné přátele má na internetu. Před odletem na dovolenou do Mexika dostane od programátora Dalea disketu s neobvyklým programem. S jeho pomocí se lze dostat k jakýmkoliv tajným záznamům. Její život se však mění v noční můru, když se z náhodné prázdninové známosti vyklube najatý vrah, který ji má odstranit a získat disketu. Angele se sice podaří uniknout, když se však vrátí z nemocnice, zjistí, že přestala existovat. Její kreditní karta byla zrušena stejně jako rezervace v hotelu, protože prý z Mexika odletěla. Její dům byl vystěhován a prodán s tím, že se odstěhovala. Podle záznamů v policejní databázi je z ní Ruth Marksová, obviněná z řady přestupků a zločinů. Přestože ji pronásledují policie i zabiják Devlin, podaří se jí zjistit, že za vším jsou počítačoví teroristé Pretoriáni. V jejich čele stojí Jeff Gregg, majitel firmy na zabezpečovací systémy, které obsahují program, jenž umožňuje Greggovi proniknout do jakéhokoli systému. Přestože každý, kdo se pokusí Angele pomoci, je Devlinem zabit, dál bojuje o svůj život i ukradenou identitu. (TV Nova)
  https://www.csfd.cz/film/21988-sit/prehled/

 4. Me muze EU narizovat co chce ale ja jsem svobodna lidska bytost zijici na uzemi CSFR!! S firmou Cesko s.r.o. Ltd nemam nic spolecneho a nikdy mit nebudu tecka!!! Lidickove vzchopte se a vznasejte odpor kazdodenne proti temto zrudam!!! Brante se vsude kde se da!!! Delam to take!!! A oni moc dobre vedi ze jsme stale CSFR!!! Jen se o teto zkutecnosti nemluvi verejne!!! A teto pravdy se ti zmrdi boji nejvice!!! A moc si preji aby veskera pravda vysla co nejdrive na svetlo bozi!! V tomto absurdistanu zit opravdu ale opravdu odmitam!!! Me zadna EU nezajima a kazdy kdo se chce ridit podle jejich pravidel at se ridi!! Odmitam takovou havet podporovat svym prizpusobenim se jim tem ZMRDUM!!! NASRAT NASRAT NASRAT!!!! Jine cesty neni!!! Ignorace a zivot svobodne lidske bytosti!!!

 5. Klaus s Meciarem nasilne rozdelili nasi republiku!!! JSOU TO VLASTIZRADCI!!! Benesovy dekrety mluvi jasne. Republika nesmi byt rozdelena bez VULE LIDU!!!! Pamatujte si tuto pravdu lidickove!!! Nasi republiku tito VLASTIZRADCI rozdelili PROTIUSTAVNE a PROTIPRAVNE!!! BEZ VULE LIDU BEZ REFERENDA!!! Proto jsme stale CSFR!!!! a CSFR NENI ANI V EU A NI V NATO!!!! Toto mejte na pameti. A proc nas protipravne a protiustavne rozdelili? Aby nam Nemecko nemuselo vyplatit valecne reparace. Hodnota je priblizne 10 BILIONU kc. Uz to chapate co ti zmrdi predvedly za svinarnu? Kdy se PORCOVALA nase republika tak VENCA FLASKA radsi abdikoval!!! V te dobe nase republika nemela zadneho presidenta! Proto je tento akt rozdeleni neplatny!!!! Proc mel pan dubcek nehodu? Potrebovali se zbavit nepohodlneho svedka tohoto svinstva!! Pamatujte nic z toho neni a nebude promlceno a pujde to pred vojensky tribunal!!! Proto apeluji na vas lidicky vznasejte odpor a dejte najevo jasny nesouhlas tim ze se prohlasite za ZIVOU LIDSKOU BYTOST!!! Nejste jejich otrok s cislem jako v koncentraku!!! Oni nas maji jako pravni fikci a obchoduji s nasim rodnym cislem na burzach. Jsme pro ne otroci. A proto vymanme se z jejich chapadel a drapu je ta moznost!!! Cim vice jim dame najevo SE MNOU SI NEZAHRAVEJ MAM TOHO DOST tim lepe!!! Vitezstvi je nase!!! At si tu EU ti sraci narvou kam chteji ja se urcite podrizovat odmitam tecka a NASRAT!!!!!

 6. Vidím spoustu lidí, co neumějí zacházet s technikou. A nejsou to jen staří, ale i střední věk. Teď např. živnostníkům stát vnutil datové schránky. Ti živnostníci to neumí ovládat, tak předali hesla svým účetním nebo někomu, kdo jim to obstará – takže to není ten člověk – tak na co to je? Nebo prý že jsou staří lidé terčem kriminality, když si berou peníze na poště – ale já vím o těch, kterým rodina vybílila účet, když jim staří dali hesla. Já nechci tyranii nějakých démonů!

 7. Žádný člověk normálně smýšlející ví, že za žádných okolností nesmí přijmout tzv. bankovní identitu. Bez ní nejde naprosto nic realizovat ve prospěch digitálního koncentráku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout