WEF vyzvalo vlády po celém světě k omezení parkovacích míst

WEF vyzvalo vlády po celém světě k omezení parkovacích míst

WEF – organizace navenek řízená Klausem Schwabem ovšem v pozadí s nejvýše postavenými globalisty – má jistě u politiků poměrně velké slovo. Většina se skutečně oddaně podřizuje jejich nařízením – a to přesto, že nikdo Schwaba ani ostatní ve vedení WEF nikdy nevolil.

Většina z toho, co se na WEF objeví, se dřív či později implementuje i do zákonů prosazovaných EU. Nařízení ke snížení počtu parkovacích míst je samozřejmě z ranku „klimaalarmistického,“ tedy jde o fiktivní boj proti uhlíku.

Cílem je, aby se časem vše sdílelo – tedy i auta, jichž by mělo být mnohem méně.

A samozřejmě by mělo jít o sdílené elektromobily.

Světové ekonomické fórum vyzvalo vlády po celém světě, aby zakázaly parkování, aby se řízení stalo „nežádoucí činností.“

Podle nedávného příspěvku na webu WEF je veřejné parkování „zastaralým“ konceptem, který je třeba okamžitě zakázat.

Nyní se ukazuje, že velmi pracovití nohsledi Klause Schwaba si v průběhu kampaně na omezení mobility zejména evropských občanů našli nového nepřítele: parkovací místa.

Zcela logicky pochopitelné, pokud už žádná parkovací místa  nebudou, nebude potřeba jezdit autem třeba na nákupy. Parkovací místa údajně zpomalují klimatický pokrok a také brání „městské mobilitě“, jak kategoricky uvádí WEF ve svém odůvodnění. WEF se také zdá, že je parkování příliš levné.

„Parkování zabírá v průměru asi třetinu městské plochy, což dává asi osm míst pro každé auto. Prostor optimalizovaný pro auta omezuje trendové možnosti měst pro přizpůsobení se jiným způsobům dopravy nebo řešením, jako jsou dokovací stanice pro sdílení jízdních kol nebo skútrů nebo nabíjecí stanice pro vozidla,“ říká Shin-pei Tsay, globální ředitelka pro města a dopravní politiku ve společnosti Uber Technologies.

Pokud jste hned nerozuměli šifrovanému jazyku WEF, nepochybně to znamená, že WEF je toho názoru, že parkování by mělo stát více, a že by mělo být méně parkovacích míst.

Není překvapením, že  Shin-pei Tsay, vedoucí pracovnice Uberu, která je členkou WEF, doufá, že tím ztíží parkování, jasně bez postranních úmyslů.

Uber by samozřejmě vydělal více peněz, pokud by obyvatelé měst nemohli najít vhodná parkovací místa. Shin-pei Tsay je známá dlouholetá odpůrkyně parkovišť.

WEF jde dokonce ještě o krok dále, „úřady by dokonce mohly zcela eliminovat nutnost stavět parkoviště. To bylo vyzkoušeno v Buffalu v New Yorku, kde vláda zrušila všechny formy parkovacích předpisů pro dodavatele. Stavaři postavili o 25 % méně parkovacích míst.“

Zajímavé však je, že zkušenost Buffala se snižováním ploch parkovišť nebyla zdaleka šťastná, o čemž se již WEF nezmiňuje.

WEF také navrhuje používání elektrických skútrů namísto aut.

Tento pohled „Schwabových učedníků“ nyní prochází všemi (zejména zelenými) architektonickými kancelářemi, které jsou převážně pověřeny přeplánováním  městských oblastí.

Všechny koncepce  mají „zásadní cíl“ – a to co největší a časem i definitivní odstranění parkovacích míst.

Když tento uměle vytvořený nedostatek parkovacích míst dovedeme dále, jeví se to jako další nástroj k dosažení cíle tzv. „15minutových měst.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “WEF vyzvalo vlády po celém světě k omezení parkovacích míst

  1. Národne sily by zase mali VYZVAŤ na beztrestné poľovanie na všetkých z WEF a ich posluhovačov ! Poľovnícky lístok nie je podmienkou !

  2. opět se prokazuje ta skutečnost, že nebýt zaprodaných národních vlád a parlamentů, nikdy by se podobné zvrhlosti které navrhuje nikým nevolená sebranka WEF nepodařilo uskutečnit. Zdá se, že lidem je úplně jedno co se všechno v tichosti posledních tří let na nás chystá. Důležité jsou stále slevy v obchodních domech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout