Ron Paul: JFK byl zavražděn CIA, ten okamžik byl začátkem převratu (video)

Ron Paul: JFK byl zavražděn CIA, ten okamžik byl začátkem převratu (video)

O tom, že byla vražda legendárního JFK činem CIA, již pochybuje jen málokdo. Politický bard Ron Paul si tím je jist, přičemž nyní upozornil na to, že právě v roce 1963 došlo k převratu, který od té doby pokračuje.

Jednoduše řečeno, právě v tom momentě již americkou administrativu – a s tím i všechny lokajské země – plně převzal US Deep state, který se na svých pozicích drží dodnes.

Bývalý prezidentský kandidát, kongresman a lékař Ron Paul se tento týden objevil v podcastu Tima Poola a učinil několik odvážných prohlášení o stavu země.

Paul zmínil četné současné členy Kongresu, kteří nemají žádné znalosti nebo loajalitu k americké ústavě. Odsoudil zkorumpované a nekontrolovatelné vládní výdaje.

Nakonec tvrdil, že JFK byl zavražděn CIA, a že tento okamžik byl začátkem převratu.

Paul se objevil v Poolově show „Timcast IRL“, kde učinil rozsáhlý rozhovor o současných událostech, ekonomice a válce. Pool se zeptal Paula na možnost, že Amerika vstoupí do třetí světové války proti Rusku.

„Tvrdím, že jsme uprostřed toho všeho, došlo k převratu, nemáme žádnou vládu, která věří v republiku, nemáme poctivé peníze, nemáme integritu,“ řekl Paul.

„Ale věřím, že došlo k převratu…. A pokud chci, a pokud můžu uvést datum ze své mysli – a kdokoliv si může vybrat pravděpodobně jakékoli datum za posledních 100 let -, ale já jsem si vybral 22. listopad 1963,“ pokračoval Paul.

„To byl den, kdy byl Kennedy zavražděn naší vládou, víte, CIA.“

A jsme-li u Kennedyho, pak připomínám, že synovec JFK kandiduje na prezidenta USA za demokraty proti Bidenovi. Svoji kandidaturu již oznámil na sociálních sítích a na svých stránkách.

19. dubna v Bostonu pak oznámí svoji kandidaturu i na veřejném shromáždění. Jisté je, že u odpůrců covidismu a Fauciho má velkou podporu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ron Paul: JFK byl zavražděn CIA, ten okamžik byl začátkem převratu (video)

  1. Tak teď mi to docvaklo, proto ruší pošty ve velkém…nebude kde ověřit podpisy na odporu proti odvodu, matriky nemají kapacitu zvládnout takové množství lidí……

  2. Trochu odbočím: veľká škoda,že pokus zavraždiť jedného z najhorších zločincov v dejinách ľudstva Ronalda Reagana nevyšiel. Svet by sa bol v 80. rokoch za prezidentovania slušného človeka vyvíjal úplne inak a aj do našich kín by bolo prišlo viac dobrých amerických filmov a do predajní s platňami viac dobrých amerických albumov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout