Proč elity z nejvyššího patra pyramidy moci sponzorují LGBTQI propagandu?

Proč elity z nejvyššího patra pyramidy moci sponzorují LGBTQI propagandu?

Jak jste se dozvěděli již v tomto článku, tak takřka všechny globální společnosti jsou pod přísným dohledem těch, kdo ve skutečnosti ovládají svět. Na jejich příkaz jsou tyto firmy nuceny provádět LGBTQI propagandu či zavádět kodex „udržitelné společnosti“ v souladu s klimatickou agendou a cíli Agendy 2030.

Těmi, kdo na ideologickou čistotu a politizaci velkých společností dohlíží, není nikdo jiný než investiční giganty BlackRock a Vangurd. Pokud jste se hlouběji zabývali jejich mocí, pak vám zřejmě dochází, že za nimi stojí ti, kdo skutečně ovládají svět.

I na těchto stránkách jsem se oběma giganty – zejména BlackRockem – velmi podrobně zabývala. Články k tématu najdete například zde, zde, zde, zde, zde nebo zde.

Tito investiční giganti skutečně doslova ovládají svět, protože vlastní 90% světových korporací. Tyto korporace tak musí své „páníčky“ poslouchat jako hodinky.

Všímejte si, kolik společností náhle používá slovo „udržitelnost“ nebo se chlubí tím, že jsou „CO2 neutrální.“ Buď jde o globální korporace ovládané těmito fondy (a tedy musí tuto propagandu razit, i kdyby nechtěly) nebo jde samozřejmě i o takové společnosti, jejichž patřičně indoktrinované vedení je v plném souladu s touto globalistickou agendou.

Ovšem mimo uvedeného jste si mohli povšimnout, že zejména evropské společnosti stále častěji využívají v reklamách černochy, takže máte mnohdy pocit, že žijeme v Africe. I to je diktát oněch korporací, který je zaměřený právě na Evropu, kde aktuálně dochází k výměně obyvatel.

V USA je pro změnu v popředí LGBTQI agenda, která se však pozvolna přesunuje i do Evropy. Oba investiční giganty rozhodují o reklamních strategiích firem, které přímo ovládají. V USA se aktuálně velmi řeší právě případ transky, která byla zvolena pro reklamu „light piva“ určeného pro ženy.

Firma Budweiser záhy po zveřejnění reklamy zaznamenala razantní odliv zákazníků, ale i přes bojkot i nadále tohoto modela – tedy muže, který se prohlásil za ženu – využívá. Hrozba bankrotu firmu neodradí. Trest, který by za „vykopnutí“ transky coby hlavní tváře produktů pro ženy, následoval, by byl horší než nezájem zákazníků.

Odneslo by to zřejmě celé vedení, které by bylo záhy obměněno za někoho poslušnějšího. To jsou běžné praktiky gigantů BlackRock a Vanguard.

A proč tak urputně razí LGBTQI – a zejména trans – agendu? Jde samozřejmě o agendu depopulační. Působit má  zejména na mládež, která se má s transkami identifikovat. A proč zrovna s transkami?

Protože pokud se mladí na základě LGBTQI propagandy identifikují třeba jako homosexuálové, tak v momentě, kdy dozrají a uvědomí si, že jsou „normální,“ si najdou partnera opačného pohlaví a nakonec založí rodinu. Jenže trans agenda je mnohem radikálnější.

U transek totiž dochází k podávání hormonů a operativním změnám, které již v demokratických státech USA povolují i u nezletilců. To je ovšem nezvratný proces a tito jedinci jsou záhy vyčleněni z další reprodukce.

Mnozí poté, co zjistí, že vlastně vůbec trans nejsou, právě kvůli nezvratnosti jejich unáhleného rozhodnutí ze zoufalství páchají sebevraždu. Například ve Velké Británii je známý případ Tavistock institutu, kde dětem, které měly zcela jiné problémy, psychologové namluvili, že jsou trans.

Po operacích mnohým údajným transkám došlo, že vlastně vůbec trans nejsou. Nicméně tito jedinci již byli nezvratně vyřazeni z reprodukce, což někteří z nich nedokázali unést. Na institut se již snesly tisíce žalob, nicméně svůj účel do značné míry splnil.

Ostatně, také muž, kterého si za svoji tvář zvolil americký Budweiser, v reklamě hovoří o již rok trvajícím „přerodu“ na dívku.

Podle průzkumů se v současnosti dokonce více než 20% americké mládeže ve věku 18-24 let identifikuje jako LGBTQI. Takže propaganda zabírá. A proč? Protože je všudypřítomná a vytváří jakousi „novou módu.“

Propaganda totiž neběží jen v reklamách, ale i v různých počítačových hrách, filmech či seriálech pro mladé, v rámci sponzorovaných youtuberů a ve školských zařízeních –  a to již od nejmenších dětí.

Také v EU se na tuto propagandu najíždí. Již od školek má být postupně zaváděna genderová bezpohlavní výchova (v mnoha zemích již funguje), přičemž stále více evropských zemí již umožňuje změnu pohlaví i dětem.

Ti, kdo tuto propagandu razí, mnohdy nemohou jinak. Zpovzdálí „tahají za provázky“ ti nejmocnější na světě. BlackRock a Vanguard  zastupují ty, kdo jsou na nejvyšším žebříčku tzv. „pyramidy moci.“

Gates, Schwab či Soros (2. patro pyramidy) jsou jejich loutky. Ty nejvýš nikdo nesmí znát, což je i důvod, proč nikdo neví, kdo ve skutečnosti za giganty, které ovládají 90% světových společností, stojí.

Jsem si ovšem celkem jista, že se jmény jako Rockefeller či Rothschild nejsem nijak mimo.

A jistě tam budou zastoupeny i další mocné rodiny, což je však nepodstatné. Důležité je, že právě oni ovládají korporace, včetně zbrojních, v jejichž zájmu jsou války, farmaceutických, v jejichž zájmu je podávání experimentálních přípravků, ale i mnoha dalších korporací – od bank až po potravinářský průmysl.

Právě oni plánují již dlouhé roky depopulaci světa. A jimi ovládané korporace mají k této depopulaci aktivně přispívat. Některé válečnými zbraněmi, jiné genovými injekcemi, další GMO potravinami a většina z nich i cestou depopulační propagandy…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Proč elity z nejvyššího patra pyramidy moci sponzorují LGBTQI propagandu?

 1. Depopulace je potrebna a urcite je soccasti propagace deviantu.
  Nicmene, dulezity prvek v kulture deviantu je skutecnost ze deviant se sam a vedome vykoreni z prislsnosti ke svemu rodu. Ke sve rase, ke svem narodu, a ke sve rodine.

  Vsimnete si ze korporaty zamestnavaji na pozice reditelu a vysokych manageru zasadne lidi kteri nejsou mistni. Ze stejneho duvodu, zajistuje si tak, ze manager nema zadne vazby na zadne podrizene. Pokud takovy vykoreneny manager dostane prikaz, provede jej. Proste proto ze jedine co ma je firma pro kterou pracuje.

  Stejny princip si muzete vsimnou u James Bonda. Pustte si Casino Roayale, scenu ve vlaku kdy se potka s Evou Green. Agenti jsou vybirani jjako vykoreneni, bez rodiny a pratel. Vysledek je ze psychika je agentovi nastevena tak, ze agentura je „rodina“ tudis nezradi a obetuje vse.
  Idealni biorobot.

 2. Už teraz sa teším na to, ako bude obe najvyššie poschodia pyramídy moci nad svetom /zväčša,nie však výlučne, ide o Židov/ infiltrované moslimami , komplet vyvraždené a takmer celý svet ovládne islam v saudskoarabskej verzii…

 3. odpoveď je jednoduchá. Aj tie ktoré boli verné MB.PM.ju zradili a stali sa len lezbami. A ako inak dali sa do LGBTI…. a slúžia peklu2 Uršule. Dvõvod je ten že sa stali mamonarky a sú nenažrané. Všimnite si že práve tato MB.PM sama vraví, som sama, nikoho niet somnou len líšky chodia….. To ona je pravý Sion. No predtým bola ako Siloe-vody Siloe a kdeže sú?, a kde je slnko a mesiac a tých 12 hviezd, a dve ktoré mali biť na konci doby? proste nie sú, zradili a stali sa Judáši a ako inak lezbami. a aj tieto sa pridali na stranu buzerantov a peklo2 Uršula. Predtým však patrili k sláve božej. Teraz sú z nich len psie hovná. Pridali sa na stranu zla a osprosteli, stali sa prevratenci. Tieto kurvy majú tú drzosť, vraj Ducha svätého súdiť budeme a dáme ho do vazenia. 😅😅😅 no samé si nad sebou podpísali trest smrti a oh.jazero

  1. nie je radno sa zahrávať s duchom svätým. je to osoba. Nie nadarmo je povedané, on je otec syn aj d. svätý. Myslieť si že voči nrmu oni môžu všetko, a že on bude musieť súhlasiť je veľký omyl, povedie to k jeho absolútnej zúrivosti, kde tieto indivíduá, bývalé zo slávy bozej sa dostanú do vecnej jeho nenávisti .a z tohoto už niet uniku. za slová zaplatíš účet a za reč svoju budeš odsúdený. toto plati pre všetkých, bez pardonu. Nevedia čítať písmo a osprosteli, slučka boha sa zaťahuje. Rozdiel medzi LGBTI… a teraz čo mali slúžiť najvyššej nie je žiaden. ich slovo je len hovnom psím a jednanie je na úrovni diabla. Niet duvi ze sa blíži ich úplne zničenie. A ani MB.PM. už nič voči tomu nezmôže.

   1. varujem ich ešte jedna malá kvapka a je s nimi koniec. Vsimnite si ze peklo2 a lucifer si robia co len chcú aj ich odporné dcéry, ale voči bohu si tie flandri dovoľujú ho urážať, vyhrážať, osočovat, s tvrdením že mi môžeme. Kto si myslia že sú. uder je pripravený budú zhrozené čo spáchali. Jeho už nik nezastaví. lebo ak ho zradí aj jeho žena a dava k tomuto súhlas, vravim vám je zle zo všetkými. ponesú plnú zodpovednost a budú súdené bez milosti. A vravim vám nik ti už nezastaví. zničený budú všetci. Myslieť si že majú vagínu je nič. Ale mozgy ich sú vypatlane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *