Podívejte se, jak to vypadá v údajně nebezpečném syrském Damašku, kam EU zakazuje deportovat i násilníky a vrahy

Podívejte se, jak to vypadá v údajně nebezpečném syrském Damašku, kam EU zakazuje deportovat i násilníky a vrahy

Je všeobecně známo, že do Evropy přijíždí ze Sýrie vesměs džihádisté z ISIS a dalších bojůvek – tedy islámští radikálové, odpůrci Asada, proti kterému již Západ vyzbrojil nejednu radikální bojůvku.

Část Sýrie je nyní sice okupována USA a Tureckem a zdržují se tam i nějaké ty islámské bojůvky podporované NATO, ale v zemi jsou i území, kde je klid a pohoda.

Sýrie je navíc nejliberálnější v rámci celé oblasti. Na rozdíl od jiných arabských zemí zde nemusí chodit ženy zahalené a jde také o jednu z mála zemí oblasti, kde existuje náboženská svoboda.

Nicméně členské země EU nedeportují kriminální Syřany se zdůvodněním, že by jim šlo v zemi o život.

Rakouskem nyní otřásl případ hromadného znásilnění postižené dívky syrskými invazisty, přičemž vláda odmítla násilníky deportovat se zdůvodněním, že jim v Sýrii hrozí smrt. Ta by ovšem hrozila jedině usvědčeným džihádistům z tamních radikálních bojůvek.

Běžný Syřan má možnost žít ve své rodné zemi i v klidném a mírovém prostředí.

Na toaletě ve Vídni přepadli a znásilnili postiženou dívku, přitom neprojevili žádnou lítost. Přesto byly proti dvěma syrským násilníkům vyneseny mírné tresty. Brzy budou opět svobodní. Deportace nepřichází v úvahu. „Válkou zničená“ země je údajně příliš nebezpečná.

Výbušné: Videa na internetu ukazují zemi v jiném světle, než jak je nám představována politiky a médii. Přesto jsou kriminální Syřané ve většině zemí Evropy hájeni.

Syřané byli také zapojeni do nepokojů a útoků na policisty o halloweenské noci v Linci. Ani ti nemohou být deportováni.

Mnoho kriminálních Syřanů registruje například i Německo, které také násilníky ze Sýrie nedeportuje, aby údajně chudáci neutrpěli újmu.

Přitom do Sýrie jezdí na dovolenou turisté z celého světa. Samozřejmě jen tam, kde je bezpečno, tedy zejména do Damašku.

Ostatně, podívejte se sami, jak to vypadá v údajně nebezpečné Sýrii pod údajným uzurpátorem Asadem.

Turisté spolu s tamní „zlatou mládeží“ –  tedy zřejmě potomky syrských prominentů a podnikatelů – si užívají v barech a restauracích. A povšimněte si, že dokonce ani na západě tak obdivovaným LGBTQ nic zásadního v zemi nehrozí:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Podívejte se, jak to vypadá v údajně nebezpečném syrském Damašku, kam EU zakazuje deportovat i násilníky a vrahy

  1. je samozrejme jasné že aj za znásilnenie je treba trest smrti. USA je teraz uznaný trest smrti pre pedofilov-za znásilnenie detí, ale má to aj háčik, zatiaľ čo skutočný pedofili si užívajú slobody 🗽 ako je Uršula Lajnová, lucifer Bergoglio, Trump, Biden, a ich posluhovači, môže sa ľahko stať, že podvodne dopravia do USA, niekoho iného (nevinného) obvineného falošne a ešte z vrážd, ktoré ssami títo osnovatelia páchajú, len preto aby mali na svedomí ďalšiu vraždu. takže, s trestom smrti pre tych pedofilnych vrahov ÁNO, ale musí biť zvrhnutá táto vládnuca pedofilna chamraď. a následne na nich vykonať tento spravodlivý súd. A ako inak 2x toľko čo oni vám dávali.

  2. Kto považuje sekulárneho prezidenta dr. Asada za krutého diktátora a nevadia mu zločiny Saudskej Arábie vrátane stredovekých trestov , financovania vahhábizmu či vraždenia nevinných Jemenčanov /netuším, či sa Číne podarí zastaviť vojnu v Jemene, ale prvé kroky už prebehli/, zaslúži si smrť. Nie, na útoky Izraela v Sýrii, Libanone, Iráne som nezabudol. A sám Trump odmietol vylúčiť možnosť ,že v prípade znovuzvolenia zaútočí NATO na Irán spolu s Izraelom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout