Německo: Masová pouliční rvačka arabských klanů, těžce zraněný policista (video)

Německo: Masová pouliční rvačka arabských klanů, těžce zraněný policista (video)

Tak se nám to multikulti obohacování v Germanistánu stále více rozjíždí. O včerejším mačetovém incidentu v Duisburgu zde již byla zmínka, tentokrát se pro změnu podíváme do Saska.

V pondělí večer došlo v Hildesheimu (Dolní Sasko) na otevřené ulici k neuvěřitelné masové rvačce za účasti asi 35 členů arabských klanů.

Zúčastnění se navzájem divoce mlátili, vrhali se na zem a neustále kopali do dveří auta. Je vidět i člověk s tváří potřísněnou krví.

Hromadná rvačka v HildesheimuHromadná rvačka v Hildesheimu

Byla spuštěna rozsáhlá policejní akce, přičemž jeden policista byl vážně zraněn.

Proč ke rvačce došlo?

18letý mladík prý jel svým autem proti dvěma lidem, nicméně těm se stihnul vyhnout, ale narazil do několika zaparkovaných aut.

Z nedalekého domu prý vyběhlo asi 15 mužů a kopli do jeho BMW. Bouchali pěstmi do otevřeného střešního okna a snažili se vytáhnout cestující z auta ven.

Rozzuřený dav se policii nepodařilo zastavit. Policie tvrdí, že šlo o spor rodinných klanů. Dosud nejsou žádné informace o konkrétních zúčastněných národnostech. Můžete vidět i ženy v hidžábu a s dlouhými splývavými róbami.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Masová pouliční rvačka arabských klanů, těžce zraněný policista (video)

  1. no nech sa len povrazdia navzajom. každý z nich je ten naj naj, no ohnivé jazero aj pre nich je pripravené.
    inak, čože to bola za policajnú akciu, ak došlo k takému poraneniu.Nebodaj čakali že ak majú napísané polize-i tak sa z nich poserú. Aby nebolo pre nich ešte horšie. A bude.

  2. Paradoxné je,že po dobytí Európy /a mnohých ďalších oblastí sveta/ vahhábistami stratia moslimské zločinecké klany, aj drogové, akúkoľvek moc a ak sa neprispôsobia novým pomerom na spôsob Saudskej Arábie, budú vyvraždené. Nevylučujem ale istú dobu tolerancie ich zločinov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout