Německá protestantská církev ve velikonočním poselství prohlásila, že Greta je jako Ježíš

Německá protestantská církev ve velikonočním poselství prohlásila, že Greta je jako Ježíš

Klimatický alarmismus je dnes skutečně spíš jako náboženství. Fanatiky podporující tento kult lze nalézt i uvnitř církví, které jsou dnes zejména v západních zemích v plném souladu s globalistickou agendou.

V Německu je to pak patrné víc než kde jinde. Tamní církve – a to jak protestantská, tak katolická – plně podporují muslimskou invazi a islamizaci země. A to až do té míry, že patří k hlavním sponzorům pašeráckých neziskovek.

V Německu se pak církev hlásí také k LGBTQI agendě, takže oddávání homosexuálních párů v kostelích se již stalo samozřejmostí.

Pak samozřejmě není nic podivného na tom, že velké podpoře se u německé církve těší také klimatická agenda…

Greta Thunbergová jako Ježíš Kristus – policisté jako spolupachatelé „zrádců“: Velikonoční poselství bavorské evangelické církve na sociálních sítích vyvolalo ve svobodném státě ostré protesty. Když proti tomu protestoval i kaplan očerňované policie, církev ustoupila a musela se omluvit.

Protestantská církev má tradičně těžké časy v bavorské katolické diaspoře. O to víc se už léta snaží upoutat pozornost. Zejména letos se to úplně zvrtlo. O Velikonocích udělali protestanti přešlap, který vyvolal pobouření.

Na Twitteru církev zveřejnila snímek, který byl pořízen jen před několika měsíci u německého hnědouhelného dolu. Frontmanka Fridays for Future Greta Thunbergová tam cestovala speciálně proto, aby demonstrovala proti již dávno realizovanému vystěhování poslední obydlené vesnice Lützerath. Policie musela Švédku – stejně jako ostatní klimaalarmisty – odvést.

Fotografie obletěla svět. Později se dokonce říkalo, že vše bylo nahrané pro média.

 

„Kdo by dnes byli vězni? A ti, kteří by byli uvězněni? ptala se protestantská církev. Příspěvek vyvolal obrovské rozhořčení, bavorští politici výroky ostře kritizovali. Zvláště postiženi byli zástupci policie, jejichž kolegové byli očerňováni jako „kapitáni chrámové stráže, „vedoucí kněží“ a rada starších. Jinými slovy, jako ti, kteří kdysi vydali Ježíše.

příspěvek, který vyvolal pobouření

Omluva policii byla také poskytnuta: Zároveň slyšíme, jak napjatá je situace se záchrannými službami, které pracují pro nás jako společnost, brání naše hodnoty a umožňují svobodu projevu. Pokud vás tento příspěvek přiměl pochybovat o Církvi, považujeme to za naši chybu. I za to se omlouváme.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.5]

3 thoughts on “Německá protestantská církev ve velikonočním poselství prohlásila, že Greta je jako Ježíš

  1. diabli útočia (mikulašenci) každý kto sa bude bezbožne chovať proti zmluve svätej, toho lucifer Bergoglio odmení ako aj Uršula. Na túto zem prišla tá najväčšia spodina pekiel, aby pokračovali do oh.jazera.A tohoto mogoloida lezbu a tupí prízrak Grétu majú za čo? Odpad k odpadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout