Monfalcone: Italské město, kde se Italové stávají menšinou (video)

Monfalcone: Italské město, kde se Italové stávají menšinou (video)

Itálie stále zažívá rekordní invazi, přičemž nejlépe ze všeho je tristní stav této země vidět na některých obohacovaných městech. Na rozdíl od většiny ostatních italských multikulturních měst, která jste zde již mohli vidět, se toto město nachází na severu země, tedy v oblasti v okolí Slovinských hranic.

Ve městě je již víc cizinců než Italů. Za vše hovoří i výpověď tamní učitelky ze základní školy, která prozradila, že ve třídě má jen tři italské děti.

Podobných měst je nejen v Itálii, ale i v dalších obohacovaných zemích stále víc, přitom v mnoha z nich byl ještě před nějakými 20-30 lety poměrně klid a žilo zde téměř výhradně původní obyvatelstvo. To se však zejména v posledních asi 8 letech velmi rychle mění…

Podívejte se sami na video města, které se nachází na severu Itálie, kudy prochází většina ilegálů, kteří přichází balkánskou trasou. Nejeden z nich pak zůstane v místě a v rámci nařízení EU pak musí být žadatelům o azyl umožněno sloučit si rodinu. Přesně tak probíhá výměna obyvatel..

I když je video italsky, není třeba rozumět, obrázky hovoří za vše.,..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Monfalcone: Italské město, kde se Italové stávají menšinou (video)

  1. budou šířit islám a zavádět právo šaría a život mezi puvodnimi evropany a muslimy bude nemožný budou otevřene konflikty v ulicích a nakonec s toho bude 3 světová válka proti islámu tohle sluníčka stalé nechapou až jim budou Arabači pižlat hlavy bude pozdě idioti by měli mit na svych nahrobcich psáno byl jsem Debilní Liberál který si přihodil vlastni smrt a rodině dovozem cizich agresivních etnik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout