Lhář Trudeau tvrdil, že nikdy nikoho nenutil do covid vakcín (video)

Lhář Trudeau tvrdil, že nikdy nikoho nenutil do covid vakcín (video)

Všichni si jistě ještě pamatujete na protesty kanadských kamioňáků, kteří byli nuceni si nechat aplikovat genové injekce, jinak by jim nebylo povoleno provozovat svoji profesi. Stejně na tom byla i některá další povolání, včetně lékařů, mezi nimiž byla právě v Kanadě zaznamenána vysoká úmrtnost.

Přesto tato loutka WEF nyní tvrdí, že nikdy žádné povinné očkování nenařizovala…

Během setkání s německým prezidentem Steinmeierem v Ottawě kanadský premiér Justin Trudeau uznal, že vakcíny mohou mít vedlejší účinky.

„Existují lidé, kteří pravděpodobně opravdu onemocněli z vakcín,“ řekl Trudeau. Poté tvrdil, že na covid zemřelo více lidí, protože nebyli očkováni.

Pak narážel na lidi, kteří údajně používají „dezinformace“ k tomu, aby „vyděsili“ ostatní lidi „takzvanými fakty, která nejsou fakta.“

Premiér také řekl, že jeho úkolem bylo během „největší krize veřejného zdraví za 100 let“ udržet co nejvíce Kanaďanů naživu.

Zdůraznil, že nikoho nenutil, aby se nechal očkovat, a pouze povzbudil Kanaďany, aby se nechali očkovat.

Ve skutečnosti Trudeau v únoru 2022 řekl, že k zabránění dalším opatřením je nezbytná očkovací povinnost. „A tento tým se na to i nadále soustředí.“

Nejen, že Trudeau nařídil   genové jedy pro všechny vládní zaměstnance, ale také opakovaně odsoudil neočkované jako vrahy a nadával přes státní média pokojným řidičům kamionů, kteří protestovali proti  injekcím jen proto, aby si mohli vydělávat na živobytí, což jim jako neočkovaným Trudeau nedovolil.

Tento druh historického revizionismu bude stále více převládat, jak se vládní kreatury po celém Západě pokoušejí bagatelizovat svou osobní vinu při donucování veřejnosti – prostřednictvím drakonických restrikcí, nařízených povinných vakcín pro některé skupiny, vylučování neočkovaných ze života a samozřejmě nepřetržité propagandy šířící strach – aby si nechala aplikovat genové injekce.

Nesmíme dovolit těmto lidem přepsat historii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Lhář Trudeau tvrdil, že nikdy nikoho nenutil do covid vakcín (video)

 1. Toho smrada treba postaviť pred riadny súd a odsúdiť na trest smrti, obesením. Nesie priamo zodpovednosť za smrť stoviek a ak nie náhodou tisícok svojich spoluobčanov!!! Toto je totižto najväčší zločin aký sme tu mali po skončení WWII. Mŕtvych budú nakoniec rátať na státisíce. Krvné zrazeniny sa ukázali ako dôsledok po vpichnutí vakcín, ktoré neboli riadne odskúšané. Ľudia, ktorí sa nechali opichať poslúžili ako pokusné morčatá!!! Tak je pravda!!! Mysleniu zdar!!!

 2. Vakcinace testovanou, prověřenou, bezpečnou a účinnou vakcinou je obrovský pokrok v medicíně, o tom není pochyb, ale nařizovat neprověřenou vakcinu, s neznámým účinkem, nebezpečím, bez dokočených testů a lege artis vyhodnocením je trestný čin i podle české legislativy. Nechápu, že ředitelka SÚKL-u není zavřena , ba co dím, ještě řediteluje. Proč aspiň nejela za milencem do Finska ( předtím ministrem zdravotnictví ) ?

 3. typický liberálny fašista, v normálnej spoločnosti by sa ani nedostal k moci – v Kanade je premiérom, v normálnej spoločnosti by po takých výrokoch a konaní pri protestoch okamžite skončil – v Kanade je stále premiérom, v normálnej spoločnosti po preukázaní vedomej lži s následkom ťažkého zdravotného postihnutia a smrti tisícov ľudí už visel – bude v Kanade stále premiérom??? VITAJTE V LIBERÁLNOM FAŠIZME!!!

 4. Žiaľ aj moja kamarátka v Kanade na toto doplatila. Potrebovala navštíviť dcéru a vnukov na Slovensku, vnuk sa ženil. Lenže bez očkovania ju nechceli pustiť do lietadla. Vlastne, pustili by ju, ale musela by podpísať papier že sa do Kanady už nikdy nevráti. V Kanade má celý majetok, rodinu aj dôchodok, tak sa vrátiť chcela. Po dlhšom odolávaní sa nakoniec zaočkovať dala. Prvý problém mala už v Kanade, keď omdlela, padla a zlomila si ruku. V nemocnici navyše dostala kovid.
  Keď sa trochu zotavila, priletela na Slovensko. Ten rozdiel keď sme sa po pár rokoch stretli bol obrovský. Zo zdravej, vitálnej a aktívnej ženy slabá vetchá žena, ktorá masívne zabúdala a bála sa ísť sama na vychádzku že padne. Počas pobytu na Slovensku dostala druhú porážku, silnejšiu a nejaký čas bola v zdravotníckom zariadení na lôžku. Teraz sa zotavuje, pomaly sa učí chodiť.
  Povedala mi: „Do Kanady už nechoď, je to tam zlé“.
  A viete čo je na tom pikantné? Že lekári aj na Slovensku jej tvrdia že to vôbec nemá z očkovania.

 5. Stary Trudeau Canadu neskutecne a zbytecne zadluzil stedrymi socialnimi programy, a mlady ji znicil zvrdymi prikazy a zakazy vseho mozneho, proto jsem se vratil do ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout