Klimatický expert ukázal, že Antarktida se neoteplila 70 let, byl za to cenzurován

Klimatický expert ukázal, že Antarktida se neoteplila 70 let, byl za to cenzurován

Stále více klimatických expertů po celém světě poukazuje na klimatické lži, na jejichž základě má být svět odveden někam do středověku. Jenže tito experti jsou na tom stejně jako opoziční odborníci za covidismu. Jsou umlčování a cenzurováni.

Bez klimatického podvodu by podvratná EU neměla záminku pro zavádění ničivého zeleného údělu, celá Agenda 2030 by byla na vodě a solární a větrné mafie by rázem zbankrotovaly.

I proto jsou tito odborníci, kteří odmítají mlčet, tak nebezpeční. Co kdyby probudili i další spáče, kteří skutečně věří, že nás čeká klimatická apokalypsa?

Na rozdíl od toho, co tvrdí klimatický panel IPCC ve své poslední zprávě, nedošlo k žádnému oteplování Antarktidy od roku 1950, píše klimatický expert Ferdinand Meeuws na OpinieZ.com.

Odvolává se na studii publikovanou v roce 2020 v předním vědeckém časopise Nature. Protože tento výzkum nezapadá do narativu IPCC, nebyl podle Meeuwse zahrnut do nejnovější zprávy. Mainstreamová média také vyšetřování zatajila.

„Nepříjemná fakta: žádné oteplování v Antarktidě za posledních 70 let nebylo zaznamenáno. Studie z roku 2020 je umlčena, nezapadá do klimatického alarmismu,“ píše klimatický expert na Twitteru.

Výzkum je tak dalším z mnoha, které potvrzují, že politiky a korporátními médii ražené tvrzení, že se Země otepluje v důsledku lidských emisí CO2, nemá žádný vědecký základ.

Meeuws sdílel studii na LinkedIn a byl cenzurován. „Byl jsem vyhozen z LinkedIn kvůli mému příspěvku o tom, že Antarktida se neohřívá, neotepluje se 70 let. To je přesná citace z článku v Nature,“ stěžuje si.

„Nemůže to být bláznivější. LinkedIn zruší článek v časopise Nature, pokud nezapadá do jejich jednostranného klimatického přesvědčení,“ dodal.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Klimatický expert ukázal, že Antarktida se neoteplila 70 let, byl za to cenzurován

  1. Uhlík a uhlíkové sloučeniny mají na užitečný skleníkový efekt pramalý účinek odpovídající přibližně jejich minimálnímu obsahu v atmosféře. Podstatný a významný pro užitečný skleníkový efekt je obsah vodní páry v ovzduší, která je buď rozpuštěná jako „vlhkost“ (vyvolává 50%-ní základ užitečného skleníkového efektu) nebo je viditelná jako „oblaky“(vyvolává 25%-ní základ skleníkového efektu).
    Místní přehřívání vzduchu/atmosféry jenom zářením Slunce a přídavným tepelným vyzařováním pocházejícím z hmoty budov a hmoty silnic nad městy činí v průměru asi 2st.Celzia navíc oproti teplotě vzduchu nad polemi a lesy. To všechno je dobře známé. Další přehřívání vzduchu způsobuje „zašpiněný“ povrch/objem ledovcových polí a oceánů a zašpiněné povrchy ostatních povrchů souše (albedo).
    Celá politika „zelených“ nevědomců a ovládatelů (ne)rozumu vládních úředníků strašením lidstva nevědeckou dekarbonizační politikou a strašením lidí nadměrným skleníkovým efektem zdůvodu používání uhlíkových sloučenin a paliv je nevědecká a zcestná. Zaměnili činnost užitečného skleníkového efektu za přehřívání vznikající zdůvodu znečištění povrchů Země a toto přehřívání tito nevědomci připsali na vrub užitečného skleníkového efektu a uhlíkových paliv (uhlí, metán, ropa a benzíny všeho druhu).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout