Americký Senátor upozorňuje na Schwabovo video: „Sociální kredity a absolutní kontrola, to na nás elity chystají“ (video)

Americký Senátor upozorňuje na Schwabovo video: „Sociální kredity a absolutní kontrola, to na nás elity chystají“ (video)

Nic se neděje náhodně a vše co se děje bylo předem avizováno. Vládnoucí elity nám pravidelně sdělují co na nás chystají, je pak jen problém „spících“ mas, že všechna tato sdělení – i po všem, co se v posledních letech děje – soustavně ignorují.

Klaus Schwab, jehož WEF diktuje politikům z téměř celého světa, občas přichází s  videi, v nichž bez obalu přiznává, co se chystá. Jak sami můžete vidět, tak se netají ani tím, že se připravuje změna systému na sdílenou ekonomiku. Je tím samozřejmě myšlen svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí…

Americký senátor Eric Schmitt nyní zveřejnil na Twitteru video, ve kterém Klaus Schwab říká, že Světové ekonomické fórum pracuje na velkém resetu pro éru po covidu.

Ve videu dále hovoří o „přechodu z jednoho světa do druhého“. Podle něj by nejdůležitějším narativem měl být přechod od společnosti založené na výrobě a spotřebě ke společnosti založené na péči a sdílení.

Podle Schwaba je to nezbytné, protože technologické síly nabízejí velkou příležitost pracovat na lepší budoucnosti.

„ESG (pozn.: cíle Agendy 2030), skóre sociálního kreditu, absolutní kontrola. To je to, co mají světové elity na mysli,“ píše Schmitt k videu.

Nedávno Schwab vyzval elity, aby spojily své síly a „ovládly“ pokročilé technologie. Varoval, že svět by jim mohl vyklouznout z prstů, pokud nebudou jednat rychle.

„Přemýšlejte o těchto technologiích jako o umělé inteligenci, metaverse a syntetické biologii. Ten, kdo zvládne tyto technologie, se – svým způsobem – stane pánem světa,“ řekl Schwab.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

2 thoughts on “Americký Senátor upozorňuje na Schwabovo video: „Sociální kredity a absolutní kontrola, to na nás elity chystají“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout