Americký lékař prozradil, že v nemocnicích se s neočkovanými záměrně zacházelo hůř než s očkovanými

Americký lékař prozradil, že v nemocnicích se s neočkovanými záměrně zacházelo hůř než s očkovanými

Pokud máte špatné zkušenosti se zdravotnictvím, tak velmi dobře víte, že mnoho „lékařů“ tuto profesi nevykonává předně proto, aby pomáhali lidem, ale většinou jen pro vlastní prestiž. To mohu prohlásit i na základě osobních zkušeností.

Na medicínu se často dostali protekční jedinci, jimž šlo jen o lepší postavení ve společnosti, případně o jistý slušný výdělek. Zřejmě jen část studentů se na tuto dráhu vydává především proto, aby pomáhali lidem.

A pokud v jakémkoli zařízení jasně převažují právě ti, kdo prahnou po uznání shora a ziscích, pak to mohou mít někteří pacienti „spočítáno.“ Třeba ti, proti kterým štvou politici i média, stejně jako zkorumpovaní odborníci.

Zpráva chirurga z Washingtonu v současnosti vyvolává senzaci v anglicky mluvících zemích. Dr James Miller pojednává o svých zkušenostech lékaře v takzvané pandemii.

Jeho výroky jsou objevné: Nejenže ukazují, do jaké míry byli lékaři ovlivněni mediální propagandou – Miller také poznamenává, že v roce 2021 dostávali lidé na klinikách záměrně horší péči, pokud nebyli očkovaní.

Miller ve své zprávě popisuje, že ještě před „pandemií“ kriticky sledoval léčbu pacientů a jejich pohodu na klinice, a že se s vedením zrovna nekamarádil. Pak podává zprávu o prvních dnech krize:

Od února do března 2020 měla naše nemocnice velké množství pacientů s COVIDem, včetně skutečného nárůstu mnoha nemocných na začátku března.

O několik týdnů později se to objevilo ve zprávách, ale teprve POTOM, až virus v naší nemocnici překonal bod zlomu, a POTÉ, co našemu zdravotnickému systému nehrozil nedostatek zdrojů. Věci se pak úplně zbláznily s humbukem a strachem – opět to bylo PO skončení skutečně nakažlivé vlny.

Najednou se naše nemocniční údaje pro nás staly skrytými a neprůhlednými. Dříve byla většina dat sdílena otevřeně a diskutována na schůzkách pro zajištění kvality péče. Nemocnice nám vnutila příběh, který byl čirým šílenstvím a odporoval všem dostupným pozorováním a dříve dostupným údajům.

Skutečně se zdálo, že jeho kolegové tím byli značně ovlivněni:

Odstrašující příklad je následující: Koncem dubna 2020 jsem pracoval na směně na JIP a v podstatě jsem neměl co dělat, protože více než polovina našich postelí byla prázdná.  Bylo tak málo nemocných pacientů, že dokonce posílali nudící se sestry domů.

Právě jsem popíjel šálek kávy a povídal si s personálem a dalším starším lékařem na JIP, když byl doručen denní tisk. Než byly noviny doručeny, byli jsme všichni uvolněni, vtipkovali a uvědomovali si, jak málo práce máme. Druhý lékař na JIP zvedl místní noviny, které měly hlavní titulek: „Místní JIP přetížena.“

Článek hovořil o naší jednotce intenzivní péče, protože jsme byli jedinou nemocnicí v kraji. Podíval se na mě, začal se potit, zpanikařil a řekl: ‚Co budeme dělat? Možná to nezvládneme!“Odpověděl jsem: „Nalij si další šálek kávy a zasměj se idiotům, kteří píší noviny.“

Byl viditelně rozrušený a šel zavolat na správu nemocnice, která potvrdila, že jsou spoluviníky lží v novinovém článku. Tento kolega byl jedním z lékařských ředitelů naší jednotky intenzivní péče. Naše nemocnice a jednotka intenzivní péče nebyly při nejvyšším počtu infekcí v březnu 2020 přeplněné.

JIP ve skutečnosti nikdy nebyla přeplněná, a to ani po zavedení strašných protokolů, které ubližují tolika pacientům. Věděl jsem, že jsme jako lékařská komunita ve vážných potížích, když vedení kliniky začalo věřit slovům novin a správců nemocnic více než svým vlastním očím a zkušenostem.

V důsledku všeobecné paniky podle Millera péče o pacienty extrémně utrpěla:

Poté jsem sledoval, jak moji kolegové a vedení nemocnice rozvrátili nebo opustili každou politiku, praxi a metriku kvality, která vede traumatický a chirurgický program k dobrým výsledkům u pacientů. Podal jsem bezpočet stížností na naše oddělení kvality za nechutná porušení péče, která se nyní stala běžnou záležitostí.
Nemohl jsem porušit svou přísahu sloužit pacientům. Mezi polovinou roku 2020 a 2021 jsem se po úniku informací z neprůhledné vlády dozvěděl, že naše neočekávaná morbidita a úmrtnost u pacientů s indikovaným traumatem se více než zdvojnásobila. Sledovat to bylo strašně demoralizující.

Nicméně později se to ještě zhoršilo. Dále lékař uvádí, že po zavedení očkování byli pacienti léčeni masivně nerovnoměrně v závislosti na jejich proočkovanosti:

Poté, co byla vakcína na konci roku 2020 představena, stala se funkčním mandátem v širší komunitě a nakonec povinnou koncem léta 2021. Lékařská komunita v kraji, kde jsem pracoval (Snohomish, WA), začala odmítat péči o neočkované pacienty – kromě nemocnice. 

Nemohl jsem uvěřit, že pacientům byl zpočátku odepřen přístup k primární péči, ale pak jsem mluvil s mužem v mém kostele, kterému jeho praktický lékař odepřel jak doplnění léku na cukrovku, tak léčbu infekce dutin kvůli tomu, že nebyl očkován proti COVID. Bylo to tak neuvěřitelné, že jsem tomu stále nemohl uvěřit!

I když se neočkovaní pacienti dostali do nemocnice, dozvěděl jsem se, že lékaři a personál pohotovosti byli nasměrováni k tomu, aby této skupině pacientů poskytovali léky nižší kvality. Bylo to nepřijatelné, méně důstojné než péče poskytovaná kterémukoli jinému pacientovi před a po COVIDu.

Musel jsem požádat přední lékaře, aby schválili tuto nelidskost. Zjistil jsem, že všechny hlavní zdravotnické systémy v kraji s tímto krokem souhlasily a prosadily vytvoření zásad, které vyžadují, aby lékaři jednali přímo proti své přísaze. Poté, co jsem to zjistil, jsem v duchu opustil lékařskou komunitu.

Miller poté pracoval vedle své práce na klinice na bezplatné klinice zřízené jeho církví a snažil se poskytnout neočkovaným léčbu, kterou si zasloužili. Tito pacienti byli zoufalí a projevovali mu velkou vděčnost. Teprve v březnu/dubnu 2022 začala normalizace v léčbě neočkovaných lidí na klinikách. Nakonec se Miller vzdal své chirurgické kariéry na klinice, opustil Washington a nyní je rodinným lékařem. Nakonec uvádí:

Ztratil jsem prestižní kariéru a své společenské postavení, ale neztratil jsem etiku ani integritu. Svou přísahu jsem neporušil. Tak jsem nakonec vyhrál. A jsem šťastný.

Svědectví dr. Millera se poprvé objevilo v Another Doctor’s substack, který hodnotí jeho vyprávění jako realistické.

Pokud se podíváte na komentáře, najdete mnoho lékařů, kteří potvrzují jeho zprávu. Jiní komentátoři byli v té době na klinice nebo měli příbuzné a silně kritizovali, jak s nimi bylo jako s neočkovanými zacházeno. Někteří uživatelé si dokonce kladou otázku, zda se počet úmrtí v této nevítané skupině populace neměl cíleně zvyšovat horším zacházením s neočkovanými lidmi.

Skutečnost, že zdravotnický personál byl natolik ovlivněn médii, že opovrhoval neočkovanými a v důsledku toho se k nim choval hůře, byla skutečně zaznamenána ve vědeckých článcích.

Samozřejmě, že tito takzvaní experti odhalili svou naprostou neschopnost empatie a dali jasně najevo, že jsou schopni čehokoli, přičemž mainstream s nimi souhlasil a mnohdy stále souhlasí.

Skutečnost, že vedení kliniky neprojevilo žádné skrupule ani s požadavkem nerovného zacházení na základě očkovacího statusu, je nepochybně vážným obviněním….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Americký lékař prozradil, že v nemocnicích se s neočkovanými záměrně zacházelo hůř než s očkovanými

  1. Je veľká škoda, že článok tohto typu, resp. vyjadrenia takýchto lekárov nikdy nebude čítať tá ovplyvnená väčšina, pretože už majú v sebe hlboko zakorenené, že sú to falošné správy na konšpiračných weboch…len veľmi málo z nich sa dozvedia, čomu v skutočnosti verili a čo tým spôsobovali.

    1. I kdyby přečetli, tak nebudou věřit ze zásady. Ale oni ze zásady alternativní weby nečtou a pokud se s nimi je možné o tom začít bavit, stávají se agresivními. Navíc tebe, jako člověka označí za sračkometa, který nepřipouští jiné názory.

  2. Stále říkám, v dnešní době už je velice málo doktorů ( i když na štěstí ještě existují ) a lékařů o nic jiné než o peníze nikdy nešlo a to i za cenu likvidace pacienta.

  3. ešte sa bude musieť zmerať aj na zdravotnictvo v EU. lebo práve oni toto spôsobili, len pre svoju nenažranosť a judašsky strach. Na SK. sa to dialo neúrekom. Za tento podvod COVID… bude ešte kruto na SK. Uršula máš sa na čo tešiť aj s tou tvojou judašskou komunitou lezieb, LGBTI..

  4. v nemocnicích se s neočkovanými záměrně zacházelo hůř než s očkovanými”
    jasný priklad ako sa kapitalisti zlostili že nezarobia na všetkých ovečkách

  5. Pokud by se mnou nějaký felčar jednal nevhodně, není problém si to s ním vyřídit někde venku. Pár dobře mířených facek je lepší výchovná metoda, než spousta slov. Brzy by se to mezi nimi rozneslo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout