Velšská vláda navrhuje zničit všechny sochy starých bílých mužů, nezapadají do britské multikulturní společnosti

Velšská vláda navrhuje zničit všechny sochy starých bílých mužů, nezapadají do britské multikulturní společnosti

Současná woke ideologie si bere za cíl útoků zejména bělochy, především pak bílé heterosexuální muže. Ti jsou údajně zdrojem všeho zla ve světě, přičemž přesně v tomto duchu se dnes dokonce přepisují dějiny, zejména pak v USA či evropských koloniálních mocnostech.

Rada velšské vlády říká, že sochy starých bílých mužů, jako je  hrdina bitvy u Trafalgaru admirál Nelson, budou muset být odstraněny nebo dokonce zničeny, aby se vytvořil správný historický příběh v nové multikulturní společnosti.

Ve své současné podobě si pečlivě wokistické pokyny, které by měly být dokončeny do konce března, stěžují na skutečnost, že „silní, starší a tělesně zdatní bílí muži“ jsou často zobrazováni na veřejných sochách a památnících, což může být urážlivé pro stále rozmanitější britskou populaci, podle The Telegraph.

Decentralizovaná vláda Walesu, vedená Labouristickou stranou, stanoví ambiciózní rámec pro skrývání, odstraňování nebo úplné ničení různých památek, stejně jako přejmenovávání různých ulic a budov, v krocích připomínajících vizi George Orwella v románu 1984 o dystopickém světě, kde byl každý záznam zničen nebo zfalšován, aby vše odpovídalo vládnoucí ideologii.

Každá kniha byla přepsána, každý obraz byl přemalován, každá socha a pouliční budova byla přejmenována, každé datum bylo změněno.

Vedení Walesu vidí jako svůj hlavní cíl „správný historický příběh“ – jak jej definují jeho woke autoři. Podle nich je třeba se rozloučit s muži jako admirál lord Nelson a vévoda z Wellingtonu, což byli hrdinové bitev (u Trafalgaru a u Waterloo), kteří jsou představeni jako „urážliví vůči dnešním lidem, kteří je vidí v jiném světle. Nyní jsou prezentováni jako agresoři, kteří si podmanili národy, aby rozšířili britské impérium.

Takzvaný dokument o „osvědčených postupech“ si také stěžuje, že rozmanitost není na veřejných vzpomínkových akcích téměř vůbec viditelná, což není překvapivý výsledek skutečnosti, že Británie obecně a Wales zvláště měly až do poválečné éry masové migrace velmi malou rasovou rozmanitost.

To by údajně mohlo vytvořit  falešný dojem, že úspěchy, které společnost považuje za pozoruhodné, jsou úspěchy mocných. starších, tělesně zdatných bílých mužů, čímž se udržují rasistické koloniální mýty o bělošské nadřazenosti.

„Labouristé mají v úmyslu přepsat naši historii tady ve Walesu,“ řekl Andrew RT Davies, který vede Konzervativní stranu ve Walesu, a tvrdí, že „byli zajati tvrdě levicovým, protibritským davem, který nechce nic jiného, než svrhnout naše sochy, roztrhat díla klasických autorů a zrušit naše velké řečníky, to vše ve jménu signalizace ctnosti.“

„Sochy mohou některé lidi urazit, ale to neznamená, že nejsou součástí bohaté historie Walesu. Měli bychom trestat probuzené vandaly za očerňování naší historie a poškozování našich památek, ne jim poklonkovat skrýváním soch, jak naznačuje tento dokument,“ dodal v narážce na část pokynů, kde se navrhuje, aby sochy, které nebyly zcela odstraněny, mohly být „diskrétně zabaleny“ nebo „kreativně uzavřeny v nových uměleckých dílech“.

Ovšem podobný problém nemá jen Wales, řeší jej na různých místech Britanistánu.

Například londýnská woke Metropolitní policie sestavila tajný seznam údajně „sporných“ památníků, včetně sochy sira Winstona Churchilla a památníku, který připomíná oběti válek, přímo pod nosem vlády ve Westminsteru.

V Northumbrii si mezitím místní policejní síly vzaly přestávku od svých povinností v oblasti vymáhání práva, aby pomohly nepoctivé městské vládě při provádění revize soch a památek v South Tyneside, aby se zjistilo, zda některé mají spojení s otroctvím nebo utlačovatelským chováním, přičemž některé z památek byly označeny vlajkou, včetně sochy dvou Vikingů před nákupním centrem.

Vikingové by údajně mohli mít spojení / asociace s krajně pravicovou symbolikou a severskou mytologií…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Velšská vláda navrhuje zničit všechny sochy starých bílých mužů, nezapadají do britské multikulturní společnosti

  1. multikulturni společnost není nic víc než jedna obrovska lež kdyby šlo o skutečnou multikulty společnost nebudou potlačovat niči historii ale historii všech tedy i sochy každeho národa jen dukaz že o multykulty fakt nejde ale naše nahrazeni ve všem a ta propagace rasismu vuči bělochum a podpora islamizace v EU už dopředu je jasné že vzniknou konflikty už kvuli tomu že běloši ani černoši a arabové spolu žit neumějí máme to z historickych zkušenosti věřím že ani ten plán Kalergiho nevyjde kdyby to mělo skutečně byt tak že se máme misit tak se nesmi praktikovat sebenenavist až likvidace bělochu a k tomu islám s právem šaría jen hlupák muže věřit že s toho v budoucnu nebudou konflikty bohužel konflikty budou v USA rasová válka a v EU válka s muslimy ze ktere vzejde 3 světová válka proti islámu

  2. Aj náš bulvár priznal, že Veľkej Británii hrozí nedostatok potravín a obchody sa vyprázdňujú, zatiaľ čo v Rusku sú plné regály…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout