Velká Británie: Chlapec byl brutálně zbit muslimským gangem (video)

Velká Británie: Chlapec byl brutálně zbit muslimským gangem (video)

Tato videa snad ani nepotřebují další komentáře. Podobné výjevy můžete vidět po celé obohacované Evropě a ať je to kdekoli, scénář je vždy totožný: Invazní jedinci bijí nezletilce z řad původního obyvatelstva.

Jen za poslední měsíc jste zde mohli vidět záběry z Finska či Německa a nyní tu máme podobný případ z Britanistánu. I když jde o různé země, motiv je vždy stejný: ponížit podřadného káfira.

S přibývajícím počtem invazních jedinců bude přibývat také podobných útoků a budou stále brutálnější. Jde o tentýž scénář jaký aktuálně probíhá například v Africe.

To, že jednoho dne přejde bití k zabíjení – a i to se již děje – je celkem logické, neboť  jde o zcela běžné jednání v další fázi džihádu…

Mimochodem, o většině podobných případů se vůbec nedozvíme, protože oběti se bojí mluvit. Ven se tyto případy dostávají jen díky tomu, že si bití a ponižování násilníci sami natáčí, aby se mohli svojí brutalitou mezi svými souvěrci chlubit.

I podle koránu konají záslužnou věc…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Chlapec byl brutálně zbit muslimským gangem (video)

  1. To je vše jen začátek. Prohnilý západ nejdříve kolonizoval, pak raboval a pak si domů navozil kdejakou pakáž a teď to začne. Co chtěli, to tam budou mít.

  2. válka s islámem jednoho dne bude skutečna je to tak naplanovano asi tak minimalně 150 let Albertem Pikem a když vidíme jak jsou podporovaní a ta vzajemna nenávist tak jde o rozdmichavani nenavisti zaměrně at si každy řika co chce každa nenávist pokud se nezarazi jednoho dne povede k otevřenym konfliktum mezi populaci a nakonec k válce tak to bylo celou historii lidstva a nebude to jinak ani do budoucnosti až se nenavist začne silně potirat pak se tomu zamezi je prdel jak nekteři bojuji udajně proti rasismu nacismu a extremismu ale přitom podporuji nacistickou Ukrajinu, EU a vládu USA mein Kampf dnes prodavat nemuže ale Korán a vyznavat právo šaría to nevadí na tohle pokrytectvi celej západ tvrdě dojede a bude to stát zase mnoho a mnoho mrtvych

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout