Hamburk: Naštvaný řidič kamionu kopl klimatického idiota (video)

Hamburk: Naštvaný řidič kamionu kopl klimatického idiota (video)

V Německu jsou blokády silnic takzvanými „klimatickými lepidly“ na každodenním pořádku.  Není divu že mnoho zejména profesionálních řidičů je naštvaných, neboť nejsou schopni si plnit svoje úkoly, když musí často hodiny čekat v zácpě na to, až se policie uráčí klimatické šílence odlepit a odvést.

Klimatičtí extremisté mají totiž plnou podporu systému a pokud proti nim některý naštvaný řidič zakročí, často je on sám potrestán, zatímco klimatické nálepky zůstávají bez účinného trestu.

Klimatičtí teroristé poslední generace včera ochromili dopravu v hamburském přístavu. To se nelíbilo řidiči náklaďáku – jednoho šmejda stáhl ze silnice a pořádně ho kopl do břicha. Mezitím scénu některý z klimatických extremistů natočil.

Co řidiče kamionu tak rozzlobilo, není z krátkého videoklipu, který samotní klimatičtí maniaci umístili na internet, jasné. Možná se bál, že přijde o práci, nebo doma čekala manželka a děti.

Klimatičtí teroristé při svých akcích opakovaně blokují dokonce i záchranná vozidla. Mladým klimatickým idiotům, kteří jsou štědře financovaní ze zahraničí, je jedno, zda lidé uvíznou na hodiny v zácpě a riskují tak práci nebo se nemohou uskutečnit důležité transporty. Protože „šetří“ klima.

Video ukazuje, jak řidič kamionu, který má na sobě modrou bundu, strhne klimatického teroristu ze silnice a odtáhne ho do křoví na kraji silnice. Zda mu také nadával, není jasné, alespoň ho pořádně nakopl do břicha.

Fotograf v černém, vybavený mnoha drahými fotoaparáty, se pak chtěl zezadu postavit řidiči kamionu. To mohlo ukazovat na členy Antify, kteří jsou obvykle podobně oblečení.

Když si fotograf uvědomil, že by mohl mít řidič převahu, raději vzal nohy na ramena. Pravděpodobně se mu podařilo uprchnout, jinak by klimatičtí extremisté jistě zdokumentovali a zveřejnili další násilnosti.

Akce klimatických teroristů jsou plánovány s vojenskou přesností. Kromě většinou duševně vyšinutých „greténů“, kteří jsou nalepeni na ulici, jsou vždy „náhodou“ přítomni různí civilisté s kamerami a vše natáčejí.

Politici, ale i justice, nedělají nic, aby tyto blokády zastavili. Na mnoha místech se zdá, že dokonce klimatické teroristy podporují. Na jednu stranu je jasné, že klimatičtí teroristé založili zločineckou organizaci k páchání zločinů – často své činy i oznamují.

Na druhou stranu je třeba se ptát, zda jsou psychicky zcela v pořádku, když se opakovaně lepí na ulici. V každém případě jde o nebezpečný, nedovolený zásah do silničního provozu.

Porušení zákona je to, k čemu chtějí klimatičtí šílenci lidi donutit, aby se pak mohli prezentovat jako oběti. Levicový systémový tisk na takové obrázky jen čeká, aby se mohl vysmívat občanům, kteří jsou těmito „lepidly“ blokováni.

Další scéna z Německa při jiné blokádě tento týden:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Hamburk: Naštvaný řidič kamionu kopl klimatického idiota (video)

 1. jak na to to je jednoduche všem těm pošukum co se lepi na silnici sebrat fotoaparaty a mobili aby nemohli mit nic čím by řidiče mohli nějak znepřijemnit život řidičum bych doporučoval nosit fakt tvrdé boty idealně kanady ty jsou tvrdé až až na kopani do ksichtu všelijakym aktivistum hodit je o zem a rozkopat obličej aktivista pak bude omračen na nějakou dobu a řidič muže jet a tak by to měl dělat každy řidič když uvidi aktivistu jak se někde lepi nebo překaži v silničnim provozu jak se řika na silu plati větši sila

  1. Zabiť vegána , často zároveň fanatického propagátora tejto zvrhlosti /niekedy má kvôli tomu aj podvýživené deti/, tiež nie je zločin.

 2. Týchto psychopatov živených Sorosom a tolerovaných systémom treba zabíjať, zabíjať, zabíjať. O pár rokov, kedy sa Európa zmení na Saudskú Arábiu č. 2, každodenná realita. Nikto si nebude môcť dovoliť „protestovať“ spôsobom uvedeným v článku bez toho, aby mu hrozila smrť…

 3. Naštvaný řidič kamionu kopl klimatického idiota
  Násilie to nie ,ale každý vodič by mal mať super lepidlo kde zeleneho idiota odtiahne na chodník alebo
  mimo cesty a tam prilepiť a naslubovať mu že tu prilepený bude prospešnejší ako na ceste.
  A keďže je idiot tak sa sám prilepí a aj poďakuje za spoluprácu .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout