V USA se spekuluje, že pohádka o útoku proukrajinské skupiny na Nord Stream má za cíl vyvést Západ z války na Ukrajině

V USA se spekuluje, že pohádka o útoku proukrajinské skupiny na Nord Stream má za cíl vyvést Západ z války na Ukrajině

Zprávy o tom, že skupina Ukrajinců a protiputinovských Rusů je zodpovědná za sabotáž plynovodu Nord Stream 2, poskytují Západu cestu ven z konfliktu na Ukrajině. Je to důvod, proč byla tato pohádka vytvořena a široce hlášena mainstreamem?

Nyní to vypadá tak, že zprávy byly vytvořeny, aby poskytly cestu ven z ukrajinské války s Ruskem.

Jedna série tweetů to vysvětluje a dává to smysl.

Minulý týden navštívil německý kancléř Scholz Bílý dům. Mají motivaci používat falešný příběh, že Ukrajina vyhodila do povětří Nord Stream 2, protože jim to umožňuje odejít z ukrajinské války. Jen několik dní po Scholzově návštěvě byl příběh zveřejněn.

Tuto verzi podporuje například Gonzalo Lira, americko-chilský novinář, který dlouhodobě působí na Ukrajině, včetně oblasti Donbasu. Na twitteru napsal:

Němci použijí teroristický útok proti své infrastruktuře jako záminku k odstoupení od ukrajinského projektu.

Olaf Scholz odjel do USA, aby Bidenovi řekl: Buď VY obviníte Ukrajinu, abychom mohli stáhnout naši podporu Ukrajině – nebo MY obviníme VÁS a vystoupíme z NATO.

Uvidíme, jestli to USA, Německo a Západ použijí jako prostředek k tomu, aby se tyto země dostaly z války na Ukrajině, která má slábnoucí podporu lidí v USA, ale i v Německu – a nikdy nebylo zapojení NATO dostatečně vysvětleno.

Gonzalo Lira může i nemusí mít pravdu, nicméně zde je třeba zdůraznit, že Německo je americkou okupovanou kolonií, což je také nutné vzít do úvahy. A podle poválečných smluv jí ještě nějakou dobu bude.

Pokud by se jednalo o suverénní stát a vládce, který není jen loutkou, tak by takový scénář mohl být celkem pravděpodobný. Jenže nejen Berlín, ale celkově Brusel a všechny státy EU jsou v plném područí Washingtonu.

Dlouhodobě je znát, že evropští politici jsou loutkami globálních elit, jejichž poslušnost byla patrná jak za covidismu, tak nyní za ukrajinského konfliktu.

A Německo v tom není výjimkou.

Na druhé straně je naprostá pravda, že v USA je již jen velmi malá podpora dalšímu dodávání zbraní na Ukrajinu a je jisté, že podpora zapojení se do války by byla mizivá.

Pak je otázka, zda si podobné „dobrodružství“ může Biden krátce před primárkami a jen rok před volbami dovolit. Jeho podpora by byla natolik mizivá, že ani sebelepší manipulace by zřejmě nemohly jeho případnou prohru zvrátit.

Pak je zřejmě i v zájmu Bidena a celého Deep state z dalších válečných akcí vycouvat. Proto i jemu by se jistě vhodná záminka hodila. Nápadný je zde právě fakt, že se příběh o útoku proukrajinské skupiny objevil jen krátce po návštěvě Scholze…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V USA se spekuluje, že pohádka o útoku proukrajinské skupiny na Nord Stream má za cíl vyvést Západ z války na Ukrajině

  1. Na akci proukrajinské skupiny v hloubce 76 až 100m, podle USA, která údajně útok provedla, je naprosto nutná speciální dýchací směs helium-kyslík-dusík, speciální podmořské zvony, a speciální lodě, které udržují pozici na místě. V hloubce sabotáže je naprostá tma, proto musí být k dispozici i osvětlovací přístroje. Také je třeba automatický dopravník, který doveze výbušninu. Ukrajina takové možnosti nikdy neměla. Nejsou vycvičeni pro operace v naprosté tmě, ani v zimě jaká panuje v hloubkách Baltu. Na tento typ sabotáže může provést pouze vojenská potápěčská jednotka na nejvyšší úrovni, kterou na místo akce dopraví speciální vojenská loď. Američtí představitelé se svatozáří nad hlavou jsou totální vypatlanci. A teď ještě bych chtěl slyšet pohádku o Červené Karkulce, jak pedofilního nekrofila Vlka traktor Zetor přejel.

  2. Je to nedospely zbabely narod, jehoz prioritou je celosvetove renome, ktere chce zakazdou cenu bezohledne udrzet nad vodou. Jsou to vlastne dobytkari, nic se nezmenilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout